Súhrn
- Vznik
- 10. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 370 618 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PEMA Šamorín, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45374236
- daňové identifikačné číslo
- 2022967672
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pomlejská 106/A, 93101 Šamorín, Slovenská republika
- Územie
- Šamorínokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 02. 2010
- V registri
- 16 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 25043/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 803064
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 02. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 02. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti | 10. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 02. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 10. 02. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 10. 02. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022967672 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prehĺbila stratu na −62 649 € a znížila tržby o ▼31 % na 370,6 tisíc eur.
Tržby
370 618 €
▼ 31,2 %Výsledok hospodárenia
−62 649 €
▼ 139,2 %Aktíva
1 080 039 €
▲ 14,8 %Vlastné imanie
−97 540 €
▼ 179,6 %Zadlženosť
109,0 %
Hrubá marža
−16,9 %
Čistá marža
−16,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 158,3 tis. | 42,4 tis. | 471,2 tis. | 539,1 tis. | 370,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −13,1 tis. | −12 tis. | −2,6 tis. | −26,2 tis. | −62,6 tis. |
| Aktíva | 41 tis. | 25 tis. | 552,8 tis. | 940,8 tis. | 1,08 mil. |
| Vlastné imanie | 5,9 tis. | −6,1 tis. | −8,7 tis. | −34,9 tis. | −97,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 2,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 85,6 % | 124,4 % | 101,6 % | 103,7 % | 109,0 % |
2018
- Tržby
- 370,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −62,6 tis.
- Aktíva
- 1,08 mil.
- Vlastné imanie
- −97,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 539,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,2 tis.
- Aktíva
- 940,8 tis.
- Vlastné imanie
- −34,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 103,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 471,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 552,8 tis.
- Vlastné imanie
- −8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 101,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 42,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12 tis.
- Aktíva
- 25 tis.
- Vlastné imanie
- −6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 124,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 158,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,1 tis.
- Aktíva
- 41 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 85,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).