prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

TOP TERMAL PLUS spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 45283508aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOP TERMAL PLUS spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
45283508
daňové identifikačné číslo
2022932516
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022932516
Sídlo
Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 2009
V registri
16 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 24682/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
954184
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 11. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 11. 2009—
administratívne služby26. 11. 2009—
reklamné a marketingové služby26. 11. 2009—
čistiace a upratovacie služby26. 11. 2009—
vedenie účtovníctva26. 11. 2009—
faktoring a forfaiting26. 11. 2009—
skladovanie26. 11. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve26. 11. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 11. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti26. 11. 2009—
prenájom hnuteľných vecí26. 11. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla26. 11. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta vodiča najviac 8 miest na sedenie26. 11. 2009—
prevádzkovanie parkoviska a odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiace na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám, než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti26. 11. 2009—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu26. 11. 2009—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok26. 11. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby26. 11. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 11. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 11. 2009—
správa bytového alebo nebytového fondu26. 11. 2009—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom26. 11. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 11. 2009—
inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve26. 11. 2009—
finančný lízing26. 11. 2009—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt26. 11. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva26. 11. 2009—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba26. 11. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 11. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky26. 11. 2009—
textilná výroba26. 11. 2009—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom26. 11. 2009—
poľnohospodárska prvovýroba rastlinná26. 11. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022932516: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022932516: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022932516IČ DPH SK2022932516Obdobia daňových registráciíDIČ 2022932516: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022932516: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022932516IČ DPH SK2022932516Obdobia daňových registráciíDIČ 2022932516: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022932516: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022932516IČ DPH SK2022932516
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202293251611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2010
daňové identifikačné číslo202293251610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −345 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−345 €

▼ 1,5 %

Aktíva

84 744 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

−110 203 €

▼ 0,3 %

Zadlženosť

230,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 432 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −345 €.0−5 tis.−2 tis.−4,4 tis.0−340−34520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 432 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −345 €.0−5 tis.−2 tis.−4,4 tis.0−340−34520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 432 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −345 €.0−5 tis.0−345202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 637 €, vlastné imanie −105 085 €. 2022: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2023: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2024: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 858 €. 2025: aktíva 84 744 €, vlastné imanie −110 203 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 637 €, vlastné imanie −105 085 €. 2022: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2023: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2024: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 858 €. 2025: aktíva 84 744 €, vlastné imanie −110 203 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 637 €, vlastné imanie −105 085 €. 2022: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2023: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 518 €. 2024: aktíva 85 089 €, vlastné imanie −109 858 €. 2025: aktíva 84 744 €, vlastné imanie −110 203 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 926 €, finančné účty 75 711 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 72 819 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 926 €, finančné účty 75 711 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 72 819 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 926 €, finančné účty 75 711 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 73 164 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 925 €, finančné účty 72 819 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −105 085 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 192 394 €. 2022: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2023: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2024: vlastné imanie −109 858 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €. 2025: vlastné imanie −110 203 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −105 085 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 192 394 €. 2022: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2023: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2024: vlastné imanie −109 858 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €. 2025: vlastné imanie −110 203 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −105 085 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 192 394 €. 2022: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2023: vlastné imanie −109 518 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 279 €. 2024: vlastné imanie −109 858 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €. 2025: vlastné imanie −110 203 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 194 619 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−2 tis.−4,4 tis.0−340−345
Aktíva87,6 tis.85,1 tis.85,1 tis.85,1 tis.84,7 tis.
Vlastné imanie−105,1 tis.−109,5 tis.−109,5 tis.−109,9 tis.−110,2 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť219,9 %228,7 %228,7 %229,1 %230,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−345
Aktíva
84,7 tis.
Vlastné imanie
−110,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
230,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
−109,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
229,1 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
−109,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
228,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
−109,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
228,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
87,6 tis.
Vlastné imanie
−105,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
219,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API