Súhrn
- Vznik
- 30. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 28 036 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GS PROGRES, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45279268
- daňové identifikačné číslo
- 2022939281
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022939281
- Sídlo
- Trenčianska 869/70, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
- Územie
- Nová Dubnicaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 22450/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 245290
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 05. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 31. 05. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022939281 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 01. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022939281 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2021 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 344 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 28 tisíc eur.
Tržby
28 036 €
▲ 15,3 %Výsledok hospodárenia
3 344 €
▲ 122,5 %Aktíva
363 656 €
▲ 1,7 %Vlastné imanie
26 027 €
▲ 14,7 %Zadlženosť
92,8 %
Hrubá marža
13,4 %
Čistá marža
11,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32,5 tis. | 14,7 tis. | 9,9 tis. | 24,3 tis. | 28 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,2 tis. | −7,5 tis. | 6,1 tis. | −14,9 tis. | 3,3 tis. |
| Aktíva | 410,3 tis. | 413,2 tis. | 394,7 tis. | 357,7 tis. | 363,7 tis. |
| Vlastné imanie | 39 tis. | 31,5 tis. | 37,6 tis. | 22,7 tis. | 26 tis. |
| Daň z príjmu | 84 | 0 | 1 tis. | 340 | 417 |
| Zadlženosť | 90,5 % | 92,4 % | 90,5 % | 93,7 % | 92,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 28 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 363,7 tis.
- Vlastné imanie
- 26 tis.
- Daň z príjmu
- 417
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 24,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,9 tis.
- Aktíva
- 357,7 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 93,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 9,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 394,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 14,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,5 tis.
- Aktíva
- 413,2 tis.
- Vlastné imanie
- 31,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 32,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 410,3 tis.
- Vlastné imanie
- 39 tis.
- Daň z príjmu
- 84
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.