prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

ELTIMA s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45391556aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
190 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELTIMA s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45391556
daňové identifikačné číslo
2022970653
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Za potokom 19, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 02. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22549/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
723032
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 02. 2010—
reklamné a marketingové služby05. 02. 2010—
faktoring a forfaiting05. 02. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 02. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 02. 2010—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)05. 02. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970653Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970653Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970653
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202297065310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 01. 10. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −6 404 € a znížila tržby o ▼100 % na 190 €.

Tržby

190 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−6 404 €

▼ 432,3 %

Aktíva

118 462 €

▼ 38,5 %

Vlastné imanie

−83 925 €

▼ 8,3 %

Zadlženosť

170,8 %

Hrubá marža

−3 370,5 %

Čistá marža

−3 370,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 186 742 €. 2018: tržby 104 280 €. 2019: tržby −19 002 €. 2020: tržby 479 329 €. 2021: tržby 190 €.500 tis.0−20 tis.186,7 tis.104,3 tis.−19 tis.479,3 tis.19020172018201920202021Tržby2017: tržby 186 742 €. 2018: tržby 104 280 €. 2019: tržby −19 002 €. 2020: tržby 479 329 €. 2021: tržby 190 €.500 tis.0−20 tis.186,7 tis.104,3 tis.−19 tis.479,3 tis.19020172018201920202021Tržby2017: tržby 186 742 €. 2018: tržby 104 280 €. 2019: tržby −19 002 €. 2020: tržby 479 329 €. 2021: tržby 190 €.500 tis.0−20 tis.190201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 033 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −68 581 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 203 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 404 €.20 tis.0−100 tis.+17 tis.−31 tis.−68,6 tis.−1,2 tis.−6,4 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 033 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −68 581 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 203 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 404 €.20 tis.0−100 tis.+17 tis.−31 tis.−68,6 tis.−1,2 tis.−6,4 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 033 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −68 581 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 203 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 404 €.20 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 149 364 €, vlastné imanie 23 308 €. 2018: aktíva 150 502 €, vlastné imanie −7 738 €. 2019: aktíva 104 648 €, vlastné imanie −76 318 €. 2020: aktíva 192 702 €, vlastné imanie −77 521 €. 2021: aktíva 118 462 €, vlastné imanie −83 925 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 149 364 €, vlastné imanie 23 308 €. 2018: aktíva 150 502 €, vlastné imanie −7 738 €. 2019: aktíva 104 648 €, vlastné imanie −76 318 €. 2020: aktíva 192 702 €, vlastné imanie −77 521 €. 2021: aktíva 118 462 €, vlastné imanie −83 925 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 149 364 €, vlastné imanie 23 308 €. 2018: aktíva 150 502 €, vlastné imanie −7 738 €. 2019: aktíva 104 648 €, vlastné imanie −76 318 €. 2020: aktíva 192 702 €, vlastné imanie −77 521 €. 2021: aktíva 118 462 €, vlastné imanie −83 925 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 113 €, zásoby 4 654 €, pohľadávky 135 419 €, finančné účty 178 €. 2018: dlhodobý majetok 6 713 €, zásoby 10 284 €, pohľadávky 133 457 €, finančné účty 48 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 353 €, finančné účty 295 €. 2020: dlhodobý majetok 56 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 135 720 €, finančné účty 270 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 428 €, finančné účty 34 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 113 €, zásoby 4 654 €, pohľadávky 135 419 €, finančné účty 178 €. 2018: dlhodobý majetok 6 713 €, zásoby 10 284 €, pohľadávky 133 457 €, finančné účty 48 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 353 €, finančné účty 295 €. 2020: dlhodobý majetok 56 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 135 720 €, finančné účty 270 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 428 €, finančné účty 34 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 113 €, zásoby 4 654 €, pohľadávky 135 419 €, finančné účty 178 €. 2018: dlhodobý majetok 6 713 €, zásoby 10 284 €, pohľadávky 133 457 €, finančné účty 48 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 353 €, finančné účty 295 €. 2020: dlhodobý majetok 56 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 135 720 €, finančné účty 270 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 428 €, finančné účty 34 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 23 308 €, dlhodobé záväzky 239 €, krátkodobé záväzky 125 817 €. 2018: vlastné imanie −7 738 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 157 977 €. 2019: vlastné imanie −76 318 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 180 703 €. 2020: vlastné imanie −77 521 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 223 €. 2021: vlastné imanie −83 925 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 387 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 23 308 €, dlhodobé záväzky 239 €, krátkodobé záväzky 125 817 €. 2018: vlastné imanie −7 738 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 157 977 €. 2019: vlastné imanie −76 318 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 180 703 €. 2020: vlastné imanie −77 521 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 223 €. 2021: vlastné imanie −83 925 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 387 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 23 308 €, dlhodobé záväzky 239 €, krátkodobé záväzky 125 817 €. 2018: vlastné imanie −7 738 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 157 977 €. 2019: vlastné imanie −76 318 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 180 703 €. 2020: vlastné imanie −77 521 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 223 €. 2021: vlastné imanie −83 925 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 387 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 217 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 217 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 217 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby186,7 tis.104,3 tis.−19 tis.479,3 tis.190
Výsledok hospodárenia17 tis.−31 tis.−68,6 tis.−1,2 tis.−6,4 tis.
Aktíva149,4 tis.150,5 tis.104,6 tis.192,7 tis.118,5 tis.
Vlastné imanie23,3 tis.−7,7 tis.−76,3 tis.−77,5 tis.−83,9 tis.
Daň z príjmu3,2 tis.0000
Zadlženosť84,4 %105,1 %172,9 %140,2 %170,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
190
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
118,5 tis.
Vlastné imanie
−83,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
170,8 %

2020

Tržby
479,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
192,7 tis.
Vlastné imanie
−77,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,2 %

2019

Tržby
−19 tis.
Výsledok hospodárenia
−68,6 tis.
Aktíva
104,6 tis.
Vlastné imanie
−76,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
172,9 %

2018

Tržby
104,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−31 tis.
Aktíva
150,5 tis.
Vlastné imanie
−7,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,1 %

2017

Tržby
186,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17 tis.
Aktíva
149,4 tis.
Vlastné imanie
23,3 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
84,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API