Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 200917 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 366 667 €01/2024 — 06/2024
- Oznámenia
- 1313 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FERROCENTRUM s.r.o. v malom konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 44991631
- daňové identifikačné číslo
- 2022889231
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 384, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Lapášokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 2009
- V registri
- 17 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 25288/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 240558
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 09. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 09. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 30. 09. 2009 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 30. 09. 2009 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 30. 09. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 30. 09. 2009 | — |
| skladovanie | 30. 09. 2009 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 24. 10. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022889231 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 12. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2024 — 06/2024 znížila stratu na −79 797 € a znížila tržby o ▼64 % na 366,7 tisíc eur.
Tržby
366 667 €
▼ 64,0 %Výsledok hospodárenia
−79 797 €
▲ 15,7 %Aktíva
191 697 €
▼ 45,7 %Vlastné imanie
−54 748 €
▼ 318,6 %Zadlženosť
128,6 %
Hrubá marža
−21,8 %
Čistá marža
−21,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 01/2024 — 06/2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,09 mil. | 1,59 mil. | 1,61 mil. | 1,02 mil. | 366,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,5 tis. | 26,4 tis. | 24,4 tis. | −94,7 tis. | −79,8 tis. |
| Aktíva | 427,3 tis. | 450,2 tis. | 428,4 tis. | 353,2 tis. | 191,7 tis. |
| Vlastné imanie | 78,1 tis. | 104,5 tis. | 121,6 tis. | 25,1 tis. | −54,7 tis. |
| Daň z príjmu | 3,8 tis. | 0 | 2,9 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 81,7 % | 76,8 % | 71,6 % | 92,9 % | 128,6 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
01/2024 — 06/2024
- Tržby
- 366,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −79,8 tis.
- Aktíva
- 191,7 tis.
- Vlastné imanie
- −54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 128,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −94,7 tis.
- Aktíva
- 353,2 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,61 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 24,4 tis.
- Aktíva
- 428,4 tis.
- Vlastné imanie
- 121,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,59 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 26,4 tis.
- Aktíva
- 450,2 tis.
- Vlastné imanie
- 104,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,09 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 427,3 tis.
- Vlastné imanie
- 78,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
13 oznámení
10. 09. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
13. 08. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
03. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 10. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 09. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 09. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
03. 01. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 12. 2024
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
21. 11. 2024
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
21. 11. 2024
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
21. 06. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.