prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

HARVAN - TRANSPORT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45342652aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
130 680 €12/2024 — 11/2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HARVAN - TRANSPORT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45342652
daňové identifikačné číslo
2022942746
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022942746
Sídlo
Hlavná 201/87, 05911 Hozelec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 12. 2009
V registri
16 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22412/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
742249
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vnútroštátna nákladná cestná doprava29. 12. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 12. 2009—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla29. 12. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 12. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie29. 12. 2009—
vykonávanie odťahovej služby29. 12. 2009—
prenájom hnuteľných vecí29. 12. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022942746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022942746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022942746IČ DPH SK2022942746Obdobia daňových registráciíDIČ 2022942746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022942746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022942746IČ DPH SK2022942746Obdobia daňových registráciíDIČ 2022942746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022942746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022942746IČ DPH SK2022942746
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202294274611. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 03. 2011
daňové identifikačné číslo202294274610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 16. 11. 2018, rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 12/2024 — 11/2025 zvýšila zisk o ▲20 % na 5 651 € a tržby bez zmeny na 130,7 tisíc eur.

Tržby

130 680 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

5 651 €

▲ 20,1 %

Aktíva

241 570 €

▼ 5,7 %

Vlastné imanie

119 794 €

▲ 5,0 %

Zadlženosť

50,4 %

Hrubá marža

9,4 %

Čistá marža

4,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby12/2020 — 11/2021: tržby 143 771 €. 12/2021 — 11/2022: tržby 131 598 €. 12/2022 — 11/2023: tržby 131 740 €. 12/2023 — 11/2024: tržby 130 680 €. 12/2024 — 11/2025: tržby 130 680 €.200 tis.100 tis.0143,8 tis.131,6 tis.131,7 tis.130,7 tis.130,7 tis.12/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Tržby12/2020 — 11/2021: tržby 143 771 €. 12/2021 — 11/2022: tržby 131 598 €. 12/2022 — 11/2023: tržby 131 740 €. 12/2023 — 11/2024: tržby 130 680 €. 12/2024 — 11/2025: tržby 130 680 €.200 tis.100 tis.0143,8 tis.131,7 tis.130,7 tis.12/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Tržby12/2020 — 11/2021: tržby 143 771 €. 12/2021 — 11/2022: tržby 131 598 €. 12/2022 — 11/2023: tržby 131 740 €. 12/2023 — 11/2024: tržby 130 680 €. 12/2024 — 11/2025: tržby 130 680 €.200 tis.100 tis.012/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia12/2020 — 11/2021: výsledok hospodárenia 8 833 €. 12/2021 — 11/2022: výsledok hospodárenia −14 230 €. 12/2022 — 11/2023: výsledok hospodárenia −2 880 €. 12/2023 — 11/2024: výsledok hospodárenia 4 705 €. 12/2024 — 11/2025: výsledok hospodárenia 5 651 €.10 tis.0−20 tis.+8,8 tis.−14,2 tis.−2,9 tis.+4,7 tis.+5,7 tis.12/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Výsledok hospodárenia12/2020 — 11/2021: výsledok hospodárenia 8 833 €. 12/2021 — 11/2022: výsledok hospodárenia −14 230 €. 12/2022 — 11/2023: výsledok hospodárenia −2 880 €. 12/2023 — 11/2024: výsledok hospodárenia 4 705 €. 12/2024 — 11/2025: výsledok hospodárenia 5 651 €.10 tis.0−20 tis.+8,8 tis.−2,9 tis.+5,7 tis.12/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Výsledok hospodárenia12/2020 — 11/2021: výsledok hospodárenia 8 833 €. 12/2021 — 11/2022: výsledok hospodárenia −14 230 €. 12/2022 — 11/2023: výsledok hospodárenia −2 880 €. 12/2023 — 11/2024: výsledok hospodárenia 4 705 €. 12/2024 — 11/2025: výsledok hospodárenia 5 651 €.10 tis.0−20 tis.12/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 11/2021: aktíva 324 114 €, vlastné imanie 126 548 €. 12/2021 — 11/2022: aktíva 363 961 €, vlastné imanie 112 319 €. 12/2022 — 11/2023: aktíva 281 275 €, vlastné imanie 109 438 €. 12/2023 — 11/2024: aktíva 256 280 €, vlastné imanie 114 143 €. 12/2024 — 11/2025: aktíva 241 570 €, vlastné imanie 119 794 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 11/2021: aktíva 324 114 €, vlastné imanie 126 548 €. 12/2021 — 11/2022: aktíva 363 961 €, vlastné imanie 112 319 €. 12/2022 — 11/2023: aktíva 281 275 €, vlastné imanie 109 438 €. 12/2023 — 11/2024: aktíva 256 280 €, vlastné imanie 114 143 €. 12/2024 — 11/2025: aktíva 241 570 €, vlastné imanie 119 794 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 11/2021: aktíva 324 114 €, vlastné imanie 126 548 €. 12/2021 — 11/2022: aktíva 363 961 €, vlastné imanie 112 319 €. 12/2022 — 11/2023: aktíva 281 275 €, vlastné imanie 109 438 €. 12/2023 — 11/2024: aktíva 256 280 €, vlastné imanie 114 143 €. 12/2024 — 11/2025: aktíva 241 570 €, vlastné imanie 119 794 €.500 tis.250 tis.012/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív12/2020 — 11/2021: dlhodobý majetok 65 700 €, zásoby 71 €, pohľadávky 91 891 €, finančné účty 163 918 €. 12/2021 — 11/2022: dlhodobý majetok 95 812 €, zásoby 100 €, pohľadávky 134 821 €, finančné účty 130 460 €. 12/2022 — 11/2023: dlhodobý majetok 49 147 €, zásoby 99 €, pohľadávky 46 443 €, finančné účty 182 588 €. 12/2023 — 11/2024: dlhodobý majetok 27 631 €, zásoby 75 €, pohľadávky 1 252 €, finančné účty 224 121 €. 12/2024 — 11/2025: dlhodobý majetok 6 908 €, zásoby 90 €, pohľadávky 155 009 €, finančné účty 76 115 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Štruktúra aktív12/2020 — 11/2021: dlhodobý majetok 65 700 €, zásoby 71 €, pohľadávky 91 891 €, finančné účty 163 918 €. 12/2021 — 11/2022: dlhodobý majetok 95 812 €, zásoby 100 €, pohľadávky 134 821 €, finančné účty 130 460 €. 12/2022 — 11/2023: dlhodobý majetok 49 147 €, zásoby 99 €, pohľadávky 46 443 €, finančné účty 182 588 €. 12/2023 — 11/2024: dlhodobý majetok 27 631 €, zásoby 75 €, pohľadávky 1 252 €, finančné účty 224 121 €. 12/2024 — 11/2025: dlhodobý majetok 6 908 €, zásoby 90 €, pohľadávky 155 009 €, finančné účty 76 115 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Štruktúra aktív12/2020 — 11/2021: dlhodobý majetok 65 700 €, zásoby 71 €, pohľadávky 91 891 €, finančné účty 163 918 €. 12/2021 — 11/2022: dlhodobý majetok 95 812 €, zásoby 100 €, pohľadávky 134 821 €, finančné účty 130 460 €. 12/2022 — 11/2023: dlhodobý majetok 49 147 €, zásoby 99 €, pohľadávky 46 443 €, finančné účty 182 588 €. 12/2023 — 11/2024: dlhodobý majetok 27 631 €, zásoby 75 €, pohľadávky 1 252 €, finančné účty 224 121 €. 12/2024 — 11/2025: dlhodobý majetok 6 908 €, zásoby 90 €, pohľadávky 155 009 €, finančné účty 76 115 €.500 tis.250 tis.012/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív12/2020 — 11/2021: vlastné imanie 126 548 €, dlhodobé záväzky 71 033 €, krátkodobé záväzky 126 533 €. 12/2021 — 11/2022: vlastné imanie 112 319 €, dlhodobé záväzky 90 475 €, krátkodobé záväzky 135 917 €. 12/2022 — 11/2023: vlastné imanie 109 438 €, dlhodobé záväzky 54 785 €, krátkodobé záväzky 117 052 €. 12/2023 — 11/2024: vlastné imanie 114 143 €, dlhodobé záväzky 33 102 €, krátkodobé záväzky 109 035 €. 12/2024 — 11/2025: vlastné imanie 119 794 €, dlhodobé záväzky 19 480 €, krátkodobé záväzky 102 296 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Štruktúra pasív12/2020 — 11/2021: vlastné imanie 126 548 €, dlhodobé záväzky 71 033 €, krátkodobé záväzky 126 533 €. 12/2021 — 11/2022: vlastné imanie 112 319 €, dlhodobé záväzky 90 475 €, krátkodobé záväzky 135 917 €. 12/2022 — 11/2023: vlastné imanie 109 438 €, dlhodobé záväzky 54 785 €, krátkodobé záväzky 117 052 €. 12/2023 — 11/2024: vlastné imanie 114 143 €, dlhodobé záväzky 33 102 €, krátkodobé záväzky 109 035 €. 12/2024 — 11/2025: vlastné imanie 119 794 €, dlhodobé záväzky 19 480 €, krátkodobé záväzky 102 296 €.500 tis.250 tis.012/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Štruktúra pasív12/2020 — 11/2021: vlastné imanie 126 548 €, dlhodobé záväzky 71 033 €, krátkodobé záväzky 126 533 €. 12/2021 — 11/2022: vlastné imanie 112 319 €, dlhodobé záväzky 90 475 €, krátkodobé záväzky 135 917 €. 12/2022 — 11/2023: vlastné imanie 109 438 €, dlhodobé záväzky 54 785 €, krátkodobé záväzky 117 052 €. 12/2023 — 11/2024: vlastné imanie 114 143 €, dlhodobé záväzky 33 102 €, krátkodobé záväzky 109 035 €. 12/2024 — 11/2025: vlastné imanie 119 794 €, dlhodobé záväzky 19 480 €, krátkodobé záväzky 102 296 €.500 tis.250 tis.012/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu12/2020 — 11/2021: daň z príjmu 3 219 €. 12/2021 — 11/2022: daň z príjmu 1 263 €. 12/2022 — 11/2023: daň z príjmu 537 €. 12/2023 — 11/2024: daň z príjmu 4 166 €. 12/2024 — 11/2025: daň z príjmu 6 587 €.10 tis.5 tis.03,2 tis.1,3 tis.5374,2 tis.6,6 tis.12/2020 — 11/202112/2021 — 11/202212/2022 — 11/202312/2023 — 11/202412/2024 — 11/2025Daň z príjmu12/2020 — 11/2021: daň z príjmu 3 219 €. 12/2021 — 11/2022: daň z príjmu 1 263 €. 12/2022 — 11/2023: daň z príjmu 537 €. 12/2023 — 11/2024: daň z príjmu 4 166 €. 12/2024 — 11/2025: daň z príjmu 6 587 €.10 tis.5 tis.03,2 tis.5376,6 tis.12/2020 — 11/202112/2022 — 11/202312/2024 — 11/2025Daň z príjmu12/2020 — 11/2021: daň z príjmu 3 219 €. 12/2021 — 11/2022: daň z príjmu 1 263 €. 12/2022 — 11/2023: daň z príjmu 537 €. 12/2023 — 11/2024: daň z príjmu 4 166 €. 12/2024 — 11/2025: daň z príjmu 6 587 €.10 tis.5 tis.012/2021 — 11/202212/2024 — 11/2025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)12/2020 — 11/2021Závierka v registri účtovných závierok12/2021 — 11/2022Závierka v registri účtovných závierok12/2022 — 11/2023Závierka v registri účtovných závierok12/2023 — 11/2024Závierka v registri účtovných závierok12/2024 — 11/2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby143,8 tis.131,6 tis.131,7 tis.130,7 tis.130,7 tis.
Výsledok hospodárenia8,8 tis.−14,2 tis.−2,9 tis.4,7 tis.5,7 tis.
Aktíva324,1 tis.364 tis.281,3 tis.256,3 tis.241,6 tis.
Vlastné imanie126,5 tis.112,3 tis.109,4 tis.114,1 tis.119,8 tis.
Daň z príjmu3,2 tis.1,3 tis.5374,2 tis.6,6 tis.
Zadlženosť61,0 %62,2 %61,1 %55,5 %50,4 %

aj 12/2014 — 11/2015–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard

12/2024 — 11/2025

Tržby
130,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
241,6 tis.
Vlastné imanie
119,8 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
50,4 %

12/2023 — 11/2024

Tržby
130,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
256,3 tis.
Vlastné imanie
114,1 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
55,5 %

12/2022 — 11/2023

Tržby
131,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
281,3 tis.
Vlastné imanie
109,4 tis.
Daň z príjmu
537
Zadlženosť
61,1 %

12/2021 — 11/2022

Tržby
131,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,2 tis.
Aktíva
364 tis.
Vlastné imanie
112,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
62,2 %

12/2020 — 11/2021

Tržby
143,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
324,1 tis.
Vlastné imanie
126,5 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
61,0 %

aj 12/2014 — 11/2015–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API