prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

STAVEBNINY PAPÁNEK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44932413aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 10. 200917 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 20. 10. 2026
Tržby
761 273 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAVEBNINY PAPÁNEK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44932413
daňové identifikačné číslo
2022906732
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022906732
Sídlo
Vyšné Kamence 1552, 01306 Terchová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 10. 2009
V registri
17 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77957/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
559991
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 10. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 10. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 10. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 10. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby22. 10. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 10. 2009—
prenájom hnuteľných vecí22. 10. 2009—
čistiace a upratovacie služby22. 10. 2009—
reklamná a marketingová činnosť22. 10. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022906732: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022906732: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022906732IČ DPH SK2022906732Obdobia daňových registráciíDIČ 2022906732: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022906732: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022906732IČ DPH SK2022906732Obdobia daňových registráciíDIČ 2022906732: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022906732: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022906732IČ DPH SK2022906732
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202290673211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2010
daňové identifikačné číslo202290673210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 20. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 20. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼40 % na 28 732 € a znížila tržby o ▼14 % na 761,3 tisíc eur.

Tržby

761 273 €

▼ 14,0 %

Výsledok hospodárenia

28 732 €

▼ 40,1 %

Aktíva

638 069 €

▲ 6,5 %

Vlastné imanie

369 858 €

▲ 8,4 %

Zadlženosť

42,0 %

Hrubá marža

4,4 %

Čistá marža

3,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 878 114 €. 2022: tržby 878 275 €. 2023: tržby 716 194 €. 2024: tržby 885 371 €. 2025: tržby 761 273 €.1 mil.500 tis.0878,1 tis.878,3 tis.716,2 tis.885,4 tis.761,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 878 114 €. 2022: tržby 878 275 €. 2023: tržby 716 194 €. 2024: tržby 885 371 €. 2025: tržby 761 273 €.1 mil.500 tis.0878,1 tis.878,3 tis.716,2 tis.885,4 tis.761,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 878 114 €. 2022: tržby 878 275 €. 2023: tržby 716 194 €. 2024: tržby 885 371 €. 2025: tržby 761 273 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 88 628 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 623 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 732 €.100 tis.0−25 tis.+88,6 tis.+54,6 tis.−23,3 tis.+48 tis.+28,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 88 628 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 623 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 732 €.100 tis.0−25 tis.+88,6 tis.+54,6 tis.−23,3 tis.+48 tis.+28,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 88 628 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 623 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 732 €.100 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 565 233 €, vlastné imanie 248 426 €. 2022: aktíva 571 383 €, vlastné imanie 303 049 €. 2023: aktíva 534 557 €, vlastné imanie 279 780 €. 2024: aktíva 598 915 €, vlastné imanie 341 127 €. 2025: aktíva 638 069 €, vlastné imanie 369 858 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 565 233 €, vlastné imanie 248 426 €. 2022: aktíva 571 383 €, vlastné imanie 303 049 €. 2023: aktíva 534 557 €, vlastné imanie 279 780 €. 2024: aktíva 598 915 €, vlastné imanie 341 127 €. 2025: aktíva 638 069 €, vlastné imanie 369 858 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 565 233 €, vlastné imanie 248 426 €. 2022: aktíva 571 383 €, vlastné imanie 303 049 €. 2023: aktíva 534 557 €, vlastné imanie 279 780 €. 2024: aktíva 598 915 €, vlastné imanie 341 127 €. 2025: aktíva 638 069 €, vlastné imanie 369 858 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 106 922 €, zásoby 401 473 €, pohľadávky 49 009 €, finančné účty 7 829 €. 2022: dlhodobý majetok 102 107 €, zásoby 386 697 €, pohľadávky 76 218 €, finančné účty 6 361 €. 2023: dlhodobý majetok 133 504 €, zásoby 327 966 €, pohľadávky 68 897 €, finančné účty 3 119 €. 2024: dlhodobý majetok 109 691 €, zásoby 384 987 €, pohľadávky 85 777 €, finančné účty 16 764 €. 2025: dlhodobý majetok 160 954 €, zásoby 397 434 €, pohľadávky 72 477 €, finančné účty 5 039 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 106 922 €, zásoby 401 473 €, pohľadávky 49 009 €, finančné účty 7 829 €. 2022: dlhodobý majetok 102 107 €, zásoby 386 697 €, pohľadávky 76 218 €, finančné účty 6 361 €. 2023: dlhodobý majetok 133 504 €, zásoby 327 966 €, pohľadávky 68 897 €, finančné účty 3 119 €. 2024: dlhodobý majetok 109 691 €, zásoby 384 987 €, pohľadávky 85 777 €, finančné účty 16 764 €. 2025: dlhodobý majetok 160 954 €, zásoby 397 434 €, pohľadávky 72 477 €, finančné účty 5 039 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 106 922 €, zásoby 401 473 €, pohľadávky 49 009 €, finančné účty 7 829 €. 2022: dlhodobý majetok 102 107 €, zásoby 386 697 €, pohľadávky 76 218 €, finančné účty 6 361 €. 2023: dlhodobý majetok 133 504 €, zásoby 327 966 €, pohľadávky 68 897 €, finančné účty 3 119 €. 2024: dlhodobý majetok 109 691 €, zásoby 384 987 €, pohľadávky 85 777 €, finančné účty 16 764 €. 2025: dlhodobý majetok 160 954 €, zásoby 397 434 €, pohľadávky 72 477 €, finančné účty 5 039 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 248 426 €, dlhodobé záväzky 35 008 €, krátkodobé záväzky 281 799 €. 2022: vlastné imanie 303 049 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 238 334 €. 2023: vlastné imanie 279 780 €, dlhodobé záväzky 30 763 €, krátkodobé záväzky 224 014 €. 2024: vlastné imanie 341 127 €, dlhodobé záväzky 31 083 €, krátkodobé záväzky 224 068 €. 2025: vlastné imanie 369 858 €, dlhodobé záväzky 150 812 €, krátkodobé záväzky 117 399 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 248 426 €, dlhodobé záväzky 35 008 €, krátkodobé záväzky 281 799 €. 2022: vlastné imanie 303 049 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 238 334 €. 2023: vlastné imanie 279 780 €, dlhodobé záväzky 30 763 €, krátkodobé záväzky 224 014 €. 2024: vlastné imanie 341 127 €, dlhodobé záväzky 31 083 €, krátkodobé záväzky 224 068 €. 2025: vlastné imanie 369 858 €, dlhodobé záväzky 150 812 €, krátkodobé záväzky 117 399 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 248 426 €, dlhodobé záväzky 35 008 €, krátkodobé záväzky 281 799 €. 2022: vlastné imanie 303 049 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 238 334 €. 2023: vlastné imanie 279 780 €, dlhodobé záväzky 30 763 €, krátkodobé záväzky 224 014 €. 2024: vlastné imanie 341 127 €, dlhodobé záväzky 31 083 €, krátkodobé záväzky 224 068 €. 2025: vlastné imanie 369 858 €, dlhodobé záväzky 150 812 €, krátkodobé záväzky 117 399 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 22 245 €. 2022: daň z príjmu 14 612 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 043 €. 2025: daň z príjmu 4 967 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.14,6 tis.010 tis.5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 22 245 €. 2022: daň z príjmu 14 612 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 043 €. 2025: daň z príjmu 4 967 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.14,6 tis.010 tis.5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 22 245 €. 2022: daň z príjmu 14 612 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 043 €. 2025: daň z príjmu 4 967 €.25 tis.12,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby878,1 tis.878,3 tis.716,2 tis.885,4 tis.761,3 tis.
Výsledok hospodárenia88,6 tis.54,6 tis.−23,3 tis.48 tis.28,7 tis.
Aktíva565,2 tis.571,4 tis.534,6 tis.598,9 tis.638,1 tis.
Vlastné imanie248,4 tis.303 tis.279,8 tis.341,1 tis.369,9 tis.
Daň z príjmu22,2 tis.14,6 tis.010 tis.5 tis.
Zadlženosť56,0 %47,0 %47,7 %42,6 %42,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
761,3 tis.
Výsledok hospodárenia
28,7 tis.
Aktíva
638,1 tis.
Vlastné imanie
369,9 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
42,0 %

2024

Tržby
885,4 tis.
Výsledok hospodárenia
48 tis.
Aktíva
598,9 tis.
Vlastné imanie
341,1 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
42,6 %

2023

Tržby
716,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,3 tis.
Aktíva
534,6 tis.
Vlastné imanie
279,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,7 %

2022

Tržby
878,3 tis.
Výsledok hospodárenia
54,6 tis.
Aktíva
571,4 tis.
Vlastné imanie
303 tis.
Daň z príjmu
14,6 tis.
Zadlženosť
47,0 %

2021

Tržby
878,1 tis.
Výsledok hospodárenia
88,6 tis.
Aktíva
565,2 tis.
Vlastné imanie
248,4 tis.
Daň z príjmu
22,2 tis.
Zadlženosť
56,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API