prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CON - CORD CO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44965281aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 200917 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CON - CORD CO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44965281
daňové identifikačné číslo
2022900143
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Slávičia 92, 95172 Neverice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2009
V registri
17 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 25227/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
207498
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 09. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí18. 09. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022900143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022900143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022900143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022900143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022900143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022900143
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202290014310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −462 325 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−462 325 €

▲ 57,2 %

Aktíva

4 840 584 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−2 237 166 €

▼ 26,0 %

Zadlženosť

146,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 10 935 211 €. 2022: tržby 2 470 431 €. 2023: tržby 1 767 937 €. 2024: tržby 489 827 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.010,94 mil.2,47 mil.1,77 mil.489,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 10 935 211 €. 2022: tržby 2 470 431 €. 2023: tržby 1 767 937 €. 2024: tržby 489 827 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.010,94 mil.2,47 mil.1,77 mil.489,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 10 935 211 €. 2022: tržby 2 470 431 €. 2023: tržby 1 767 937 €. 2024: tržby 489 827 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 965 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 548 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 035 425 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 081 458 €. 2025: výsledok hospodárenia −462 325 €.10 tis.0−2 mil.+7 tis.+4,5 tis.−1,04 mil.−1,08 mil.−462,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 965 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 548 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 035 425 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 081 458 €. 2025: výsledok hospodárenia −462 325 €.10 tis.0−2 mil.+7 tis.−1,04 mil.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 965 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 548 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 035 425 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 081 458 €. 2025: výsledok hospodárenia −462 325 €.10 tis.0−2 mil.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 521 593 €, vlastné imanie 2 620 394 €. 2022: aktíva 4 010 521 €, vlastné imanie 2 624 942 €. 2023: aktíva 4 639 198 €, vlastné imanie −693 382 €. 2024: aktíva 4 840 773 €, vlastné imanie −1 774 840 €. 2025: aktíva 4 840 584 €, vlastné imanie −2 237 166 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 521 593 €, vlastné imanie 2 620 394 €. 2022: aktíva 4 010 521 €, vlastné imanie 2 624 942 €. 2023: aktíva 4 639 198 €, vlastné imanie −693 382 €. 2024: aktíva 4 840 773 €, vlastné imanie −1 774 840 €. 2025: aktíva 4 840 584 €, vlastné imanie −2 237 166 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 521 593 €, vlastné imanie 2 620 394 €. 2022: aktíva 4 010 521 €, vlastné imanie 2 624 942 €. 2023: aktíva 4 639 198 €, vlastné imanie −693 382 €. 2024: aktíva 4 840 773 €, vlastné imanie −1 774 840 €. 2025: aktíva 4 840 584 €, vlastné imanie −2 237 166 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 400 €, pohľadávky 6 150 458 €, finančné účty 105 735 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 656 300 €, pohľadávky 2 265 526 €, finančné účty 88 695 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 619 452 €, finančné účty 16 938 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 821 175 €, finančné účty 16 790 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 820 986 €, finančné účty 16 790 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 400 €, pohľadávky 6 150 458 €, finančné účty 105 735 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 656 300 €, pohľadávky 2 265 526 €, finančné účty 88 695 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 619 452 €, finančné účty 16 938 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 821 175 €, finančné účty 16 790 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 820 986 €, finančné účty 16 790 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 400 €, pohľadávky 6 150 458 €, finančné účty 105 735 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 656 300 €, pohľadávky 2 265 526 €, finančné účty 88 695 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 619 452 €, finančné účty 16 938 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 821 175 €, finančné účty 16 790 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 808 €, pohľadávky 4 820 986 €, finančné účty 16 790 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 620 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 901 199 €. 2022: vlastné imanie 2 624 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 385 579 €. 2023: vlastné imanie −693 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 332 580 €. 2024: vlastné imanie −1 774 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 615 613 €. 2025: vlastné imanie −2 237 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 077 750 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 620 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 901 199 €. 2022: vlastné imanie 2 624 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 385 579 €. 2023: vlastné imanie −693 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 332 580 €. 2024: vlastné imanie −1 774 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 615 613 €. 2025: vlastné imanie −2 237 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 077 750 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 620 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 901 199 €. 2022: vlastné imanie 2 624 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 385 579 €. 2023: vlastné imanie −693 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 332 580 €. 2024: vlastné imanie −1 774 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 615 613 €. 2025: vlastné imanie −2 237 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 077 750 €.10 mil.0−2,5 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 1 209 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 425 768 €.500 tis.250 tis.01,9 tis.1,2 tis.01,9 tis.425,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 1 209 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 425 768 €.500 tis.250 tis.01,9 tis.1,2 tis.01,9 tis.425,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 1 209 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 425 768 €.500 tis.250 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,94 mil.2,47 mil.1,77 mil.489,8 tis.0
Výsledok hospodárenia7 tis.4,5 tis.−1,04 mil.−1,08 mil.−462,3 tis.
Aktíva6,52 mil.4,01 mil.4,64 mil.4,84 mil.4,84 mil.
Vlastné imanie2,62 mil.2,62 mil.−693,4 tis.−1,77 mil.−2,24 mil.
Daň z príjmu1,9 tis.1,2 tis.01,9 tis.425,8 tis.
Zadlženosť59,8 %34,5 %114,9 %136,7 %146,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−462,3 tis.
Aktíva
4,84 mil.
Vlastné imanie
−2,24 mil.
Daň z príjmu
425,8 tis.
Zadlženosť
146,2 %

2024

Tržby
489,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,08 mil.
Aktíva
4,84 mil.
Vlastné imanie
−1,77 mil.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
136,7 %

2023

Tržby
1,77 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,04 mil.
Aktíva
4,64 mil.
Vlastné imanie
−693,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,9 %

2022

Tržby
2,47 mil.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
4,01 mil.
Vlastné imanie
2,62 mil.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
34,5 %

2021

Tržby
10,94 mil.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
6,52 mil.
Vlastné imanie
2,62 mil.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
59,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API