prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

AKATYST, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45265488zaniknutý 23. 05. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 11. 200915 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
271 269 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AKATYST, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45265488
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Košické Oľšany 2, 04442 Košické Oľšany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 11. 2009
Zánik
23. 05. 2025
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 23. 05. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 24591/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
758433
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼88 % na 372 € a znížila tržby o ▼22 % na 271,3 tisíc eur.

Tržby

271 269 €

▼ 21,7 %

Výsledok hospodárenia

372 €

▼ 88,5 %

Aktíva

413 512 €

▲ 82,3 %

Vlastné imanie

33 487 €

▲ 1,1 %

Zadlženosť

91,9 %

Hrubá marža

0,3 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 218 849 €. 2017: tržby 228 707 €. 2018: tržby 259 226 €. 2019: tržby 346 413 €. 2020: tržby 271 269 €.500 tis.250 tis.0218,8 tis.228,7 tis.259,2 tis.346,4 tis.271,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 218 849 €. 2017: tržby 228 707 €. 2018: tržby 259 226 €. 2019: tržby 346 413 €. 2020: tržby 271 269 €.500 tis.250 tis.0218,8 tis.228,7 tis.259,2 tis.346,4 tis.271,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 218 849 €. 2017: tržby 228 707 €. 2018: tržby 259 226 €. 2019: tržby 346 413 €. 2020: tržby 271 269 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 663 €. 2017: výsledok hospodárenia 19 157 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 228 €. 2020: výsledok hospodárenia 372 €.20 tis.10 tis.0+1,7 tis.+19,2 tis.+1,3 tis.+3,2 tis.+37220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 663 €. 2017: výsledok hospodárenia 19 157 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 228 €. 2020: výsledok hospodárenia 372 €.20 tis.10 tis.0+1,7 tis.+19,2 tis.+1,3 tis.+3,2 tis.+37220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 663 €. 2017: výsledok hospodárenia 19 157 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 228 €. 2020: výsledok hospodárenia 372 €.20 tis.10 tis.0+372201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 207 801 €, vlastné imanie 9 739 €. 2017: aktíva 97 008 €, vlastné imanie 29 390 €. 2018: aktíva 187 982 €, vlastné imanie 30 654 €. 2019: aktíva 226 780 €, vlastné imanie 33 115 €. 2020: aktíva 413 512 €, vlastné imanie 33 487 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 207 801 €, vlastné imanie 9 739 €. 2017: aktíva 97 008 €, vlastné imanie 29 390 €. 2018: aktíva 187 982 €, vlastné imanie 30 654 €. 2019: aktíva 226 780 €, vlastné imanie 33 115 €. 2020: aktíva 413 512 €, vlastné imanie 33 487 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 207 801 €, vlastné imanie 9 739 €. 2017: aktíva 97 008 €, vlastné imanie 29 390 €. 2018: aktíva 187 982 €, vlastné imanie 30 654 €. 2019: aktíva 226 780 €, vlastné imanie 33 115 €. 2020: aktíva 413 512 €, vlastné imanie 33 487 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 208 €, pohľadávky 162 663 €, finančné účty 44 930 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 764 €, finančné účty 31 244 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 41 740 €, pohľadávky 99 129 €, finančné účty 47 113 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 335 €, pohľadávky 115 222 €, finančné účty 107 223 €. 2020: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 93 858 €, pohľadávky 169 602 €, finančné účty 123 272 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 208 €, pohľadávky 162 663 €, finančné účty 44 930 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 764 €, finančné účty 31 244 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 41 740 €, pohľadávky 99 129 €, finančné účty 47 113 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 335 €, pohľadávky 115 222 €, finančné účty 107 223 €. 2020: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 93 858 €, pohľadávky 169 602 €, finančné účty 123 272 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 208 €, pohľadávky 162 663 €, finančné účty 44 930 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 764 €, finančné účty 31 244 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 41 740 €, pohľadávky 99 129 €, finančné účty 47 113 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 335 €, pohľadávky 115 222 €, finančné účty 107 223 €. 2020: dlhodobý majetok 26 780 €, zásoby 93 858 €, pohľadávky 169 602 €, finančné účty 123 272 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 739 €, dlhodobé záväzky 429 €, krátkodobé záväzky 197 633 €. 2017: vlastné imanie 29 390 €, dlhodobé záväzky 568 €, krátkodobé záväzky 67 050 €. 2018: vlastné imanie 30 654 €, dlhodobé záväzky 823 €, krátkodobé záväzky 156 505 €. 2019: vlastné imanie 33 115 €, dlhodobé záväzky 995 €, krátkodobé záväzky 192 670 €. 2020: vlastné imanie 33 487 €, dlhodobé záväzky 1 161 €, krátkodobé záväzky 378 864 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 739 €, dlhodobé záväzky 429 €, krátkodobé záväzky 197 633 €. 2017: vlastné imanie 29 390 €, dlhodobé záväzky 568 €, krátkodobé záväzky 67 050 €. 2018: vlastné imanie 30 654 €, dlhodobé záväzky 823 €, krátkodobé záväzky 156 505 €. 2019: vlastné imanie 33 115 €, dlhodobé záväzky 995 €, krátkodobé záväzky 192 670 €. 2020: vlastné imanie 33 487 €, dlhodobé záväzky 1 161 €, krátkodobé záväzky 378 864 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 739 €, dlhodobé záväzky 429 €, krátkodobé záväzky 197 633 €. 2017: vlastné imanie 29 390 €, dlhodobé záväzky 568 €, krátkodobé záväzky 67 050 €. 2018: vlastné imanie 30 654 €, dlhodobé záväzky 823 €, krátkodobé záväzky 156 505 €. 2019: vlastné imanie 33 115 €, dlhodobé záväzky 995 €, krátkodobé záväzky 192 670 €. 2020: vlastné imanie 33 487 €, dlhodobé záväzky 1 161 €, krátkodobé záväzky 378 864 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 536 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 112 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.960011239320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 536 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 112 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.960011239320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 536 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 112 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.00393201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby218,8 tis.228,7 tis.259,2 tis.346,4 tis.271,3 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.19,2 tis.1,3 tis.3,2 tis.372
Aktíva207,8 tis.97 tis.188 tis.226,8 tis.413,5 tis.
Vlastné imanie9,7 tis.29,4 tis.30,7 tis.33,1 tis.33,5 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.9600112393
Zadlženosť95,3 %69,7 %83,7 %85,4 %91,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
271,3 tis.
Výsledok hospodárenia
372
Aktíva
413,5 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
393
Zadlženosť
91,9 %

2019

Tržby
346,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
226,8 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
112
Zadlženosť
85,4 %

2018

Tržby
259,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
188 tis.
Vlastné imanie
30,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,7 %

2017

Tržby
228,7 tis.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
97 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
69,7 %

2016

Tržby
218,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
207,8 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
95,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API