Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 200917 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 43 277 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOREAL FINANCE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45000484
- daňové identifikačné číslo
- 2022900044
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 591, 93035 Michal na Ostrove, Slovenská republika
- Územie
- Michal na Ostroveokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 10. 2009
- V registri
- 17 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 24481/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 961850
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 14. 10. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 10. 2009 | — |
| administratívne služby | 14. 10. 2009 | — |
| správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 14. 10. 2009 | — |
| počítačové služby | 14. 10. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 10. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 14. 10. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 29. 07. 2025 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 07. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 29. 07. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 07. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 29. 07. 2025 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 29. 07. 2025 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 29. 07. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 07. 2025 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 29. 07. 2025 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 29. 07. 2025 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 29. 07. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 07. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022900044 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −154 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 43,3 tisíc eur.
Tržby
43 277 €
▲ 0,7 %Výsledok hospodárenia
−154 €
▼ 220,8 %Aktíva
28 273 €
▲ 10,1 %Vlastné imanie
10 547 €
▼ 1,4 %Zadlženosť
62,7 %
Hrubá marža
−0,4 %
Čistá marža
−0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,8 tis. | 27,4 tis. | 49,2 tis. | 43 tis. | 43,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −23 | 269 | −94 | −48 | −154 |
| Aktíva | 21,4 tis. | 18,9 tis. | 25,6 tis. | 25,7 tis. | 28,3 tis. |
| Vlastné imanie | 20,6 tis. | 17,8 tis. | 24,5 tis. | 10,7 tis. | 10,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 71 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 3,7 % | 5,4 % | 4,1 % | 58,3 % | 62,7 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 43,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −154
- Aktíva
- 28,3 tis.
- Vlastné imanie
- 10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 43 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48
- Aktíva
- 25,7 tis.
- Vlastné imanie
- 10,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 58,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 49,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −94
- Aktíva
- 25,6 tis.
- Vlastné imanie
- 24,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 27,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 269
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- 17,8 tis.
- Daň z príjmu
- 71
- Zadlženosť
- 5,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 23,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23
- Aktíva
- 21,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).