Súhrn
- Vznik
- 19. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 4 580 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JRD Spišská Teplica, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45281092
- daňové identifikačné číslo
- 2022949071
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022949071
- Sídlo
- Lesná 457, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Teplicaokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22388/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 730155
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| rastlinná a živočíšna výroba | 19. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 19. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 12. 2009 | — |
| výroba kŕmnych zmesí | 19. 12. 2009 | — |
| výroba mlynských výrobkov | 19. 12. 2009 | — |
| spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny | 19. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 19. 12. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 12. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 19. 12. 2009 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 12. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podajtí | 19. 12. 2009 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 19. 12. 2009 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 12. 2009 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 12. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 12. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 12. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 19. 12. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 12. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 12. 2009 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 12. 2009 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 12. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 19. 12. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022949071 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2014 |
| daňové identifikačné číslo | 2022949071 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲4 % na 1 061 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 4,6 tisíc eur.
Tržby
4 580 €
▲ 19,6 %Výsledok hospodárenia
1 061 €
▲ 4,0 %Aktíva
417 260 €
▲ 0,7 %Vlastné imanie
−14 800 €
▲ 6,7 %Zadlženosť
103,5 %
Hrubá marža
30,6 %
Čistá marža
23,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,1 tis. | 5,4 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. | 4,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 439 | 2,6 tis. | 21,6 tis. | 1 tis. | 1,1 tis. |
| Aktíva | 393,2 tis. | 392,4 tis. | 417,8 tis. | 414,4 tis. | 417,3 tis. |
| Vlastné imanie | −41,1 tis. | −38,5 tis. | −16,9 tis. | −15,9 tis. | −14,8 tis. |
| Daň z príjmu | 17 | 197 | 5,7 tis. | 430 | 340 |
| Zadlženosť | 110,5 % | 109,8 % | 104,0 % | 103,8 % | 103,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 4,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 417,3 tis.
- Vlastné imanie
- −14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 103,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 414,4 tis.
- Vlastné imanie
- −15,9 tis.
- Daň z príjmu
- 430
- Zadlženosť
- 103,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,6 tis.
- Aktíva
- 417,8 tis.
- Vlastné imanie
- −16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 104,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 392,4 tis.
- Vlastné imanie
- −38,5 tis.
- Daň z príjmu
- 197
- Zadlženosť
- 109,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 439
- Aktíva
- 393,2 tis.
- Vlastné imanie
- −41,1 tis.
- Daň z príjmu
- 17
- Zadlženosť
- 110,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.