prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Simply clean s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45372314aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 01. 201016 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
17 500 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Simply clean s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45372314
daňové identifikačné číslo
2022967188
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022967188
Sídlo
Krásna 1462/205, 92401 Galanta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 01. 2010
V registri
16 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 25001/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
911268
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 01. 2010—
čistenie kanalizačných systémov29. 01. 2010—
diagnostika kanalizačných potrubí29. 01. 2010—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom29. 01. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )29. 01. 2010—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely30. 09. 2020—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 09. 2020—
prípravné práce k realizácii stavby30. 09. 2020—
čistiace a upratovacie služby29. 01. 2010—
výroba a hutnícke spracovanie kovov30. 09. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 09. 2020—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 09. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojedných s prenájmom30. 09. 2020—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 09. 2020—
prenájom hnuteľných vecí30. 09. 2020—
administratívne služby30. 09. 2020—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností30. 09. 2020—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly30. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967188IČ DPH SK2022967188Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967188IČ DPH SK2022967188Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022967188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967188IČ DPH SK2022967188
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202296718811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 02. 2016
daňové identifikačné číslo202296718810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 672 % na 15 438 € a znížila tržby o ▼91 % na 17,5 tisíc eur.

Tržby

17 500 €

▼ 91,3 %

Výsledok hospodárenia

15 438 €

▲ 1 672,4 %

Aktíva

85 239 €

▲ 22,7 %

Vlastné imanie

28 785 €

▲ 115,7 %

Zadlženosť

66,2 %

Hrubá marža

98,1 %

Čistá marža

88,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 320 €. 2024: tržby 200 000 €. 2025: tržby 17 500 €.200 tis.100 tis.0001,3 tis.200 tis.17,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 320 €. 2024: tržby 200 000 €. 2025: tržby 17 500 €.200 tis.100 tis.0001,3 tis.200 tis.17,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 320 €. 2024: tržby 200 000 €. 2025: tržby 17 500 €.200 tis.100 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −204 €. 2023: výsledok hospodárenia 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 871 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 438 €.20 tis.0−250−119−204+779+871+15,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −204 €. 2023: výsledok hospodárenia 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 871 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 438 €.20 tis.0−250−119−204+779+871+15,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −204 €. 2023: výsledok hospodárenia 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 871 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 438 €.20 tis.0−250−119+779202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 399 €, vlastné imanie 11 899 €. 2022: aktíva 60 696 €, vlastné imanie 11 696 €. 2023: aktíva 61 838 €, vlastné imanie 12 475 €. 2024: aktíva 69 496 €, vlastné imanie 13 346 €. 2025: aktíva 85 239 €, vlastné imanie 28 785 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 399 €, vlastné imanie 11 899 €. 2022: aktíva 60 696 €, vlastné imanie 11 696 €. 2023: aktíva 61 838 €, vlastné imanie 12 475 €. 2024: aktíva 69 496 €, vlastné imanie 13 346 €. 2025: aktíva 85 239 €, vlastné imanie 28 785 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 399 €, vlastné imanie 11 899 €. 2022: aktíva 60 696 €, vlastné imanie 11 696 €. 2023: aktíva 61 838 €, vlastné imanie 12 475 €. 2024: aktíva 69 496 €, vlastné imanie 13 346 €. 2025: aktíva 85 239 €, vlastné imanie 28 785 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 3 024 €. 2022: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 21 €, pohľadávky 770 €, finančné účty 4 630 €. 2023: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 557 €. 2024: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 14 217 €. 2025: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 29 957 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 3 024 €. 2022: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 21 €, pohľadávky 770 €, finančné účty 4 630 €. 2023: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 557 €. 2024: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 14 217 €. 2025: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 29 957 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 3 024 €. 2022: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 21 €, pohľadávky 770 €, finančné účty 4 630 €. 2023: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 557 €. 2024: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 14 217 €. 2025: dlhodobý majetok 55 275 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 29 957 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 899 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 500 €. 2022: vlastné imanie 11 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 000 €. 2023: vlastné imanie 12 475 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 363 €. 2024: vlastné imanie 13 346 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 150 €. 2025: vlastné imanie 28 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 454 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 899 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 500 €. 2022: vlastné imanie 11 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 000 €. 2023: vlastné imanie 12 475 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 363 €. 2024: vlastné imanie 13 346 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 150 €. 2025: vlastné imanie 28 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 454 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 899 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 500 €. 2022: vlastné imanie 11 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 000 €. 2023: vlastné imanie 12 475 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 363 €. 2024: vlastné imanie 13 346 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 150 €. 2025: vlastné imanie 28 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 454 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 63 €. 2024: daň z príjmu 1 426 €. 2025: daň z príjmu 1 731 €.2 tis.1 tis.000631,4 tis.1,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 63 €. 2024: daň z príjmu 1 426 €. 2025: daň z príjmu 1 731 €.2 tis.1 tis.000631,4 tis.1,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 63 €. 2024: daň z príjmu 1 426 €. 2025: daň z príjmu 1 731 €.2 tis.1 tis.0063202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby001,3 tis.200 tis.17,5 tis.
Výsledok hospodárenia−119−20477987115,4 tis.
Aktíva45,4 tis.60,7 tis.61,8 tis.69,5 tis.85,2 tis.
Vlastné imanie11,9 tis.11,7 tis.12,5 tis.13,3 tis.28,8 tis.
Daň z príjmu00631,4 tis.1,7 tis.
Zadlženosť73,8 %80,7 %79,8 %80,8 %66,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
17,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
85,2 tis.
Vlastné imanie
28,8 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
66,2 %

2024

Tržby
200 tis.
Výsledok hospodárenia
871
Aktíva
69,5 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
80,8 %

2023

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
779
Aktíva
61,8 tis.
Vlastné imanie
12,5 tis.
Daň z príjmu
63
Zadlženosť
79,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−204
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−119
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API