Súhrn
- Vznik
- 12. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RAVEL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45313695
- daňové identifikačné číslo
- 2022943461
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 117133/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 905450
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 12. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 12. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 12. 2009 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 12. 12. 2009 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 12. 12. 2009 | — |
| mechanická montáž výrobkov z kovov a plechov na zákazku alebo zmluvnom základe | 12. 12. 2009 | — |
| vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním) | 12. 12. 2009 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 12. 12. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 12. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 12. 12. 2009 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 12. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 12. 12. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 12. 2009 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 12. 12. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 12. 2009 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, kroku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 13. 12. 2016 | — |
| Keramická výroba | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov z betónu, sadry a cementu | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 13. 12. 2016 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 13. 12. 2016 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 13. 12. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 13. 12. 2016 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 13. 12. 2016 | — |
| Vŕtanie studní s hĺbkou do 30 m | 13. 12. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 12. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 12. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 13. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 13. 12. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 13. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 13. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 13. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 13. 12. 2016 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 13. 12. 2016 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 12. 2016 | — |
| Informačná činnosť | 13. 12. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 12. 2016 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 13. 12. 2016 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 13. 12. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 13. 12. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 12. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektricjých zariadení | 13. 12. 2016 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 13. 12. 2016 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 13. 12. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 12. 2016 | — |
| Dizajnérske činnosti | 13. 12. 2016 | — |
| Fotografické služby | 13. 12. 2016 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 13. 12. 2016 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných premyselných havárií | 13. 12. 2016 | — |
| Služby požičovní | 13. 12. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 12. 2016 | — |
| Administratívne služby | 13. 12. 2016 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 13. 12. 2016 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 13. 12. 2016 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 13. 12. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenksých podujatí | 13. 12. 2016 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 13. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 13. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 13. 12. 2016 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 13. 12. 2016 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 13. 12. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022943461 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −1 446 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 446 €
▲ 9,7 %Aktíva
149 €
▼ 98,7 %Vlastné imanie
−1 446 €
▼ 104,5 %Zadlženosť
1 070,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −206 | −278 | −1,6 tis. | −1,6 tis. | −1,4 tis. |
| Aktíva | 16,5 tis. | 13,7 tis. | 13,2 tis. | 11,9 tis. | 149 |
| Vlastné imanie | 5,3 tis. | 3,7 tis. | 2,1 tis. | −707 | −1,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 |
| Zadlženosť | 67,9 % | 73,1 % | 84,1 % | 106,0 % | 1 070,5 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 149
- Vlastné imanie
- −1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 070,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 11,9 tis.
- Vlastné imanie
- −707
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 106,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 13,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −278
- Aktíva
- 13,7 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 335
- Výsledok hospodárenia
- −206
- Aktíva
- 16,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 67,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).