prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

VTW Slovakia s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44934726aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 08. 200917 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
356 093 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VTW Slovakia s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44934726
daňové identifikačné číslo
2022889605
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Námestie Osloboditeľov 3A, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 08. 2009
V registri
17 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37042/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1072621
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 03. 2015—
administratívne služby18. 03. 2015—
reklamné a marketingové služby18. 03. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 03. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 03. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 03. 2015—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 03. 2015—
prenájom hnuteľných vecí18. 03. 2015—
finančný leasing18. 03. 2015—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 05. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva14. 05. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 05. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 05. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 05. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 05. 2016—
Sťahovacie služby14. 05. 2016—
Skladovanie14. 05. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 14. 10. 2017 do 16. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
B&B, advokátska kancelária s.r.o. · od 14. 10. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889605Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889605Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889605
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202288960510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −2 473 € a znížila tržby o ▼75 % na 356,1 tisíc eur.

Tržby

356 093 €

▼ 75,2 %

Výsledok hospodárenia

−2 473 €

▼ 106,9 %

Aktíva

5 852 €

▼ 98,3 %

Vlastné imanie

−196 320 €

▼ 0,4 %

Zadlženosť

3 454,8 %

Hrubá marža

−0,7 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 617 040 €. 2021: tržby 932 579 €. 2022: tržby 301 886 €. 2023: tržby 1 434 322 €. 2024: tržby 356 093 €.2 mil.1 mil.0617 tis.932,6 tis.301,9 tis.1,43 mil.356,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 617 040 €. 2021: tržby 932 579 €. 2022: tržby 301 886 €. 2023: tržby 1 434 322 €. 2024: tržby 356 093 €.2 mil.1 mil.0617 tis.932,6 tis.301,9 tis.1,43 mil.356,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 617 040 €. 2021: tržby 932 579 €. 2022: tržby 301 886 €. 2023: tržby 1 434 322 €. 2024: tržby 356 093 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 845 €. 2022: výsledok hospodárenia −281 544 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 934 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 473 €.50 tis.0−500 tis.+1,9 tis.+5,8 tis.−281,5 tis.+35,9 tis.−2,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 845 €. 2022: výsledok hospodárenia −281 544 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 934 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 473 €.50 tis.0−500 tis.+1,9 tis.−2,5 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 845 €. 2022: výsledok hospodárenia −281 544 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 934 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 473 €.50 tis.0−500 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 210 173 €, vlastné imanie 32 834 €. 2021: aktíva 291 649 €, vlastné imanie 38 896 €. 2022: aktíva 134 331 €, vlastné imanie −244 240 €. 2023: aktíva 335 603 €, vlastné imanie −195 606 €. 2024: aktíva 5 852 €, vlastné imanie −196 320 €.500 tis.0−250 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 210 173 €, vlastné imanie 32 834 €. 2021: aktíva 291 649 €, vlastné imanie 38 896 €. 2022: aktíva 134 331 €, vlastné imanie −244 240 €. 2023: aktíva 335 603 €, vlastné imanie −195 606 €. 2024: aktíva 5 852 €, vlastné imanie −196 320 €.500 tis.0−250 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 210 173 €, vlastné imanie 32 834 €. 2021: aktíva 291 649 €, vlastné imanie 38 896 €. 2022: aktíva 134 331 €, vlastné imanie −244 240 €. 2023: aktíva 335 603 €, vlastné imanie −195 606 €. 2024: aktíva 5 852 €, vlastné imanie −196 320 €.500 tis.0−250 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 91 996 €, zásoby 15 500 €, pohľadávky 80 747 €, finančné účty 21 930 €. 2021: dlhodobý majetok 75 345 €, zásoby 4 436 €, pohľadávky 211 139 €, finančné účty 729 €. 2022: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 20 680 €, pohľadávky 47 845 €, finančné účty 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 184 €, pohľadávky 86 043 €, finančné účty 183 880 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 €, pohľadávky 1 043 €, finančné účty 4 680 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 91 996 €, zásoby 15 500 €, pohľadávky 80 747 €, finančné účty 21 930 €. 2021: dlhodobý majetok 75 345 €, zásoby 4 436 €, pohľadávky 211 139 €, finančné účty 729 €. 2022: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 20 680 €, pohľadávky 47 845 €, finančné účty 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 184 €, pohľadávky 86 043 €, finančné účty 183 880 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 €, pohľadávky 1 043 €, finančné účty 4 680 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 91 996 €, zásoby 15 500 €, pohľadávky 80 747 €, finančné účty 21 930 €. 2021: dlhodobý majetok 75 345 €, zásoby 4 436 €, pohľadávky 211 139 €, finančné účty 729 €. 2022: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 20 680 €, pohľadávky 47 845 €, finančné účty 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 496 €, zásoby 184 €, pohľadávky 86 043 €, finančné účty 183 880 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 €, pohľadávky 1 043 €, finančné účty 4 680 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 32 834 €, dlhodobé záväzky 85 919 €, krátkodobé záväzky 91 420 €. 2021: vlastné imanie 38 896 €, dlhodobé záväzky 90 124 €, krátkodobé záväzky 162 629 €. 2022: vlastné imanie −244 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 378 571 €. 2023: vlastné imanie −195 606 €, dlhodobé záväzky 172 452 €, krátkodobé záväzky 358 757 €. 2024: vlastné imanie −196 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 172 €.1 mil.0−250 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 32 834 €, dlhodobé záväzky 85 919 €, krátkodobé záväzky 91 420 €. 2021: vlastné imanie 38 896 €, dlhodobé záväzky 90 124 €, krátkodobé záväzky 162 629 €. 2022: vlastné imanie −244 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 378 571 €. 2023: vlastné imanie −195 606 €, dlhodobé záväzky 172 452 €, krátkodobé záväzky 358 757 €. 2024: vlastné imanie −196 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 172 €.1 mil.0−250 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 32 834 €, dlhodobé záväzky 85 919 €, krátkodobé záväzky 91 420 €. 2021: vlastné imanie 38 896 €, dlhodobé záväzky 90 124 €, krátkodobé záväzky 162 629 €. 2022: vlastné imanie −244 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 378 571 €. 2023: vlastné imanie −195 606 €, dlhodobé záväzky 172 452 €, krátkodobé záväzky 358 757 €. 2024: vlastné imanie −196 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 202 172 €.1 mil.0−250 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 029 €. 2021: daň z príjmu 4 526 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.4,5 tis.00020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 029 €. 2021: daň z príjmu 4 526 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.4,5 tis.00020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 029 €. 2021: daň z príjmu 4 526 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby617 tis.932,6 tis.301,9 tis.1,43 mil.356,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.5,8 tis.−281,5 tis.35,9 tis.−2,5 tis.
Aktíva210,2 tis.291,6 tis.134,3 tis.335,6 tis.5,9 tis.
Vlastné imanie32,8 tis.38,9 tis.−244,2 tis.−195,6 tis.−196,3 tis.
Daň z príjmu2 tis.4,5 tis.000
Zadlženosť84,4 %86,7 %281,8 %158,3 %3 454,8 %

aj 2013–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
356,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−196,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 454,8 %

2023

Tržby
1,43 mil.
Výsledok hospodárenia
35,9 tis.
Aktíva
335,6 tis.
Vlastné imanie
−195,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
158,3 %

2022

Tržby
301,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−281,5 tis.
Aktíva
134,3 tis.
Vlastné imanie
−244,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
281,8 %

2021

Tržby
932,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
291,6 tis.
Vlastné imanie
38,9 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
86,7 %

2020

Tržby
617 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
210,2 tis.
Vlastné imanie
32,8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
84,4 %

aj 2013–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API