prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Wellness Beladice, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45296987aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
5 433 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Wellness Beladice, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45296987
daňové identifikačné číslo
2022936982
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022936982
Sídlo
114, 95108 Golianovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 2009
V registri
16 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 31142/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
394481
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,16. 12. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),16. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,16. 12. 2009—
finančný leasing,16. 12. 2009—
reklamné a marketingové služby,16. 12. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,16. 12. 2009—
obstarávanie služieb spojenýchch so správou bytového/nebytového fondu,16. 12. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,16. 12. 2009—
administratívne služby,16. 12. 2009—
vydavateľská činnosť,16. 12. 2009—
prevádzkovanie športových zariadení14. 04. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu14. 04. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022936982: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022936982: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022936982IČ DPH SK2022936982Obdobia daňových registráciíDIČ 2022936982: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022936982: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022936982IČ DPH SK2022936982Obdobia daňových registráciíDIČ 2022936982: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022936982: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022936982IČ DPH SK2022936982
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202293698211. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2023
daňové identifikačné číslo202293698210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −32 307 € a zvýšila tržby z nuly na 5,4 tisíc eur.

Tržby

5 433 €

Výsledok hospodárenia

−32 307 €

▼ 919,1 %

Aktíva

209 965 €

▼ 64,7 %

Vlastné imanie

5 034 €

▼ 86,5 %

Zadlženosť

97,6 %

Hrubá marža

−577,0 %

Čistá marža

−594,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 5 433 €.10 tis.5 tis.000005,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 5 433 €.10 tis.5 tis.000005,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 5 433 €.10 tis.5 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 37 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 944 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 307 €.50 tis.0−50 tis.0−2,9 tis.+38 tis.+3,9 tis.−32,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 37 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 944 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 307 €.50 tis.0−50 tis.0−2,9 tis.+38 tis.+3,9 tis.−32,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 37 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 944 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 307 €.50 tis.0−50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 479 780 €, vlastné imanie −1 654 €. 2022: aktíva 199 285 €, vlastné imanie −4 561 €. 2023: aktíva 556 532 €, vlastné imanie 33 397 €. 2024: aktíva 595 022 €, vlastné imanie 37 342 €. 2025: aktíva 209 965 €, vlastné imanie 5 034 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 479 780 €, vlastné imanie −1 654 €. 2022: aktíva 199 285 €, vlastné imanie −4 561 €. 2023: aktíva 556 532 €, vlastné imanie 33 397 €. 2024: aktíva 595 022 €, vlastné imanie 37 342 €. 2025: aktíva 209 965 €, vlastné imanie 5 034 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 479 780 €, vlastné imanie −1 654 €. 2022: aktíva 199 285 €, vlastné imanie −4 561 €. 2023: aktíva 556 532 €, vlastné imanie 33 397 €. 2024: aktíva 595 022 €, vlastné imanie 37 342 €. 2025: aktíva 209 965 €, vlastné imanie 5 034 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 280 534 €, finančné účty 83 €. 2022: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 122 €. 2023: dlhodobý majetok 6 917 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 029 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 252 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 342 249 €, finančné účty 162 €. 2025: dlhodobý majetok 94 242 €, zásoby 6 848 €, pohľadávky 108 480 €, finančné účty 395 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 280 534 €, finančné účty 83 €. 2022: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 122 €. 2023: dlhodobý majetok 6 917 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 029 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 252 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 342 249 €, finančné účty 162 €. 2025: dlhodobý majetok 94 242 €, zásoby 6 848 €, pohľadávky 108 480 €, finančné účty 395 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 280 534 €, finančné účty 83 €. 2022: dlhodobý majetok 199 163 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 122 €. 2023: dlhodobý majetok 6 917 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 029 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 252 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 342 249 €, finančné účty 162 €. 2025: dlhodobý majetok 94 242 €, zásoby 6 848 €, pohľadávky 108 480 €, finančné účty 395 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 654 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 481 434 €. 2022: vlastné imanie −4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 203 846 €. 2023: vlastné imanie 33 397 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 504 715 €. 2024: vlastné imanie 37 342 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 557 680 €. 2025: vlastné imanie 5 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 931 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 654 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 481 434 €. 2022: vlastné imanie −4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 203 846 €. 2023: vlastné imanie 33 397 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 504 715 €. 2024: vlastné imanie 37 342 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 557 680 €. 2025: vlastné imanie 5 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 931 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 654 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 481 434 €. 2022: vlastné imanie −4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 203 846 €. 2023: vlastné imanie 33 397 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 504 715 €. 2024: vlastné imanie 37 342 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 557 680 €. 2025: vlastné imanie 5 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 931 €.1 mil.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 704 €. 2024: daň z príjmu 696 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0009,7 tis.69696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 704 €. 2024: daň z príjmu 696 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0009,7 tis.69696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 704 €. 2024: daň z príjmu 696 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00005,4 tis.
Výsledok hospodárenia0−2,9 tis.38 tis.3,9 tis.−32,3 tis.
Aktíva479,8 tis.199,3 tis.556,5 tis.595 tis.210 tis.
Vlastné imanie−1,7 tis.−4,6 tis.33,4 tis.37,3 tis.5 tis.
Daň z príjmu009,7 tis.696960
Zadlženosť100,3 %102,3 %90,7 %93,7 %97,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
5,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,3 tis.
Aktíva
210 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,6 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
595 tis.
Vlastné imanie
37,3 tis.
Daň z príjmu
696
Zadlženosť
93,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
38 tis.
Aktíva
556,5 tis.
Vlastné imanie
33,4 tis.
Daň z príjmu
9,7 tis.
Zadlženosť
90,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
199,3 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
479,8 tis.
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API