prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

C.E.S. Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44927312aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 09. 200917 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
35 230 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
C.E.S. Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44927312
daňové identifikačné číslo
2022889990
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022889990
Sídlo
135, 086 33 Smilno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 09. 2009
V registri
17 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22066/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
649841
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
inžinierska činnosť23. 09. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby23. 09. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 09. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 09. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 09. 2009—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve23. 09. 2009—
prevádzkovanie športových zariadení23. 09. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 09. 2009—
posudzovanie vplyvov na životné prostredie23. 09. 2009—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov26. 07. 2025—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely26. 07. 2025—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava26. 07. 2025—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy26. 07. 2025—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby26. 07. 2025—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 07. 2025—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave26. 07. 2025—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy26. 07. 2025—
Verejné obstarávanie26. 07. 2025—
Vedenie účtovníctva26. 07. 2025—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 07. 2025—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií26. 07. 2025—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií26. 07. 2025—
Čistiace a upratovacie služby26. 07. 2025—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť26. 07. 2025—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 06. 03. 2020
Oprávnená osoba
JUDr. Patrik Kovalčík, advokát · od 06. 03. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889990: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022889990: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889990IČ DPH SK2022889990Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889990: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022889990: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889990IČ DPH SK2022889990Obdobia daňových registráciíDIČ 2022889990: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022889990: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022889990IČ DPH SK2022889990
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202288999011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 12. 2009
daňové identifikačné číslo202288999010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 2 112 € a zvýšila tržby o ▲63 % na 35,2 tisíc eur.

Tržby

35 230 €

▲ 63,2 %

Výsledok hospodárenia

2 112 €

▲ 125,2 %

Aktíva

21 289 €

▼ 5,8 %

Vlastné imanie

7 586 €

▲ 38,6 %

Zadlženosť

64,4 %

Hrubá marža

7,1 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 131 178 €. 2021: tržby 64 836 €. 2022: tržby 10 278 €. 2023: tržby 21 585 €. 2024: tržby 35 230 €.200 tis.100 tis.0131,2 tis.64,8 tis.10,3 tis.21,6 tis.35,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 131 178 €. 2021: tržby 64 836 €. 2022: tržby 10 278 €. 2023: tržby 21 585 €. 2024: tržby 35 230 €.200 tis.100 tis.0131,2 tis.64,8 tis.10,3 tis.21,6 tis.35,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 131 178 €. 2021: tržby 64 836 €. 2022: tržby 10 278 €. 2023: tržby 21 585 €. 2024: tržby 35 230 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 944 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 039 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 694 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 371 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 112 €.20 tis.0−10 tis.+5,9 tis.+10 tis.−1,7 tis.−8,4 tis.+2,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 944 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 039 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 694 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 371 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 112 €.20 tis.0−10 tis.+5,9 tis.+10 tis.−1,7 tis.−8,4 tis.+2,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 944 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 039 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 694 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 371 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 112 €.20 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 464 €, vlastné imanie 11 444 €. 2021: aktíva 62 779 €, vlastné imanie 21 483 €. 2022: aktíva 29 746 €, vlastné imanie 13 845 €. 2023: aktíva 22 588 €, vlastné imanie 5 474 €. 2024: aktíva 21 289 €, vlastné imanie 7 586 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 464 €, vlastné imanie 11 444 €. 2021: aktíva 62 779 €, vlastné imanie 21 483 €. 2022: aktíva 29 746 €, vlastné imanie 13 845 €. 2023: aktíva 22 588 €, vlastné imanie 5 474 €. 2024: aktíva 21 289 €, vlastné imanie 7 586 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 464 €, vlastné imanie 11 444 €. 2021: aktíva 62 779 €, vlastné imanie 21 483 €. 2022: aktíva 29 746 €, vlastné imanie 13 845 €. 2023: aktíva 22 588 €, vlastné imanie 5 474 €. 2024: aktíva 21 289 €, vlastné imanie 7 586 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 26 546 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 553 €, finančné účty 19 365 €. 2021: dlhodobý majetok 39 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 22 260 €. 2022: dlhodobý majetok 27 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 1 707 €. 2023: dlhodobý majetok 16 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 4 190 €. 2024: dlhodobý majetok 6 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 560 €, finančné účty 1 043 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 26 546 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 553 €, finančné účty 19 365 €. 2021: dlhodobý majetok 39 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 22 260 €. 2022: dlhodobý majetok 27 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 1 707 €. 2023: dlhodobý majetok 16 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 4 190 €. 2024: dlhodobý majetok 6 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 560 €, finančné účty 1 043 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 26 546 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 553 €, finančné účty 19 365 €. 2021: dlhodobý majetok 39 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 22 260 €. 2022: dlhodobý majetok 27 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 929 €, finančné účty 1 707 €. 2023: dlhodobý majetok 16 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 4 190 €. 2024: dlhodobý majetok 6 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 560 €, finančné účty 1 043 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 444 €, dlhodobé záväzky 34 112 €, krátkodobé záväzky 26 908 €. 2021: vlastné imanie 21 483 €, dlhodobé záväzky 37 658 €, krátkodobé záväzky 3 638 €. 2022: vlastné imanie 13 845 €, dlhodobé záväzky 12 580 €, krátkodobé záväzky 3 321 €. 2023: vlastné imanie 5 474 €, dlhodobé záväzky 7 258 €, krátkodobé záväzky 9 856 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 968 €, krátkodobé záväzky 12 735 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 444 €, dlhodobé záväzky 34 112 €, krátkodobé záväzky 26 908 €. 2021: vlastné imanie 21 483 €, dlhodobé záväzky 37 658 €, krátkodobé záväzky 3 638 €. 2022: vlastné imanie 13 845 €, dlhodobé záväzky 12 580 €, krátkodobé záväzky 3 321 €. 2023: vlastné imanie 5 474 €, dlhodobé záväzky 7 258 €, krátkodobé záväzky 9 856 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 968 €, krátkodobé záväzky 12 735 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 444 €, dlhodobé záväzky 34 112 €, krátkodobé záväzky 26 908 €. 2021: vlastné imanie 21 483 €, dlhodobé záväzky 37 658 €, krátkodobé záväzky 3 638 €. 2022: vlastné imanie 13 845 €, dlhodobé záväzky 12 580 €, krátkodobé záväzky 3 321 €. 2023: vlastné imanie 5 474 €, dlhodobé záväzky 7 258 €, krátkodobé záväzky 9 856 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 968 €, krátkodobé záväzky 12 735 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 580 €. 2021: daň z príjmu 2 685 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 373 €.5 tis.2,5 tis.01,6 tis.2,7 tis.0037320202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 580 €. 2021: daň z príjmu 2 685 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 373 €.5 tis.2,5 tis.01,6 tis.2,7 tis.0037320202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 580 €. 2021: daň z príjmu 2 685 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 373 €.5 tis.2,5 tis.00373202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby131,2 tis.64,8 tis.10,3 tis.21,6 tis.35,2 tis.
Výsledok hospodárenia5,9 tis.10 tis.−1,7 tis.−8,4 tis.2,1 tis.
Aktíva72,5 tis.62,8 tis.29,7 tis.22,6 tis.21,3 tis.
Vlastné imanie11,4 tis.21,5 tis.13,8 tis.5,5 tis.7,6 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.2,7 tis.00373
Zadlženosť84,2 %65,8 %53,5 %75,8 %64,4 %

aj 2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
35,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
373
Zadlženosť
64,4 %

2023

Tržby
21,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,4 tis.
Aktíva
22,6 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,8 %

2022

Tržby
10,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
29,7 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
53,5 %

2021

Tržby
64,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
62,8 tis.
Vlastné imanie
21,5 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
65,8 %

2020

Tržby
131,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
72,5 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
84,2 %

aj 2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API