Súhrn
- Vznik
- 30. 01. 201016 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 171 761 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SALON - S, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45374775
- daňové identifikačné číslo
- 2022959301
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jenisejská 45A, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 01. 2010
- V registri
- 16 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 25006/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 798308
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 01. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 01. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 01. 2010 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 30. 01. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 30. 01. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 01. 2010 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 30. 01. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 30. 01. 2010 | — |
| baliace činnosti | 30. 01. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovu hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 30. 01. 2010 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 16. 02. 2021 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 16. 02. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 02. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 02. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 02. 2021 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 02. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 16. 02. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 16. 02. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 16. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 02. 2021 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 16. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 16. 02. 2021 | — |
| Finančný lízing | 16. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 16. 02. 2021 | — |
| Záložne | 16. 02. 2021 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 16. 02. 2021 | — |
| Faktoring a forfaiting | 16. 02. 2021 | — |
| Vedenie účtovníctva | 16. 02. 2021 | — |
| Služby požičovní | 16. 02. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 16. 02. 2021 | — |
| Administratívne služby | 16. 02. 2021 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 16. 02. 2021 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 16. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 16. 02. 2021 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 16. 02. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022959301 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲881 % na 3 542 € a zvýšila tržby o ▲32 % na 171,8 tisíc eur.
Tržby
171 761 €
▲ 32,0 %Výsledok hospodárenia
3 542 €
▲ 881,2 %Aktíva
39 058 €
▲ 12,7 %Vlastné imanie
−1 730 €
▲ 67,2 %Zadlženosť
104,4 %
Hrubá marža
2,6 %
Čistá marža
2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,2 tis. | 124,6 tis. | 245,3 tis. | 130,1 tis. | 171,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −101 | 4,2 tis. | 3,7 tis. | 361 | 3,5 tis. |
| Aktíva | 9,9 tis. | 17,6 tis. | 52,4 tis. | 34,7 tis. | 39,1 tis. |
| Vlastné imanie | −13,6 tis. | −9,4 tis. | −5,6 tis. | −5,3 tis. | −1,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 32 | 454 | 96 | 960 |
| Zadlženosť | 236,9 % | 153,2 % | 110,8 % | 115,2 % | 104,4 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 171,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 39,1 tis.
- Vlastné imanie
- −1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 104,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 130,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 361
- Aktíva
- 34,7 tis.
- Vlastné imanie
- −5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 96
- Zadlženosť
- 115,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 245,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 52,4 tis.
- Vlastné imanie
- −5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 454
- Zadlženosť
- 110,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 124,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 17,6 tis.
- Vlastné imanie
- −9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 32
- Zadlženosť
- 153,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 8,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −101
- Aktíva
- 9,9 tis.
- Vlastné imanie
- −13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 236,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).