Súhrn
- Vznik
- 29. 10. 200917 rokov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 306 762 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MIZZO GROUP a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 45250944
- daňové identifikačné číslo
- 2022907271
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022907271
- Sídlo
- Dunajská 4, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 29. 10. 2009
- V registri
- 17 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 4878/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1011561
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 29. 10. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 29. 10. 2009 | — |
| finančný leasing, | 29. 10. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 29. 10. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 29. 10. 2009 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 21. 08. 2012 | — |
| výroba potravinárskych výrobkov | 10. 11. 2017 | — |
| výroba nápojov | 10. 11. 2017 | — |
| výroba textilu | 10. 11. 2017 | — |
| odevná výroba | 10. 11. 2017 | — |
| výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 10. 11. 2017 | — |
| výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 10. 11. 2017 | — |
| výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 10. 11. 2017 | — |
| výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 10. 11. 2017 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 10. 11. 2017 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 10. 11. 2017 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 11. 2017 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 11. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a výroby | 10. 11. 2017 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 11. 2017 | — |
| sťahovacie služby | 10. 11. 2017 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 10. 11. 2017 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 10. 11. 2017 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 10. 11. 2017 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 10. 11. 2017 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 10. 11. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 11. 2017 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 10. 11. 2017 | — |
| faktoring a forfaiting | 10. 11. 2017 | — |
| vedenie účtovníctva | 10. 11. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 11. 2017 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 10. 11. 2017 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 10. 11. 2017 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 10. 11. 2017 | — |
| dizajnérske činnosti | 10. 11. 2017 | — |
| fotografické služby | 10. 11. 2017 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 10. 11. 2017 | — |
| administratívne služby | 10. 11. 2017 | — |
| verejné obstarávanie | 10. 11. 2017 | — |
| činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 10. 11. 2017 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 11. 2017 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 10. 11. 2017 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 10. 11. 2017 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 11. 2017 | — |
| oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 10. 11. 2017 | — |
| prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 10. 11. 2017 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 10. 11. 2017 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru | 10. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022907271 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 05. 09. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2022907271 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 28. 08. 2025, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 68 905 € a zvýšila tržby o ▲46 % na 306,8 tisíc eur.
Tržby
306 762 €
▲ 45,8 %Výsledok hospodárenia
68 905 €
▲ 377,1 %Aktíva
1 593 538 €
▲ 3,5 %Vlastné imanie
1 326 396 €
▲ 5,1 %Zadlženosť
16,8 %
Hrubá marža
22,9 %
Čistá marža
22,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 220,8 tis. | 133,8 tis. | 295,5 tis. | 210,3 tis. | 306,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 467 | −72,1 tis. | 14,7 tis. | −24,9 tis. | 68,9 tis. |
| Aktíva | 1,52 mil. | 1,39 mil. | 1,37 mil. | 1,54 mil. | 1,59 mil. |
| Vlastné imanie | 1,16 mil. | 1,04 mil. | 815,4 tis. | 1,26 mil. | 1,33 mil. |
| Daň z príjmu | 773 | 773 | 3,4 tis. | 960 | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 23,7 % | 25,1 % | 40,4 % | 18,1 % | 16,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 306,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 68,9 tis.
- Aktíva
- 1,59 mil.
- Vlastné imanie
- 1,33 mil.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 16,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 210,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,9 tis.
- Aktíva
- 1,54 mil.
- Vlastné imanie
- 1,26 mil.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 18,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 295,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 1,37 mil.
- Vlastné imanie
- 815,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 40,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 133,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −72,1 tis.
- Aktíva
- 1,39 mil.
- Vlastné imanie
- 1,04 mil.
- Daň z príjmu
- 773
- Zadlženosť
- 25,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 220,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 467
- Aktíva
- 1,52 mil.
- Vlastné imanie
- 1,16 mil.
- Daň z príjmu
- 773
- Zadlženosť
- 23,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).