prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Luxio, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45353832aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 01. 201016 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Luxio, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45353832
daňové identifikačné číslo
2022967133
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Veľký Grob 380, 92527 Veľký Grob, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 01. 2010
V registri
16 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 44263/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
315422
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,09. 01. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),09. 01. 2010—
reklamné a marketingové služby,09. 01. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,09. 01. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,09. 01. 2010—
administratívne služby,09. 01. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,09. 01. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,09. 01. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,09. 01. 2010—
prenájom hnuteľných vecí,09. 01. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967133Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967133Obdobia daňových registráciíDIČ 2022967133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022967133
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202296713310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2022 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −5 968 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−5 968 €

▲ 34,8 %

Aktíva

130 978 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−13 667 €

▼ 77,5 %

Zadlženosť

110,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 162 233 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0162,2 tis.000020192020202120222023Tržby2019: tržby 162 233 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0162,2 tis.000020192020202120222023Tržby2019: tržby 162 233 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 771 €. 2020: výsledok hospodárenia −55 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 158 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 968 €.50 tis.0−10 tis.+29,8 tis.−55−32−9,2 tis.−6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 771 €. 2020: výsledok hospodárenia −55 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 158 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 968 €.50 tis.0−10 tis.+29,8 tis.−55−32−9,2 tis.−6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 771 €. 2020: výsledok hospodárenia −55 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 158 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 968 €.50 tis.0−10 tis.−32201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 5 827 €. 2020: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 490 €. 2021: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 458 €. 2022: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −7 700 €. 2023: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −13 667 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 5 827 €. 2020: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 490 €. 2021: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 458 €. 2022: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −7 700 €. 2023: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −13 667 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 5 827 €. 2020: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 490 €. 2021: aktíva 130 978 €, vlastné imanie 1 458 €. 2022: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −7 700 €. 2023: aktíva 130 978 €, vlastné imanie −13 667 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2020: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2021: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2022: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2023: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2020: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2021: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2022: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2023: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2020: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2021: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2022: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €. 2023: dlhodobý majetok 2 609 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 745 €, finančné účty 120 624 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 827 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 123 745 €. 2020: vlastné imanie 1 490 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 082 €. 2021: vlastné imanie 1 458 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 114 €. 2022: vlastné imanie −7 700 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 137 272 €. 2023: vlastné imanie −13 667 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 143 239 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 827 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 123 745 €. 2020: vlastné imanie 1 490 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 082 €. 2021: vlastné imanie 1 458 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 114 €. 2022: vlastné imanie −7 700 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 137 272 €. 2023: vlastné imanie −13 667 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 143 239 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 827 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 123 745 €. 2020: vlastné imanie 1 490 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 082 €. 2021: vlastné imanie 1 458 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 128 114 €. 2022: vlastné imanie −7 700 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 137 272 €. 2023: vlastné imanie −13 667 €, dlhodobé záväzky 1 406 €, krátkodobé záväzky 143 239 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 55 €. 2021: daň z príjmu 32 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100500055320020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 55 €. 2021: daň z príjmu 32 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100500055320020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 55 €. 2021: daň z príjmu 32 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100500055320020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby162,2 tis.0000
Výsledok hospodárenia29,8 tis.−55−32−9,2 tis.−6 tis.
Aktíva131 tis.131 tis.131 tis.131 tis.131 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.1,5 tis.1,5 tis.−7,7 tis.−13,7 tis.
Daň z príjmu0553200
Zadlženosť95,6 %98,9 %98,9 %105,9 %110,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
−13,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,2 tis.
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
−7,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,9 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−32
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
32
Zadlženosť
98,9 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−55
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
55
Zadlženosť
98,9 %

2019

Tržby
162,2 tis.
Výsledok hospodárenia
29,8 tis.
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API