Súhrn
- Vznik
- 06. 11. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 326 162 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RG ATELIÉR, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45271011
- daňové identifikačné číslo
- 2022916038
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022916038
- Sídlo
- Námestie sv. Mikuláša 26, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 11. 2009
- V registri
- 16 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22225/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641484
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vykonávanie odborných činností vo výstavbe v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien, vrátane interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok c) spracúvanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie d) vykonávanie projektového a stavebného manažmentu, najmä riadenia projektu a koordinácie čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami a výkon autorského dohľadu nad realizačnými projektami a vykonávanie stavebného dozoru e) grafické spracúvanie a modelovanie architektonického diela, vrátane vypracúvania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní | 06. 11. 2009 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 06. 11. 2009 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 06. 11. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 11. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 11. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 11. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 11. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 11. 2009 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 06. 11. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 11. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 11. 2009 | — |
| administratívne služby | 06. 11. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 11. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 06. 11. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 06. 11. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- JUDr. Patrik Kovalčík, advokát · od 28. 12. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022916038 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022916038 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −48 839 € a znížila tržby o ▼17 % na 326,2 tisíc eur.
Tržby
326 162 €
▼ 17,3 %Výsledok hospodárenia
−48 839 €
▼ 2 048,9 %Aktíva
310 785 €
▼ 33,9 %Vlastné imanie
−186 122 €
▼ 35,6 %Zadlženosť
159,9 %
Hrubá marža
−14,4 %
Čistá marža
−15,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 329 tis. | 251,9 tis. | 358,5 tis. | 394,5 tis. | 326,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −31,5 tis. | −62,9 tis. | −65,5 tis. | 2,5 tis. | −48,8 tis. |
| Aktíva | 636,4 tis. | 664,2 tis. | 539,8 tis. | 469,9 tis. | 310,8 tis. |
| Vlastné imanie | −11,5 tis. | −74,3 tis. | −139,8 tis. | −137,3 tis. | −186,1 tis. |
| Daň z príjmu | 2,5 tis. | 0 | 625 | 3,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 101,8 % | 111,2 % | 125,9 % | 129,2 % | 159,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 326,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48,8 tis.
- Aktíva
- 310,8 tis.
- Vlastné imanie
- −186,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 159,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 394,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 469,9 tis.
- Vlastné imanie
- −137,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 129,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 358,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −65,5 tis.
- Aktíva
- 539,8 tis.
- Vlastné imanie
- −139,8 tis.
- Daň z príjmu
- 625
- Zadlženosť
- 125,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 251,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −62,9 tis.
- Aktíva
- 664,2 tis.
- Vlastné imanie
- −74,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 111,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 329 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,5 tis.
- Aktíva
- 636,4 tis.
- Vlastné imanie
- −11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 101,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.