prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ipulse s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45393150aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 03. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
263 901 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ipulse s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45393150
daňové identifikačné číslo
2022981257
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dunajská 7257/3B, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 03. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 63652/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
807296
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),04. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,04. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti,04. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,04. 03. 2010—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,04. 03. 2010—
prenájom hnuteľných vecí,04. 03. 2010—
prenájom motorových vozidiel,04. 03. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,04. 03. 2010—
administratívne služby,04. 03. 2010—
reklamné a marketingové služby,04. 03. 2010—
čistiace a upratovacie služby,04. 03. 2010—
prieskum trhu a verejnej mienky,04. 03. 2010—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,04. 03. 2010—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,04. 03. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,04. 03. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,04. 03. 2010—
výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby,04. 03. 2010—
výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby,04. 03. 2010—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),04. 03. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022981257: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022981257Obdobia daňových registráciíDIČ 2022981257: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022981257Obdobia daňových registráciíDIČ 2022981257: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022981257
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202298125710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 91 256 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 263,9 tisíc eur.

Tržby

263 901 €

▲ 39,7 %

Výsledok hospodárenia

91 256 €

▲ 201,8 %

Aktíva

3 228 171 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

1 923 593 €

▲ 5,0 %

Zadlženosť

40,4 %

Hrubá marža

39,2 %

Čistá marža

34,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 84 100 €. 2020: tržby 91 476 €. 2021: tržby 462 093 €. 2022: tržby 188 952 €. 2023: tržby 263 901 €.500 tis.250 tis.084,1 tis.91,5 tis.462,1 tis.189 tis.263,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 84 100 €. 2020: tržby 91 476 €. 2021: tržby 462 093 €. 2022: tržby 188 952 €. 2023: tržby 263 901 €.500 tis.250 tis.084,1 tis.91,5 tis.462,1 tis.189 tis.263,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 84 100 €. 2020: tržby 91 476 €. 2021: tržby 462 093 €. 2022: tržby 188 952 €. 2023: tržby 263 901 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −18 487 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 564 €. 2021: výsledok hospodárenia 153 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −89 615 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 256 €.200 tis.0−100 tis.−18,5 tis.+131,6 tis.+153,4 tis.−89,6 tis.+91,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −18 487 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 564 €. 2021: výsledok hospodárenia 153 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −89 615 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 256 €.200 tis.0−100 tis.−18,5 tis.+91,3 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −18 487 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 564 €. 2021: výsledok hospodárenia 153 431 €. 2022: výsledok hospodárenia −89 615 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 256 €.200 tis.0−100 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 160 081 €, vlastné imanie −3 394 €. 2020: aktíva 2 668 599 €, vlastné imanie 1 728 171 €. 2021: aktíva 2 738 744 €, vlastné imanie 1 881 602 €. 2022: aktíva 3 230 074 €, vlastné imanie 1 832 337 €. 2023: aktíva 3 228 171 €, vlastné imanie 1 923 593 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 160 081 €, vlastné imanie −3 394 €. 2020: aktíva 2 668 599 €, vlastné imanie 1 728 171 €. 2021: aktíva 2 738 744 €, vlastné imanie 1 881 602 €. 2022: aktíva 3 230 074 €, vlastné imanie 1 832 337 €. 2023: aktíva 3 228 171 €, vlastné imanie 1 923 593 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 160 081 €, vlastné imanie −3 394 €. 2020: aktíva 2 668 599 €, vlastné imanie 1 728 171 €. 2021: aktíva 2 738 744 €, vlastné imanie 1 881 602 €. 2022: aktíva 3 230 074 €, vlastné imanie 1 832 337 €. 2023: aktíva 3 228 171 €, vlastné imanie 1 923 593 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 229 €, finančné účty 21 138 €. 2020: dlhodobý majetok 135 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 501 995 €, finančné účty 29 477 €. 2021: dlhodobý majetok 202 106 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 521 439 €, finančné účty 14 780 €. 2022: dlhodobý majetok 682 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 539 001 €, finančné účty 6 094 €. 2023: dlhodobý majetok 669 798 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 032 €, finančné účty 39 359 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 229 €, finančné účty 21 138 €. 2020: dlhodobý majetok 135 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 501 995 €, finančné účty 29 477 €. 2021: dlhodobý majetok 202 106 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 521 439 €, finančné účty 14 780 €. 2022: dlhodobý majetok 682 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 539 001 €, finančné účty 6 094 €. 2023: dlhodobý majetok 669 798 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 032 €, finančné účty 39 359 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 229 €, finančné účty 21 138 €. 2020: dlhodobý majetok 135 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 501 995 €, finančné účty 29 477 €. 2021: dlhodobý majetok 202 106 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 521 439 €, finančné účty 14 780 €. 2022: dlhodobý majetok 682 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 539 001 €, finančné účty 6 094 €. 2023: dlhodobý majetok 669 798 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 032 €, finančné účty 39 359 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 394 €, dlhodobé záväzky 31 128 €, krátkodobé záväzky 132 347 €. 2020: vlastné imanie 1 728 171 €, dlhodobé záväzky 48 388 €, krátkodobé záväzky 892 040 €. 2021: vlastné imanie 1 881 602 €, dlhodobé záväzky 27 357 €, krátkodobé záväzky 829 785 €. 2022: vlastné imanie 1 832 337 €, dlhodobé záväzky 69 875 €, krátkodobé záväzky 1 327 862 €. 2023: vlastné imanie 1 923 593 €, dlhodobé záväzky 221 812 €, krátkodobé záväzky 1 082 766 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 394 €, dlhodobé záväzky 31 128 €, krátkodobé záväzky 132 347 €. 2020: vlastné imanie 1 728 171 €, dlhodobé záväzky 48 388 €, krátkodobé záväzky 892 040 €. 2021: vlastné imanie 1 881 602 €, dlhodobé záväzky 27 357 €, krátkodobé záväzky 829 785 €. 2022: vlastné imanie 1 832 337 €, dlhodobé záväzky 69 875 €, krátkodobé záväzky 1 327 862 €. 2023: vlastné imanie 1 923 593 €, dlhodobé záväzky 221 812 €, krátkodobé záväzky 1 082 766 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 394 €, dlhodobé záväzky 31 128 €, krátkodobé záväzky 132 347 €. 2020: vlastné imanie 1 728 171 €, dlhodobé záväzky 48 388 €, krátkodobé záväzky 892 040 €. 2021: vlastné imanie 1 881 602 €, dlhodobé záväzky 27 357 €, krátkodobé záväzky 829 785 €. 2022: vlastné imanie 1 832 337 €, dlhodobé záväzky 69 875 €, krátkodobé záväzky 1 327 862 €. 2023: vlastné imanie 1 923 593 €, dlhodobé záväzky 221 812 €, krátkodobé záväzky 1 082 766 €.5 mil.0−5 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 6 182 €. 2020: daň z príjmu 14 645 €. 2021: daň z príjmu 52 299 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 214 €.100 tis.50 tis.06,2 tis.14,6 tis.52,3 tis.012,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 6 182 €. 2020: daň z príjmu 14 645 €. 2021: daň z príjmu 52 299 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 214 €.100 tis.50 tis.06,2 tis.14,6 tis.52,3 tis.012,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 6 182 €. 2020: daň z príjmu 14 645 €. 2021: daň z príjmu 52 299 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 214 €.100 tis.50 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby84,1 tis.91,5 tis.462,1 tis.189 tis.263,9 tis.
Výsledok hospodárenia−18,5 tis.131,6 tis.153,4 tis.−89,6 tis.91,3 tis.
Aktíva160,1 tis.2,67 mil.2,74 mil.3,23 mil.3,23 mil.
Vlastné imanie−3,4 tis.1,73 mil.1,88 mil.1,83 mil.1,92 mil.
Daň z príjmu6,2 tis.14,6 tis.52,3 tis.012,2 tis.
Zadlženosť102,1 %35,2 %31,3 %43,3 %40,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
263,9 tis.
Výsledok hospodárenia
91,3 tis.
Aktíva
3,23 mil.
Vlastné imanie
1,92 mil.
Daň z príjmu
12,2 tis.
Zadlženosť
40,4 %

2022

Tržby
189 tis.
Výsledok hospodárenia
−89,6 tis.
Aktíva
3,23 mil.
Vlastné imanie
1,83 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,3 %

2021

Tržby
462,1 tis.
Výsledok hospodárenia
153,4 tis.
Aktíva
2,74 mil.
Vlastné imanie
1,88 mil.
Daň z príjmu
52,3 tis.
Zadlženosť
31,3 %

2020

Tržby
91,5 tis.
Výsledok hospodárenia
131,6 tis.
Aktíva
2,67 mil.
Vlastné imanie
1,73 mil.
Daň z príjmu
14,6 tis.
Zadlženosť
35,2 %

2019

Tržby
84,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,5 tis.
Aktíva
160,1 tis.
Vlastné imanie
−3,4 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
102,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API