prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ips company, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45251151aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 11. 200917 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
406 967 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ips company, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45251151
daňové identifikačné číslo
2022910868
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Škultétyho 184/14, 958 01 Partizánske, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 11. 2009
V registri
17 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 45777/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1003635
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 03. 2023—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/04. 03. 2023—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 03. 2023—
finančný leasing04. 03. 2023—
reklamné a marketingové služby04. 03. 2023—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 03. 2023—
obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu04. 03. 2023—
prenájom hnuteľných vecí04. 03. 2023—
administratívne služby04. 03. 2023—
vydavateľská činnosť04. 03. 2023—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 03. 2023—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 03. 2023—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 03. 2023—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 03. 2023—
výroba organických chemikálií04. 03. 2023—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve04. 03. 2023—
Čistiace a upratovacie služby04. 03. 2023—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne04. 03. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 03. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 03. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 03. 2023—
Faktoring a forfaiting04. 03. 2023—
vedenie účtovníctva04. 03. 2023—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 03. 2023—
sťahovacie služby04. 03. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 06. 02. 2018 do 05. 02. 2019 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Kanisová & Kanis Advokátska kancelária s. r. o. · od 06. 02. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022910868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022910868Obdobia daňových registráciíDIČ 2022910868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022910868Obdobia daňových registráciíDIČ 2022910868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022910868
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202291086810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −30 274 € a zvýšila tržby o ▲58 % na 407 tisíc eur.

Tržby

406 967 €

▲ 57,9 %

Výsledok hospodárenia

−30 274 €

▼ 287,0 %

Aktíva

617 022 €

▲ 97,4 %

Vlastné imanie

9 800 €

▼ 75,5 %

Zadlženosť

98,4 %

Hrubá marža

−5,7 %

Čistá marža

−7,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 223 388 €. 2019: tržby 297 767 €. 2020: tržby 57 869 €. 2021: tržby 257 779 €. 2022: tržby 406 967 €.2 mil.1 mil.01,22 mil.297,8 tis.57,9 tis.257,8 tis.407 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 223 388 €. 2019: tržby 297 767 €. 2020: tržby 57 869 €. 2021: tržby 257 779 €. 2022: tržby 406 967 €.2 mil.1 mil.01,22 mil.297,8 tis.57,9 tis.257,8 tis.407 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 223 388 €. 2019: tržby 297 767 €. 2020: tržby 57 869 €. 2021: tržby 257 779 €. 2022: tržby 406 967 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 363 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 922 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 186 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 274 €.20 tis.0−50 tis.+5,4 tis.+1,7 tis.−6,9 tis.+16,2 tis.−30,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 363 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 922 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 186 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 274 €.20 tis.0−50 tis.+5,4 tis.+1,7 tis.−6,9 tis.+16,2 tis.−30,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 363 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 922 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 186 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 274 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 311 742 €, vlastné imanie 29 117 €. 2019: aktíva 82 258 €, vlastné imanie 30 809 €. 2020: aktíva 74 323 €, vlastné imanie 23 887 €. 2021: aktíva 312 555 €, vlastné imanie 40 074 €. 2022: aktíva 617 022 €, vlastné imanie 9 800 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 311 742 €, vlastné imanie 29 117 €. 2019: aktíva 82 258 €, vlastné imanie 30 809 €. 2020: aktíva 74 323 €, vlastné imanie 23 887 €. 2021: aktíva 312 555 €, vlastné imanie 40 074 €. 2022: aktíva 617 022 €, vlastné imanie 9 800 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 311 742 €, vlastné imanie 29 117 €. 2019: aktíva 82 258 €, vlastné imanie 30 809 €. 2020: aktíva 74 323 €, vlastné imanie 23 887 €. 2021: aktíva 312 555 €, vlastné imanie 40 074 €. 2022: aktíva 617 022 €, vlastné imanie 9 800 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 115 €, finančné účty 258 627 €. 2019: dlhodobý majetok 50 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 005 €, finančné účty 30 872 €. 2020: dlhodobý majetok 57 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 065 €, finančné účty 11 426 €. 2021: dlhodobý majetok 57 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 496 €, finančné účty 7 756 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 587 054 €, finančné účty 29 968 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 115 €, finančné účty 258 627 €. 2019: dlhodobý majetok 50 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 005 €, finančné účty 30 872 €. 2020: dlhodobý majetok 57 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 065 €, finančné účty 11 426 €. 2021: dlhodobý majetok 57 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 496 €, finančné účty 7 756 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 587 054 €, finančné účty 29 968 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 115 €, finančné účty 258 627 €. 2019: dlhodobý majetok 50 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 005 €, finančné účty 30 872 €. 2020: dlhodobý majetok 57 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 065 €, finančné účty 11 426 €. 2021: dlhodobý majetok 57 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 496 €, finančné účty 7 756 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 587 054 €, finančné účty 29 968 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 117 €, dlhodobé záväzky 83 373 €, krátkodobé záväzky 199 252 €. 2019: vlastné imanie 30 809 €, dlhodobé záväzky 50 198 €, krátkodobé záväzky 1 251 €. 2020: vlastné imanie 23 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 436 €. 2021: vlastné imanie 40 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 481 €. 2022: vlastné imanie 9 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 607 222 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 117 €, dlhodobé záväzky 83 373 €, krátkodobé záväzky 199 252 €. 2019: vlastné imanie 30 809 €, dlhodobé záväzky 50 198 €, krátkodobé záväzky 1 251 €. 2020: vlastné imanie 23 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 436 €. 2021: vlastné imanie 40 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 481 €. 2022: vlastné imanie 9 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 607 222 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 117 €, dlhodobé záväzky 83 373 €, krátkodobé záväzky 199 252 €. 2019: vlastné imanie 30 809 €, dlhodobé záväzky 50 198 €, krátkodobé záväzky 1 251 €. 2020: vlastné imanie 23 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 436 €. 2021: vlastné imanie 40 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 481 €. 2022: vlastné imanie 9 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 607 222 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 986 €. 2019: daň z príjmu 1 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 7 118 €. 2022: daň z príjmu 7 258 €.10 tis.5 tis.02 tis.1,2 tis.07,1 tis.7,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 986 €. 2019: daň z príjmu 1 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 7 118 €. 2022: daň z príjmu 7 258 €.10 tis.5 tis.02 tis.1,2 tis.07,1 tis.7,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 986 €. 2019: daň z príjmu 1 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 7 118 €. 2022: daň z príjmu 7 258 €.10 tis.5 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,22 mil.297,8 tis.57,9 tis.257,8 tis.407 tis.
Výsledok hospodárenia5,4 tis.1,7 tis.−6,9 tis.16,2 tis.−30,3 tis.
Aktíva311,7 tis.82,3 tis.74,3 tis.312,6 tis.617 tis.
Vlastné imanie29,1 tis.30,8 tis.23,9 tis.40,1 tis.9,8 tis.
Daň z príjmu2 tis.1,2 tis.07,1 tis.7,3 tis.
Zadlženosť90,7 %62,5 %67,9 %87,2 %98,4 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
407 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,3 tis.
Aktíva
617 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
7,3 tis.
Zadlženosť
98,4 %

2021

Tržby
257,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16,2 tis.
Aktíva
312,6 tis.
Vlastné imanie
40,1 tis.
Daň z príjmu
7,1 tis.
Zadlženosť
87,2 %

2020

Tržby
57,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
74,3 tis.
Vlastné imanie
23,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,9 %

2019

Tržby
297,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
82,3 tis.
Vlastné imanie
30,8 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
62,5 %

2018

Tržby
1,22 mil.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
311,7 tis.
Vlastné imanie
29,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
90,7 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API