Súhrn
- Vznik
- 16. 12. 200916 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 3 792 €2019
- Oznámenia
- 88 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SANAB, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44898592
- daňové identifikačné číslo
- 2022945936
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022945936
- Sídlo
- Líščie údolie 6357/43, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 12. 2009
- V registri
- 16 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 61999/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 762478
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností bez poskytovania doplnkových služieb, | 16. 12. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 16. 12. 2009 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 16. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 16. 12. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 16. 12. 2009 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 16. 12. 2009 | — |
| kancelárske služby vrátane kopírovacích a sekretárskych služieb, | 16. 12. 2009 | — |
| prieskum trhu, | 16. 12. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 16. 12. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 16. 12. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, | 16. 12. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 16. 12. 2009 | — |
| prenájom motorových vozidiel, strojov a zariadení, | 16. 12. 2009 | — |
| upratovacie služby, | 16. 12. 2009 | — |
| automatizované spracovanie údajov, | 16. 12. 2009 | — |
| organizovanie výstav a iných verejných podujatí, | 16. 12. 2009 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 06. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 06. 2014 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 06. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022945936 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022945936 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −55 500 € a zvýšila tržby z nuly na 3,8 tisíc eur.
Tržby
3 792 €
Výsledok hospodárenia
−55 500 €
▲ 36,0 %Aktíva
1 385 550 €
▼ 52,5 %Vlastné imanie
−400 266 €
▼ 153,2 %Zadlženosť
128,9 %
Hrubá marža
−1 463,6 %
Čistá marža
−1 463,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 tis. | 21 | 0 | 0 | 3,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 36 tis. | −194,7 tis. | 9,8 tis. | −86,7 tis. | −55,5 tis. |
| Aktíva | 2,15 mil. | 2,98 mil. | 2,94 mil. | 2,92 mil. | 1,39 mil. |
| Vlastné imanie | 1,02 mil. | 824,7 tis. | 835,5 tis. | 753 tis. | −400,3 tis. |
| Daň z príjmu | 970 | 964 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 52,7 % | 72,3 % | 71,6 % | 74,2 % | 128,9 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 3,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −55,5 tis.
- Aktíva
- 1,39 mil.
- Vlastné imanie
- −400,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 128,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −86,7 tis.
- Aktíva
- 2,92 mil.
- Vlastné imanie
- 753 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 2,94 mil.
- Vlastné imanie
- 835,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 71,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 21
- Výsledok hospodárenia
- −194,7 tis.
- Aktíva
- 2,98 mil.
- Vlastné imanie
- 824,7 tis.
- Daň z príjmu
- 964
- Zadlženosť
- 72,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 36 tis.
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- 1,02 mil.
- Daň z príjmu
- 970
- Zadlženosť
- 52,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
8 oznámení
21. 11. 2017
Uznesenie konkurz
13. 10. 2017
Oznam súdu konkurz
13. 10. 2017
Oznam súdu konkurz
02. 10. 2017
Uznesenie konkurz
21. 09. 2017
Oznam súdu konkurz
21. 09. 2017
Oznam súdu konkurz
22. 06. 2017
Uznesenie konkurz
09. 06. 2017
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.