Súhrn
- Vznik
- 08. 08. 200917 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 6 995 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- V. A. P. Group s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44901771
- daňové identifikačné číslo
- 2022876988
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Doliny 19/17, 082 21 Veľký Šariš, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Šarišokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 08. 2009
- V registri
- 17 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 45301/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 900226
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamné a marketingové služby | 08. 08. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 08. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 08. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 08. 2009 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 08. 08. 2009 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 08. 08. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 08. 08. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 08. 08. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 08. 11. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 08. 11. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 11. 2022 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 08. 11. 2022 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 08. 11. 2022 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 08. 11. 2022 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 08. 11. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 11. 2022 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 08. 11. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 11. 2022 | — |
| Fotografické služby | 08. 11. 2022 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 30. 07. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 30. 07. 2024 | — |
| Pedikúra | 30. 07. 2024 | — |
| Wellness masérske služby | 30. 07. 2024 | — |
| Manikúra | 03. 04. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022876988 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 297 € a znížila tržby o ▼30 % na 7 tisíc eur.
Tržby
6 995 €
▼ 30,0 %Výsledok hospodárenia
−4 297 €
▼ 199,5 %Aktíva
18 632 €
▼ 12,6 %Vlastné imanie
2 877 €
▼ 59,9 %Zadlženosť
84,6 %
Hrubá marža
−56,6 %
Čistá marža
−61,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 10 tis. | 7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | 0 | 4,3 tis. | −4,3 tis. |
| Aktíva | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 21,3 tis. | 18,6 tis. |
| Vlastné imanie | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 7,2 tis. | 2,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 815 | 340 |
| Zadlženosť | 1,7 % | 0,0 % | 0,0 % | 66,4 % | 84,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 18,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 84,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 10 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 21,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 815
- Zadlženosť
- 66,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.