prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

sushi moto s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45283648zaniknutý 07. 12. 2018otvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 12. 20098 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
737 015 €2015

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
sushi moto s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45283648
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 101/25, 946 32 Marcelová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 12. 2009
Zánik
07. 12. 2018
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 07. 12. 2018
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 28850/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
310308

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2017 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2015 zvýšila zisk o ▲128 % na 74 759 € a znížila tržby o ▼11 % na 737 tisíc eur.

Tržby

737 015 €

▼ 11,2 %

Výsledok hospodárenia

74 759 €

▲ 127,9 %

Aktíva

252 225 €

▼ 59,4 %

Vlastné imanie

184 512 €

▲ 68,1 %

Zadlženosť

26,8 %

Hrubá marža

13,0 %

Čistá marža

10,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 829 727 €. 2015: tržby 737 015 €.1 mil.500 tis.0829,7 tis.737 tis.20142015Tržby2014: tržby 829 727 €. 2015: tržby 737 015 €.1 mil.500 tis.0829,7 tis.737 tis.20142015Tržby2014: tržby 829 727 €. 2015: tržby 737 015 €.1 mil.500 tis.0829,7 tis.737 tis.20142015

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 32 801 €. 2015: výsledok hospodárenia 74 759 €.100 tis.50 tis.0+32,8 tis.+74,8 tis.20142015Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 32 801 €. 2015: výsledok hospodárenia 74 759 €.100 tis.50 tis.0+32,8 tis.+74,8 tis.20142015Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 32 801 €. 2015: výsledok hospodárenia 74 759 €.100 tis.50 tis.0+32,8 tis.+74,8 tis.20142015

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 621 024 €, vlastné imanie 109 753 €. 2015: aktíva 252 225 €, vlastné imanie 184 512 €.1 mil.500 tis.020142015Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 621 024 €, vlastné imanie 109 753 €. 2015: aktíva 252 225 €, vlastné imanie 184 512 €.1 mil.500 tis.020142015Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 621 024 €, vlastné imanie 109 753 €. 2015: aktíva 252 225 €, vlastné imanie 184 512 €.1 mil.500 tis.020142015

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 111 394 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 261 €, finančné účty 38 369 €. 2015: dlhodobý majetok 177 118 €, zásoby 4 785 €, pohľadávky 65 645 €, finančné účty 4 677 €.1 mil.500 tis.020142015Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 111 394 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 261 €, finančné účty 38 369 €. 2015: dlhodobý majetok 177 118 €, zásoby 4 785 €, pohľadávky 65 645 €, finančné účty 4 677 €.1 mil.500 tis.020142015Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 111 394 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 261 €, finančné účty 38 369 €. 2015: dlhodobý majetok 177 118 €, zásoby 4 785 €, pohľadávky 65 645 €, finančné účty 4 677 €.1 mil.500 tis.020142015
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 109 753 €, dlhodobé záväzky 12 338 €, krátkodobé záväzky 498 933 €. 2015: vlastné imanie 184 512 €, dlhodobé záväzky 45 603 €, krátkodobé záväzky 22 110 €.1 mil.500 tis.020142015Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 109 753 €, dlhodobé záväzky 12 338 €, krátkodobé záväzky 498 933 €. 2015: vlastné imanie 184 512 €, dlhodobé záväzky 45 603 €, krátkodobé záväzky 22 110 €.1 mil.500 tis.020142015Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 109 753 €, dlhodobé záväzky 12 338 €, krátkodobé záväzky 498 933 €. 2015: vlastné imanie 184 512 €, dlhodobé záväzky 45 603 €, krátkodobé záväzky 22 110 €.1 mil.500 tis.020142015
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 526 €. 2015: daň z príjmu 21 204 €.25 tis.12,5 tis.09,5 tis.21,2 tis.20142015Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 526 €. 2015: daň z príjmu 21 204 €.25 tis.12,5 tis.09,5 tis.21,2 tis.20142015Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 526 €. 2015: daň z príjmu 21 204 €.25 tis.12,5 tis.09,5 tis.21,2 tis.20142015
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok
Tržby829,7 tis.737 tis.
Výsledok hospodárenia32,8 tis.74,8 tis.
Aktíva621 tis.252,2 tis.
Vlastné imanie109,8 tis.184,5 tis.
Daň z príjmu9,5 tis.21,2 tis.
Zadlženosť82,3 %26,8 %

2015

Tržby
737 tis.
Výsledok hospodárenia
74,8 tis.
Aktíva
252,2 tis.
Vlastné imanie
184,5 tis.
Daň z príjmu
21,2 tis.
Zadlženosť
26,8 %

2014

Tržby
829,7 tis.
Výsledok hospodárenia
32,8 tis.
Aktíva
621 tis.
Vlastné imanie
109,8 tis.
Daň z príjmu
9,5 tis.
Zadlženosť
82,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API