prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JP-TOP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44916485aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 09. 200917 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
216 509 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JP-TOP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44916485
daňové identifikačné číslo
2022882609
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022882609
Sídlo
Staničná 3, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 09. 2009
V registri
17 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 24251/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
940479
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 09. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 09. 2009—
faktoring a forfaiting03. 09. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 09. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 10. 2009—
mäsiarstvo28. 12. 2012—
údenárska výroba28. 12. 2012—
poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja28. 12. 2012—
reklamné a marketingové služby14. 02. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 02. 2013—
počítačové služby14. 02. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 02. 2013—
prenájom hnuteľných vecí14. 02. 2013—
administratívne služby14. 02. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 02. 2013—
čistiace a upratovacie služby14. 02. 2013—
vedenie účtovníctva14. 02. 2013—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach14. 02. 2013—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok14. 02. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 02. 2013—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva14. 02. 2013—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba14. 02. 2013—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva14. 02. 2013—
skladovanie14. 02. 2013—
donáškova služba14. 02. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom14. 02. 2013—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 02. 2013—
živočíšna výroba, chov zvierat19. 10. 2023—
šľachtenie,rozmnožovanie, chov a výkrm ošípaných19. 10. 2023—
nákup, odchov a chov hrabavej hydiny19. 10. 2023—
výroba vajec a hydinárskeho mäsa a jeho predaj19. 10. 2023—
predaj hrabavej hydiny, ošípaných19. 10. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 28. 03. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022882609: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022882609: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022882609IČ DPH SK2022882609Obdobia daňových registráciíDIČ 2022882609: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022882609: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022882609IČ DPH SK2022882609Obdobia daňových registráciíDIČ 2022882609: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022882609: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022882609IČ DPH SK2022882609
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202288260911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 09. 2009
daňové identifikačné číslo202288260910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2018).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 27. 08. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −103 052 € a znížila tržby o ▼23 % na 216,5 tisíc eur.

Tržby

216 509 €

▼ 22,5 %

Výsledok hospodárenia

−103 052 €

▲ 43,7 %

Aktíva

44 589 €

▲ 1,4 %

Vlastné imanie

−702 538 €

▼ 17,2 %

Zadlženosť

1 675,6 %

Hrubá marža

−47,2 %

Čistá marža

−47,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 222 417 €. 2022: tržby 155 639 €. 2023: tržby 153 834 €. 2024: tržby 279 526 €. 2025: tržby 216 509 €.500 tis.250 tis.0222,4 tis.155,6 tis.153,8 tis.279,5 tis.216,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 222 417 €. 2022: tržby 155 639 €. 2023: tržby 153 834 €. 2024: tržby 279 526 €. 2025: tržby 216 509 €.500 tis.250 tis.0222,4 tis.155,6 tis.153,8 tis.279,5 tis.216,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 222 417 €. 2022: tržby 155 639 €. 2023: tržby 153 834 €. 2024: tržby 279 526 €. 2025: tržby 216 509 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −53 331 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 121 €. 2023: výsledok hospodárenia −148 633 €. 2024: výsledok hospodárenia −182 990 €. 2025: výsledok hospodárenia −103 052 €.0−200 tis.−53,3 tis.−167,1 tis.−148,6 tis.−183 tis.−103,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −53 331 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 121 €. 2023: výsledok hospodárenia −148 633 €. 2024: výsledok hospodárenia −182 990 €. 2025: výsledok hospodárenia −103 052 €.0−200 tis.−53,3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −53 331 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 121 €. 2023: výsledok hospodárenia −148 633 €. 2024: výsledok hospodárenia −182 990 €. 2025: výsledok hospodárenia −103 052 €.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 035 €, vlastné imanie −100 745 €. 2022: aktíva 16 246 €, vlastné imanie −267 866 €. 2023: aktíva 27 508 €, vlastné imanie −416 498 €. 2024: aktíva 43 986 €, vlastné imanie −599 487 €. 2025: aktíva 44 589 €, vlastné imanie −702 538 €.50 tis.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 035 €, vlastné imanie −100 745 €. 2022: aktíva 16 246 €, vlastné imanie −267 866 €. 2023: aktíva 27 508 €, vlastné imanie −416 498 €. 2024: aktíva 43 986 €, vlastné imanie −599 487 €. 2025: aktíva 44 589 €, vlastné imanie −702 538 €.50 tis.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 035 €, vlastné imanie −100 745 €. 2022: aktíva 16 246 €, vlastné imanie −267 866 €. 2023: aktíva 27 508 €, vlastné imanie −416 498 €. 2024: aktíva 43 986 €, vlastné imanie −599 487 €. 2025: aktíva 44 589 €, vlastné imanie −702 538 €.50 tis.0−1 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 371 €, finančné účty 1 259 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 13 286 €, finančné účty 2 555 €. 2023: dlhodobý majetok 7 270 €, zásoby 405 €, pohľadávky 21 184 €, finančné účty −1 351 €. 2024: dlhodobý majetok 16 508 €, zásoby 1 725 €, pohľadávky 25 374 €, finančné účty 379 €. 2025: dlhodobý majetok 19 357 €, zásoby 1 041 €, pohľadávky 23 973 €, finančné účty 218 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 371 €, finančné účty 1 259 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 13 286 €, finančné účty 2 555 €. 2023: dlhodobý majetok 7 270 €, zásoby 405 €, pohľadávky 21 184 €, finančné účty −1 351 €. 2024: dlhodobý majetok 16 508 €, zásoby 1 725 €, pohľadávky 25 374 €, finančné účty 379 €. 2025: dlhodobý majetok 19 357 €, zásoby 1 041 €, pohľadávky 23 973 €, finančné účty 218 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 371 €, finančné účty 1 259 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 €, pohľadávky 13 286 €, finančné účty 2 555 €. 2023: dlhodobý majetok 7 270 €, zásoby 405 €, pohľadávky 21 184 €, finančné účty −1 351 €. 2024: dlhodobý majetok 16 508 €, zásoby 1 725 €, pohľadávky 25 374 €, finančné účty 379 €. 2025: dlhodobý majetok 19 357 €, zásoby 1 041 €, pohľadávky 23 973 €, finančné účty 218 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −100 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 780 €. 2022: vlastné imanie −267 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 284 112 €. 2023: vlastné imanie −416 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 006 €. 2024: vlastné imanie −599 487 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 643 160 €. 2025: vlastné imanie −702 538 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 746 399 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −100 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 780 €. 2022: vlastné imanie −267 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 284 112 €. 2023: vlastné imanie −416 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 006 €. 2024: vlastné imanie −599 487 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 643 160 €. 2025: vlastné imanie −702 538 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 746 399 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −100 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 780 €. 2022: vlastné imanie −267 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 284 112 €. 2023: vlastné imanie −416 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 006 €. 2024: vlastné imanie −599 487 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 643 160 €. 2025: vlastné imanie −702 538 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 746 399 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.000960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby222,4 tis.155,6 tis.153,8 tis.279,5 tis.216,5 tis.
Výsledok hospodárenia−53,3 tis.−167,1 tis.−148,6 tis.−183 tis.−103,1 tis.
Aktíva2 tis.16,2 tis.27,5 tis.44 tis.44,6 tis.
Vlastné imanie−100,7 tis.−267,9 tis.−416,5 tis.−599,5 tis.−702,5 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.960
Zadlženosť5 050,6 %1 748,8 %1 614,1 %1 462,9 %1 675,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
216,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−103,1 tis.
Aktíva
44,6 tis.
Vlastné imanie
−702,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1 675,6 %

2024

Tržby
279,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−183 tis.
Aktíva
44 tis.
Vlastné imanie
−599,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
1 462,9 %

2023

Tržby
153,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−148,6 tis.
Aktíva
27,5 tis.
Vlastné imanie
−416,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 614,1 %

2022

Tržby
155,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−167,1 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
−267,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 748,8 %

2021

Tržby
222,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−53,3 tis.
Aktíva
2 tis.
Vlastné imanie
−100,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5 050,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API