Súhrn
- Vznik
- 18. 09. 200917 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €12/2018 — 11/2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- L - MeRiA, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44969937
- daňové identifikačné číslo
- 2022886899
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Starý Tekov 280, 93526 Starý Tekov, Slovenská republika
- Územie
- Starý Tekovokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 09. 2009
- V registri
- 17 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51156/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 578006
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností | 18. 09. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 09. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 09. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 09. 2009 | — |
| počítačové služby | 18. 09. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 09. 2009 | — |
| vydavateľská činnosť | 18. 09. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 09. 2009 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 09. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 01. 2014 | — |
| Výroba nápojov | 10. 01. 2014 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 01. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 01. 2014 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 10. 01. 2014 | — |
| Výroba plastov v primárnej forme | 10. 01. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 10. 01. 2014 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 10. 01. 2014 | — |
| Výroba a montáž tieniacej techniky | 10. 01. 2014 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 10. 01. 2014 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 10. 01. 2014 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 01. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 01. 2014 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 01. 2014 | — |
| Finančný leasing | 10. 01. 2014 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 10. 01. 2014 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 10. 01. 2014 | — |
| Administratívne služby | 10. 01. 2014 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 10. 01. 2014 | — |
| Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 10. 01. 2014 | — |
| Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení | 10. 01. 2014 | — |
| Oprava a kontrola požiarnych hydrantov | 10. 01. 2014 | — |
| Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania | 10. 01. 2014 | — |
| Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov | 10. 01. 2014 | — |
| Dopravná zdravotná služba | 10. 01. 2014 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 10. 01. 2014 | — |
| Preprava zbraní a streliva | 10. 01. 2014 | — |
| Kuriérske služby | 10. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 10. 01. 2014 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 24. 05. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022886899 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2018 — 11/2019 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
14 258 €
bez zmenyVlastné imanie
5 326 €
bez zmenyZadlženosť
62,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2014 — 11/2015Závierka v registri účtovných závierok | 12/2015 — 11/2016Závierka v registri účtovných závierok | 12/2016 — 11/2017Závierka v registri účtovných závierok | 12/2017 — 11/2018Závierka v registri účtovných závierok | 12/2018 — 11/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,8 tis. | 1,7 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | 1,2 tis. | −646 | −480 | 0 |
| Aktíva | 13,2 tis. | 14,4 tis. | 14,3 tis. | 14,3 tis. | 14,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5,2 tis. | 6,5 tis. | 5,8 tis. | 5,3 tis. | 5,3 tis. |
| Daň z príjmu | 493 | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 60,5 % | 55,3 % | 59,3 % | 62,6 % | 62,6 % |
aj 01/2014 — 11/2014 — v pláne Štandard
12/2018 — 11/2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2017 — 11/2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 62,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2016 — 11/2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −646
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 59,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2015 — 11/2016
- Tržby
- 1,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 14,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 55,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2014 — 11/2015
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 13,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 493
- Zadlženosť
- 60,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 01/2014 — 11/2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.