prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SLOV SKLO spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 45311722aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 12. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
13 598 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLOV SKLO spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
45311722
daňové identifikačné číslo
2022933176
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 12. 2009
V registri
16 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 172673/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
594199
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom02. 12. 2009—
poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti chémie a nakladania s odpadmi02. 12. 2009—
poradenstvo a informácia obciam, priemyselným podnikom a úradom životného prostredia so zreteľom na odpady, odstraňovanie, zúžitkovanie a recykláciu02. 12. 2009—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly02. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby02. 12. 2009—
prenájom hnuteľných vecí02. 12. 2009—
prenájom osobných a nákladných motorových vozidiel02. 12. 2009—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 12. 2009—
finančný a operatívny lízing02. 12. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby02. 12. 2009—
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom15. 05. 2010—
zasielateľstvo31. 05. 2012—
sprostredkovanie zamestnania za úhradu31. 05. 2012—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 09. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 09. 2023—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo05. 09. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla05. 09. 2023—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 09. 2023—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok05. 09. 2023—
Vedenie účtovníctva05. 09. 2023—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 09. 2023—
Čistiace a upratovacie služby05. 09. 2023—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy05. 09. 2023—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 09. 2023—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 09. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022933176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022933176Obdobia daňových registráciíDIČ 2022933176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022933176Obdobia daňových registráciíDIČ 2022933176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022933176
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202293317610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 23. 02. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −15 875 € a znížila tržby o ▼87 % na 13,6 tisíc eur.

Tržby

13 598 €

▼ 86,7 %

Výsledok hospodárenia

−15 875 €

▼ 124,8 %

Aktíva

83 436 €

▼ 24,2 %

Vlastné imanie

53 539 €

▼ 22,9 %

Zadlženosť

35,8 %

Hrubá marža

−116,7 %

Čistá marža

−116,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 88 929 €. 2019: tržby 119 422 €. 2020: tržby 62 519 €. 2021: tržby 102 289 €. 2022: tržby 13 598 €.200 tis.100 tis.088,9 tis.119,4 tis.62,5 tis.102,3 tis.13,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 88 929 €. 2019: tržby 119 422 €. 2020: tržby 62 519 €. 2021: tržby 102 289 €. 2022: tržby 13 598 €.200 tis.100 tis.088,9 tis.119,4 tis.62,5 tis.102,3 tis.13,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 88 929 €. 2019: tržby 119 422 €. 2020: tržby 62 519 €. 2021: tržby 102 289 €. 2022: tržby 13 598 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 077 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 385 €. 2021: výsledok hospodárenia 63 914 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 875 €.100 tis.0−50 tis.−5,1 tis.−5,6 tis.−37,4 tis.+63,9 tis.−15,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 077 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 385 €. 2021: výsledok hospodárenia 63 914 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 875 €.100 tis.0−50 tis.−5,1 tis.−5,6 tis.−37,4 tis.+63,9 tis.−15,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 077 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 385 €. 2021: výsledok hospodárenia 63 914 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 875 €.100 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 78 388 €, vlastné imanie 27 437 €. 2019: aktíva 45 594 €, vlastné imanie 21 790 €. 2020: aktíva 6 356 €, vlastné imanie −15 595 €. 2021: aktíva 110 105 €, vlastné imanie 69 414 €. 2022: aktíva 83 436 €, vlastné imanie 53 539 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 78 388 €, vlastné imanie 27 437 €. 2019: aktíva 45 594 €, vlastné imanie 21 790 €. 2020: aktíva 6 356 €, vlastné imanie −15 595 €. 2021: aktíva 110 105 €, vlastné imanie 69 414 €. 2022: aktíva 83 436 €, vlastné imanie 53 539 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 78 388 €, vlastné imanie 27 437 €. 2019: aktíva 45 594 €, vlastné imanie 21 790 €. 2020: aktíva 6 356 €, vlastné imanie −15 595 €. 2021: aktíva 110 105 €, vlastné imanie 69 414 €. 2022: aktíva 83 436 €, vlastné imanie 53 539 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 528 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 410 €, finančné účty −6 550 €. 2019: dlhodobý majetok 5 088 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 492 €, finančné účty 1 014 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 1 867 €. 2021: dlhodobý majetok 29 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 781 €, finančné účty 74 173 €. 2022: dlhodobý majetok 21 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 472 €, finančné účty 52 101 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 528 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 410 €, finančné účty −6 550 €. 2019: dlhodobý majetok 5 088 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 492 €, finančné účty 1 014 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 1 867 €. 2021: dlhodobý majetok 29 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 781 €, finančné účty 74 173 €. 2022: dlhodobý majetok 21 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 472 €, finančné účty 52 101 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 528 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 410 €, finančné účty −6 550 €. 2019: dlhodobý majetok 5 088 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 492 €, finančné účty 1 014 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 1 867 €. 2021: dlhodobý majetok 29 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 781 €, finančné účty 74 173 €. 2022: dlhodobý majetok 21 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 472 €, finančné účty 52 101 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 27 437 €, dlhodobé záväzky 29 163 €, krátkodobé záväzky 21 788 €. 2019: vlastné imanie 21 790 €, dlhodobé záväzky 3 702 €, krátkodobé záväzky 20 102 €. 2020: vlastné imanie −15 595 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2021: vlastné imanie 69 414 €, dlhodobé záväzky 627 €, krátkodobé záväzky 40 064 €. 2022: vlastné imanie 53 539 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 29 230 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 27 437 €, dlhodobé záväzky 29 163 €, krátkodobé záväzky 21 788 €. 2019: vlastné imanie 21 790 €, dlhodobé záväzky 3 702 €, krátkodobé záväzky 20 102 €. 2020: vlastné imanie −15 595 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2021: vlastné imanie 69 414 €, dlhodobé záväzky 627 €, krátkodobé záväzky 40 064 €. 2022: vlastné imanie 53 539 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 29 230 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 27 437 €, dlhodobé záväzky 29 163 €, krátkodobé záväzky 21 788 €. 2019: vlastné imanie 21 790 €, dlhodobé záväzky 3 702 €, krátkodobé záväzky 20 102 €. 2020: vlastné imanie −15 595 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2021: vlastné imanie 69 414 €, dlhodobé záväzky 627 €, krátkodobé záväzky 40 064 €. 2022: vlastné imanie 53 539 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 29 230 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 249 €. 2021: daň z príjmu 3 575 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0001,2 tis.3,6 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 249 €. 2021: daň z príjmu 3 575 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0001,2 tis.3,6 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 249 €. 2021: daň z príjmu 3 575 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby88,9 tis.119,4 tis.62,5 tis.102,3 tis.13,6 tis.
Výsledok hospodárenia−5,1 tis.−5,6 tis.−37,4 tis.63,9 tis.−15,9 tis.
Aktíva78,4 tis.45,6 tis.6,4 tis.110,1 tis.83,4 tis.
Vlastné imanie27,4 tis.21,8 tis.−15,6 tis.69,4 tis.53,5 tis.
Daň z príjmu001,2 tis.3,6 tis.0
Zadlženosť65,0 %52,2 %345,4 %37,0 %35,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,9 tis.
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
53,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,8 %

2021

Tržby
102,3 tis.
Výsledok hospodárenia
63,9 tis.
Aktíva
110,1 tis.
Vlastné imanie
69,4 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
37,0 %

2020

Tržby
62,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,4 tis.
Aktíva
6,4 tis.
Vlastné imanie
−15,6 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
345,4 %

2019

Tržby
119,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
45,6 tis.
Vlastné imanie
21,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
52,2 %

2018

Tržby
88,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,1 tis.
Aktíva
78,4 tis.
Vlastné imanie
27,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API