Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 41 494 €01/2025 — 09/2025
- Oznámenia
- 1111 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HYDINA SLOVENSKO s.r.o. „v konkurze“
- identifikačné číslo organizácie
- 45300950
- daňové identifikačné číslo
- 2022959136
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022959136
- Sídlo
- Lieskovská cesta 23/640, 96221 Lieskovec, Slovenská republika
- Územie
- Lieskovecokres HumennéPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27202/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 567840
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| mäsiarstvo | 01. 12. 2009 | — |
| chov hydiny | 01. 12. 2009 | — |
| spracovanie, výroba hydiny, vajec, zveriny a rýb | 01. 12. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 12. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 07. 2014 | — |
| skladovanie | 09. 07. 2014 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 09. 07. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 07. 2014 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 09. 07. 2014 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 09. 07. 2014 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 07. 2017 do 24. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI s.r.o. · od 03. 08. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022959136 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 05. 02. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022959136 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 18. 10. 2023, rok porušenia 2018).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2025 — 09/2025 prehĺbila stratu na −3 218 831 € a znížila tržby o ▼42 % na 41,5 tisíc eur.
Tržby
41 494 €
▼ 42,5 %Výsledok hospodárenia
−3 218 831 €
▼ 7 234,7 %Aktíva
1 294 417 €
▼ 85,0 %Vlastné imanie
−25 733 199 €
▼ 14,3 %Zadlženosť
2 088,0 %
Hrubá marža
−7 763,3 %
Čistá marža
−7 757,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 01/2025 — 09/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,5 mil. | 18,37 mil. | 5,07 mil. | 72,2 tis. | 41,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −340,4 tis. | −4,06 mil. | −13,52 mil. | −43,9 tis. | −3,22 mil. |
| Aktíva | 15,55 mil. | 16,44 mil. | 8,99 mil. | 8,63 mil. | 1,29 mil. |
| Vlastné imanie | −4,89 mil. | −8,95 mil. | −22,47 mil. | −22,51 mil. | −25,73 mil. |
| Daň z príjmu | 374,5 tis. | 280,7 tis. | 2,7 tis. | 994 | −2,5 tis. |
| Zadlženosť | 131,4 % | 154,4 % | 349,9 % | 360,9 % | 2 088,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
01/2025 — 09/2025
- Tržby
- 41,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,22 mil.
- Aktíva
- 1,29 mil.
- Vlastné imanie
- −25,73 mil.
- Daň z príjmu
- −2,5 tis.
- Zadlženosť
- 2 088,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 72,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,9 tis.
- Aktíva
- 8,63 mil.
- Vlastné imanie
- −22,51 mil.
- Daň z príjmu
- 994
- Zadlženosť
- 360,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,07 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −13,52 mil.
- Aktíva
- 8,99 mil.
- Vlastné imanie
- −22,47 mil.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 349,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,37 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −4,06 mil.
- Aktíva
- 16,44 mil.
- Vlastné imanie
- −8,95 mil.
- Daň z príjmu
- 280,7 tis.
- Zadlženosť
- 154,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12,5 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −340,4 tis.
- Aktíva
- 15,55 mil.
- Vlastné imanie
- −4,89 mil.
- Daň z príjmu
- 374,5 tis.
- Zadlženosť
- 131,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
11 oznámení
25. 06. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
14. 01. 2026
Uznesenie o urcení výšky paušálnej odmeny správcu konkurz
14. 01. 2026
Uznesenie o odvolaní správcu a ustanovení nového správcu na návrh schôdze veritelov konkurz
17. 12. 2025
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
15. 12. 2025
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
27. 11. 2025
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
04. 11. 2025
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
18. 09. 2025
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
18. 09. 2025
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
10. 09. 2025
Uznesenie konkurz
10. 05. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.