Súhrn
- Vznik
- 17. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 771 155 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NAXTRY s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45298599
- daňové identifikačné číslo
- 2022936960
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Opletalova 84, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 62067/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 637294
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 17. 12. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 17. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 17. 12. 2009 | — |
| finančný leasing, | 17. 12. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 17. 12. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 17. 12. 2009 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu, | 17. 12. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 17. 12. 2009 | — |
| administratívne služby, | 17. 12. 2009 | — |
| vydavateľská činnosť, | 17. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 20. 10. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 20. 10. 2016 | — |
| počítačové služby, | 20. 10. 2016 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 20. 10. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľností, | 20. 10. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022936960 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲183 % na 9 368 € a zvýšila tržby o ▲64 % na 771,2 tisíc eur.
Tržby
771 155 €
▲ 64,0 %Výsledok hospodárenia
9 368 €
▲ 183,1 %Aktíva
585 664 €
▲ 876,6 %Vlastné imanie
17 215 €
▲ 119,4 %Zadlženosť
97,1 %
Hrubá marža
1,5 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,1 tis. | 2,1 tis. | 0 | 470,3 tis. | 771,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 1,3 tis. | −1,5 tis. | 3,3 tis. | 9,4 tis. |
| Aktíva | 7,1 tis. | 8,7 tis. | 5,2 tis. | 60 tis. | 585,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,7 tis. | 6 tis. | 4,5 tis. | 7,8 tis. | 17,2 tis. |
| Daň z príjmu | 282 | 678 | 480 | 960 | 2,5 tis. |
| Zadlženosť | 33,5 % | 30,9 % | 13,1 % | 86,9 % | 97,1 % |
2018
- Tržby
- 771,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,4 tis.
- Aktíva
- 585,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 97,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 470,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 86,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 13,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 8,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 678
- Zadlženosť
- 30,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 7,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 282
- Zadlženosť
- 33,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.