prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LVL SCHORY, spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 44926448aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 11. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LVL SCHORY, spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
44926448
daňové identifikačné číslo
2022918524
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022918524
Sídlo
Ul. Družstevná 393, 05916 Hranovnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 11. 2009
V registri
16 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22234/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
714594
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve10. 11. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve10. 11. 2009—
úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava10. 11. 2009—
údenárska výroba10. 11. 2009—
výroba mlynských výrobkov10. 11. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 11. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby10. 11. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 11. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 11. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 11. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 11. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 11. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 11. 2009—
prenájom hnuteľných vecí10. 11. 2009—
klampiarstvo10. 11. 2009—
stolárstvo10. 11. 2009—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja10. 04. 2010—
Výroba mliečnych výrobkov30. 12. 2022—
Výroba kŕmnych zmesí30. 12. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022918524: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022918524: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022918524IČ DPH SK2022918524Obdobia daňových registráciíDIČ 2022918524: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022918524: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022918524IČ DPH SK2022918524Obdobia daňových registráciíDIČ 2022918524: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022918524: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022918524IČ DPH SK2022918524
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202291852411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2010
daňové identifikačné číslo202291852410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −9 267 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−9 267 €

▲ 80,4 %

Aktíva

355 544 €

▼ 15,2 %

Vlastné imanie

73 248 €

▼ 11,2 %

Zadlženosť

79,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 77 450 €. 2021: tržby 91 675 €. 2022: tržby 38 636 €. 2023: tržby 39 192 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.077,5 tis.91,7 tis.38,6 tis.39,2 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 77 450 €. 2021: tržby 91 675 €. 2022: tržby 38 636 €. 2023: tržby 39 192 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.077,5 tis.91,7 tis.38,6 tis.39,2 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 77 450 €. 2021: tržby 91 675 €. 2022: tržby 38 636 €. 2023: tržby 39 192 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 33 514 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 956 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 218 €. 2023: výsledok hospodárenia −47 393 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 267 €.50 tis.0−50 tis.+33,5 tis.+26 tis.−22,2 tis.−47,4 tis.−9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 33 514 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 956 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 218 €. 2023: výsledok hospodárenia −47 393 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 267 €.50 tis.0−50 tis.+33,5 tis.+26 tis.−22,2 tis.−47,4 tis.−9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 33 514 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 956 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 218 €. 2023: výsledok hospodárenia −47 393 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 267 €.50 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 525 514 €, vlastné imanie 126 175 €. 2021: aktíva 421 889 €, vlastné imanie 152 131 €. 2022: aktíva 446 379 €, vlastné imanie 129 913 €. 2023: aktíva 419 428 €, vlastné imanie 82 520 €. 2024: aktíva 355 544 €, vlastné imanie 73 248 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 525 514 €, vlastné imanie 126 175 €. 2021: aktíva 421 889 €, vlastné imanie 152 131 €. 2022: aktíva 446 379 €, vlastné imanie 129 913 €. 2023: aktíva 419 428 €, vlastné imanie 82 520 €. 2024: aktíva 355 544 €, vlastné imanie 73 248 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 525 514 €, vlastné imanie 126 175 €. 2021: aktíva 421 889 €, vlastné imanie 152 131 €. 2022: aktíva 446 379 €, vlastné imanie 129 913 €. 2023: aktíva 419 428 €, vlastné imanie 82 520 €. 2024: aktíva 355 544 €, vlastné imanie 73 248 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 362 790 €, zásoby 190 €, pohľadávky 97 893 €, finančné účty 64 641 €. 2021: dlhodobý majetok 357 738 €, zásoby 203 €, pohľadávky 22 670 €, finančné účty 41 278 €. 2022: dlhodobý majetok 349 366 €, zásoby 84 €, pohľadávky 85 283 €, finančné účty 11 646 €. 2023: dlhodobý majetok 385 399 €, zásoby 91 €, pohľadávky 32 977 €, finančné účty 961 €. 2024: dlhodobý majetok 378 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 694 €, finančné účty −43 341 €.1 mil.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 362 790 €, zásoby 190 €, pohľadávky 97 893 €, finančné účty 64 641 €. 2021: dlhodobý majetok 357 738 €, zásoby 203 €, pohľadávky 22 670 €, finančné účty 41 278 €. 2022: dlhodobý majetok 349 366 €, zásoby 84 €, pohľadávky 85 283 €, finančné účty 11 646 €. 2023: dlhodobý majetok 385 399 €, zásoby 91 €, pohľadávky 32 977 €, finančné účty 961 €. 2024: dlhodobý majetok 378 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 694 €, finančné účty −43 341 €.1 mil.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 362 790 €, zásoby 190 €, pohľadávky 97 893 €, finančné účty 64 641 €. 2021: dlhodobý majetok 357 738 €, zásoby 203 €, pohľadávky 22 670 €, finančné účty 41 278 €. 2022: dlhodobý majetok 349 366 €, zásoby 84 €, pohľadávky 85 283 €, finančné účty 11 646 €. 2023: dlhodobý majetok 385 399 €, zásoby 91 €, pohľadávky 32 977 €, finančné účty 961 €. 2024: dlhodobý majetok 378 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 694 €, finančné účty −43 341 €.1 mil.0−50 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 126 175 €, dlhodobé záväzky 244 165 €, krátkodobé záväzky 155 174 €. 2021: vlastné imanie 152 131 €, dlhodobé záväzky 160 016 €, krátkodobé záväzky 109 742 €. 2022: vlastné imanie 129 913 €, dlhodobé záväzky 203 544 €, krátkodobé záväzky 112 922 €. 2023: vlastné imanie 82 520 €, dlhodobé záväzky 183 637 €, krátkodobé záväzky 153 271 €. 2024: vlastné imanie 73 248 €, dlhodobé záväzky 136 840 €, krátkodobé záväzky 145 456 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 126 175 €, dlhodobé záväzky 244 165 €, krátkodobé záväzky 155 174 €. 2021: vlastné imanie 152 131 €, dlhodobé záväzky 160 016 €, krátkodobé záväzky 109 742 €. 2022: vlastné imanie 129 913 €, dlhodobé záväzky 203 544 €, krátkodobé záväzky 112 922 €. 2023: vlastné imanie 82 520 €, dlhodobé záväzky 183 637 €, krátkodobé záväzky 153 271 €. 2024: vlastné imanie 73 248 €, dlhodobé záväzky 136 840 €, krátkodobé záväzky 145 456 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 126 175 €, dlhodobé záväzky 244 165 €, krátkodobé záväzky 155 174 €. 2021: vlastné imanie 152 131 €, dlhodobé záväzky 160 016 €, krátkodobé záväzky 109 742 €. 2022: vlastné imanie 129 913 €, dlhodobé záväzky 203 544 €, krátkodobé záväzky 112 922 €. 2023: vlastné imanie 82 520 €, dlhodobé záväzky 183 637 €, krátkodobé záväzky 153 271 €. 2024: vlastné imanie 73 248 €, dlhodobé záväzky 136 840 €, krátkodobé záväzky 145 456 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 307 €. 2021: daň z príjmu 7 168 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.08,3 tis.7,2 tis.0096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 307 €. 2021: daň z príjmu 7 168 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.08,3 tis.7,2 tis.0096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 307 €. 2021: daň z príjmu 7 168 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.00960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby77,5 tis.91,7 tis.38,6 tis.39,2 tis.0
Výsledok hospodárenia33,5 tis.26 tis.−22,2 tis.−47,4 tis.−9,3 tis.
Aktíva525,5 tis.421,9 tis.446,4 tis.419,4 tis.355,5 tis.
Vlastné imanie126,2 tis.152,1 tis.129,9 tis.82,5 tis.73,2 tis.
Daň z príjmu8,3 tis.7,2 tis.00960
Zadlženosť76,0 %63,9 %70,9 %80,3 %79,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,3 tis.
Aktíva
355,5 tis.
Vlastné imanie
73,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
79,4 %

2023

Tržby
39,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−47,4 tis.
Aktíva
419,4 tis.
Vlastné imanie
82,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,3 %

2022

Tržby
38,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,2 tis.
Aktíva
446,4 tis.
Vlastné imanie
129,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,9 %

2021

Tržby
91,7 tis.
Výsledok hospodárenia
26 tis.
Aktíva
421,9 tis.
Vlastné imanie
152,1 tis.
Daň z príjmu
7,2 tis.
Zadlženosť
63,9 %

2020

Tržby
77,5 tis.
Výsledok hospodárenia
33,5 tis.
Aktíva
525,5 tis.
Vlastné imanie
126,2 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
76,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API