Súhrn
- Vznik
- 13. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 500 352 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Batka trade s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45389268
- daňové identifikačné číslo
- 2022968706
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jána Milca 42, 01001 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 02. 2010
- V registri
- 16 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 52449/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 476992
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 02. 2010 | — |
| administratívne služby | 13. 02. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 02. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva | 13. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 13. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 13. 02. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 13. 02. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 13. 02. 2010 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 13. 02. 2010 | — |
| počítačové služby | 13. 02. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 02. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 13. 02. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting | 13. 02. 2010 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 02. 2010 | — |
| projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie | 13. 02. 2010 | — |
| poradenská činnosť v energetike a elektrotechnike | 13. 02. 2010 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 21. 09. 2018 | — |
| Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta | 21. 09. 2018 | — |
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 21. 09. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 22. 11. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 22. 11. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022968706 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 2 139 € a zvýšila tržby o ▲170 % na 500,4 tisíc eur.
Tržby
500 352 €
▲ 169,8 %Výsledok hospodárenia
2 139 €
▲ 155,6 %Aktíva
214 273 €
▲ 39,4 %Vlastné imanie
−16 434 €
▲ 11,5 %Zadlženosť
107,7 %
Hrubá marža
0,6 %
Čistá marža
0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,1 tis. | 14,9 tis. | 6,2 tis. | 185,4 tis. | 500,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4 tis. | −6,4 tis. | −7 tis. | −3,8 tis. | 2,1 tis. |
| Aktíva | 6,2 tis. | 18,5 tis. | 19,6 tis. | 153,7 tis. | 214,3 tis. |
| Vlastné imanie | −2,3 tis. | −8,7 tis. | −15,7 tis. | −18,6 tis. | −16,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 642 |
| Zadlženosť | 136,8 % | 146,9 % | 180,1 % | 112,1 % | 107,7 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 500,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 214,3 tis.
- Vlastné imanie
- −16,4 tis.
- Daň z príjmu
- 642
- Zadlženosť
- 107,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 185,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 153,7 tis.
- Vlastné imanie
- −18,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 6,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7 tis.
- Aktíva
- 19,6 tis.
- Vlastné imanie
- −15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 180,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 14,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 18,5 tis.
- Vlastné imanie
- −8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 146,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 21,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 6,2 tis.
- Vlastné imanie
- −2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 136,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.