Súhrn
- Vznik
- 03. 11. 200917 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 20 986 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- USK Trade s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45247706
- daňové identifikačné číslo
- 2022909944
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Obchodná 28, 94651 Nesvady, Slovenská republika
- Územie
- Nesvadyokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 11. 2009
- V registri
- 17 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 26457/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 361941
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 03. 11. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 03. 11. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 03. 11. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 03. 11. 2009 | — |
| počítačové služby, | 03. 11. 2009 | — |
| finančný leasing, | 03. 11. 2009 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 03. 11. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 03. 11. 2009 | — |
| administratívne služby, | 03. 11. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022909944 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −60 439 € a znížila tržby o ▼96 % na 21 tisíc eur.
Tržby
20 986 €
▼ 96,1 %Výsledok hospodárenia
−60 439 €
▼ 474,4 %Aktíva
131 856 €
▼ 40,3 %Vlastné imanie
27 €
▼ 99,9 %Zadlženosť
100,0 %
Hrubá marža
−288,0 %
Čistá marža
−288,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,8 tis. | 75,4 tis. | 295,4 tis. | 539,2 tis. | 21 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −149,4 tis. | −59,6 tis. | 19,5 tis. | 16,1 tis. | −60,4 tis. |
| Aktíva | 492,1 tis. | 482,5 tis. | 1,02 mil. | 220,7 tis. | 131,9 tis. |
| Vlastné imanie | 397 | 831 | 20,3 tis. | 36,5 tis. | 27 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 99,9 % | 99,8 % | 98,0 % | 83,5 % | 100,0 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −60,4 tis.
- Aktíva
- 131,9 tis.
- Vlastné imanie
- 27
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 539,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 220,7 tis.
- Vlastné imanie
- 36,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 83,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 295,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,5 tis.
- Aktíva
- 1,02 mil.
- Vlastné imanie
- 20,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 75,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,6 tis.
- Aktíva
- 482,5 tis.
- Vlastné imanie
- 831
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 7,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −149,4 tis.
- Aktíva
- 492,1 tis.
- Vlastné imanie
- 397
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.