Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 127 026 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- zeom, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45004579
- daňové identifikačné číslo
- 2022949566
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022949566
- Sídlo
- Rovinka 711, 90041 Rovinka, Slovenská republika
- Územie
- Rovinkaokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 61519/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 517330
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 01. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 01. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 01. 12. 2009 | — |
| počítačové služby, | 01. 12. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 01. 12. 2009 | — |
| administratívne služby, | 01. 12. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 01. 12. 2009 | — |
| vyučanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk, | 01. 12. 2009 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka anglického, | 01. 12. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 01. 12. 2009 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 01. 12. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 01. 12. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 01. 12. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022949566 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022949566 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 zvýšila zisk o ▲14 % na 46 167 € a znížila tržby o ▼25 % na 127 tisíc eur.
Tržby
127 026 €
▼ 25,2 %Výsledok hospodárenia
46 167 €
▲ 13,8 %Aktíva
304 287 €
▼ 5,6 %Vlastné imanie
258 639 €
▲ 28,3 %Zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža
46,1 %
Čistá marža
36,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 169,8 tis. | 127 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 40,6 tis. | 46,2 tis. |
| Aktíva | 322,5 tis. | 304,3 tis. |
| Vlastné imanie | 201,5 tis. | 258,6 tis. |
| Daň z príjmu | 10,9 tis. | 12,4 tis. |
| Zadlženosť | 37,5 % | 15,0 % |
2019
- Tržby
- 127 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,2 tis.
- Aktíva
- 304,3 tis.
- Vlastné imanie
- 258,6 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 15,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 169,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,6 tis.
- Aktíva
- 322,5 tis.
- Vlastné imanie
- 201,5 tis.
- Daň z príjmu
- 10,9 tis.
- Zadlženosť
- 37,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.