prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

STAV LES PLUS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45395080aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
8 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAV LES PLUS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45395080
daňové identifikačné číslo
2022967584
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022967584
Sídlo
29, 93039 Hubice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 02. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 25087/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
871431
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 02. 2010—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve16. 02. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 02. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 02. 2010—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb16. 02. 2010—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)16. 02. 2010—
administratívne služby06. 12. 2013—
vedenie účtovníctva06. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967584IČ DPH SK2022967584Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967584IČ DPH SK2022967584Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967584IČ DPH SK2022967584
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202296758411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2010
daňové identifikačné číslo202296758410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −1 542 € a znížila tržby o ▼16 % na 8 tisíc eur.

Tržby

8 000 €

▼ 16,4 %

Výsledok hospodárenia

−1 542 €

▼ 302,4 %

Aktíva

14 756 €

▼ 35,0 %

Vlastné imanie

13 361 €

▼ 10,3 %

Zadlženosť

9,5 %

Hrubá marža

−15,0 %

Čistá marža

−19,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 28 000 €. 2022: tržby 7 000 €. 2023: tržby 6 260 €. 2024: tržby 9 567 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.028 tis.7 tis.6,3 tis.9,6 tis.8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 000 €. 2022: tržby 7 000 €. 2023: tržby 6 260 €. 2024: tržby 9 567 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.028 tis.7 tis.6,3 tis.9,6 tis.8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 000 €. 2022: tržby 7 000 €. 2023: tržby 6 260 €. 2024: tržby 9 567 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 426 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 000 €. 2024: výsledok hospodárenia 762 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 542 €.20 tis.0−2 tis.+15,4 tis.−529−2 tis.+762−1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 426 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 000 €. 2024: výsledok hospodárenia 762 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 542 €.20 tis.0−2 tis.+15,4 tis.−529−2 tis.+762−1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 426 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 000 €. 2024: výsledok hospodárenia 762 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 542 €.20 tis.0−2 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 370 €, vlastné imanie 16 669 €. 2022: aktíva 23 524 €, vlastné imanie 16 141 €. 2023: aktíva 22 042 €, vlastné imanie 14 141 €. 2024: aktíva 22 693 €, vlastné imanie 14 903 €. 2025: aktíva 14 756 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 370 €, vlastné imanie 16 669 €. 2022: aktíva 23 524 €, vlastné imanie 16 141 €. 2023: aktíva 22 042 €, vlastné imanie 14 141 €. 2024: aktíva 22 693 €, vlastné imanie 14 903 €. 2025: aktíva 14 756 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 370 €, vlastné imanie 16 669 €. 2022: aktíva 23 524 €, vlastné imanie 16 141 €. 2023: aktíva 22 042 €, vlastné imanie 14 141 €. 2024: aktíva 22 693 €, vlastné imanie 14 903 €. 2025: aktíva 14 756 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 €, finančné účty 26 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 625 €, finančné účty 22 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 €, finančné účty 21 786 €. 2024: dlhodobý majetok 1 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 20 731 €. 2025: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 13 226 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 €, finančné účty 26 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 625 €, finančné účty 22 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 €, finančné účty 21 786 €. 2024: dlhodobý majetok 1 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 20 731 €. 2025: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 13 226 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 €, finančné účty 26 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 625 €, finančné účty 22 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 €, finančné účty 21 786 €. 2024: dlhodobý majetok 1 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 20 731 €. 2025: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 315 €, finančné účty 13 226 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 669 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 10 459 €. 2022: vlastné imanie 16 141 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 7 123 €. 2023: vlastné imanie 14 141 €, dlhodobé záväzky 282 €, krátkodobé záväzky 7 619 €. 2024: vlastné imanie 14 903 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 7 484 €. 2025: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 1 065 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 669 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 10 459 €. 2022: vlastné imanie 16 141 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 7 123 €. 2023: vlastné imanie 14 141 €, dlhodobé záväzky 282 €, krátkodobé záväzky 7 619 €. 2024: vlastné imanie 14 903 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 7 484 €. 2025: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 1 065 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 669 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 10 459 €. 2022: vlastné imanie 16 141 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 7 123 €. 2023: vlastné imanie 14 141 €, dlhodobé záväzky 282 €, krátkodobé záväzky 7 619 €. 2024: vlastné imanie 14 903 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 7 484 €. 2025: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 1 065 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 061 €. 2022: daň z príjmu 37 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.37034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 061 €. 2022: daň z príjmu 37 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.37034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 061 €. 2022: daň z príjmu 37 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28 tis.7 tis.6,3 tis.9,6 tis.8 tis.
Výsledok hospodárenia15,4 tis.−529−2 tis.762−1,5 tis.
Aktíva27,4 tis.23,5 tis.22 tis.22,7 tis.14,8 tis.
Vlastné imanie16,7 tis.16,1 tis.14,1 tis.14,9 tis.13,4 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.370340340
Zadlženosť39,1 %31,4 %35,8 %34,3 %9,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
9,5 %

2024

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
762
Aktíva
22,7 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
34,3 %

2023

Tržby
6,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
22 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,8 %

2022

Tržby
7 tis.
Výsledok hospodárenia
−529
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
16,1 tis.
Daň z príjmu
37
Zadlženosť
31,4 %

2021

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
39,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API