Súhrn
- Vznik
- 10. 09. 200917 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 106 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRO-MN, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44955979
- daňové identifikačné číslo
- 2022882565
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022882565
- Sídlo
- Šibeničný vrch 13, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
- Územie
- Nová Baňaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 09. 2009
- V registri
- 17 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 16989/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 480232
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 09. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 09. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 09. 2009 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájom | 10. 09. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 10. 09. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 09. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 10. 09. 2009 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 01. 2011 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 15. 01. 2011 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 15. 01. 2011 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 15. 01. 2011 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 15. 01. 2011 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 01. 2011 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 01. 2011 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 15. 01. 2011 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 15. 01. 2011 | — |
| diskotekárska činnosť | 15. 01. 2011 | — |
| služby požičovní | 15. 01. 2011 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov betónu, sadry a cementu | 06. 08. 2011 | — |
| výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 06. 08. 2011 | — |
| keramická výroba | 06. 08. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022882565 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 09. 02. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2022882565 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2024 (rok porušenia 2018).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲26 % na 40 684 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 106 tisíc eur.
Tržby
106 000 €
▲ 10,4 %Výsledok hospodárenia
40 684 €
▲ 25,8 %Aktíva
281 087 €
▲ 5,1 %Vlastné imanie
222 349 €
▲ 22,4 %Zadlženosť
20,9 %
Hrubá marža
48,6 %
Čistá marža
38,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 70,2 tis. | 55 tis. | 60 tis. | 96 tis. | 106 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 43,2 tis. | 23,3 tis. | 30,5 tis. | 32,3 tis. | 40,7 tis. |
| Aktíva | 129,4 tis. | 53,6 tis. | 85,5 tis. | 267,5 tis. | 281,1 tis. |
| Vlastné imanie | 76,9 tis. | 70,6 tis. | 149,3 tis. | 181,7 tis. | 222,3 tis. |
| Daň z príjmu | 11,5 tis. | 6,2 tis. | 8,2 tis. | 8,7 tis. | 10,8 tis. |
| Zadlženosť | 40,5 % | −31,6 % | −74,6 % | 32,1 % | 20,9 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 106 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,7 tis.
- Aktíva
- 281,1 tis.
- Vlastné imanie
- 222,3 tis.
- Daň z príjmu
- 10,8 tis.
- Zadlženosť
- 20,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 96 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,3 tis.
- Aktíva
- 267,5 tis.
- Vlastné imanie
- 181,7 tis.
- Daň z príjmu
- 8,7 tis.
- Zadlženosť
- 32,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 60 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,5 tis.
- Aktíva
- 85,5 tis.
- Vlastné imanie
- 149,3 tis.
- Daň z príjmu
- 8,2 tis.
- Zadlženosť
- −74,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 55 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,3 tis.
- Aktíva
- 53,6 tis.
- Vlastné imanie
- 70,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6,2 tis.
- Zadlženosť
- −31,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 70,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,2 tis.
- Aktíva
- 129,4 tis.
- Vlastné imanie
- 76,9 tis.
- Daň z príjmu
- 11,5 tis.
- Zadlženosť
- 40,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.