Súhrn
- Vznik
- 14. 08. 200917 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 259 377 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BT online shopping s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44884605
- daňové identifikačné číslo
- 2022871356
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Komenského 18/5, 945 01 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 08. 2009
- V registri
- 17 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 25028/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 364935
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 08. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 14. 08. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 08. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 08. 2009 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 14. 08. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 14. 08. 2009 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 14. 08. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 14. 08. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 14. 08. 2009 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 14. 08. 2009 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 08. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 08. 2009 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 23. 12. 2010 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 23. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 23. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 23. 12. 2010 | — |
| skladovanie | 23. 12. 2010 | — |
| počítačové služby | 23. 12. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 23. 12. 2010 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 23. 12. 2010 | — |
| administratívne služby | 23. 12. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022871356 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 136 € a znížila tržby o ▼63 % na 259,4 tisíc eur.
Tržby
259 377 €
▼ 63,1 %Výsledok hospodárenia
136 €
▲ 372,0 %Aktíva
788 243 €
▲ 1,4 %Vlastné imanie
−95 092 €
▲ 0,1 %Zadlženosť
112,1 %
Hrubá marža
0,8 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 243,9 tis. | 81,4 tis. | 41,8 tis. | 703,3 tis. | 259,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 337 | −122 | −2 | −50 | 136 |
| Aktíva | 206,6 tis. | 3,2 tis. | 81,4 tis. | 777,1 tis. | 788,2 tis. |
| Vlastné imanie | −95,1 tis. | −95,2 tis. | −95,2 tis. | −95,2 tis. | −95,1 tis. |
| Daň z príjmu | 118 | 74 | 49 | 21 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 146,0 % | 3 114,7 % | 216,9 % | 112,3 % | 112,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 259,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 136
- Aktíva
- 788,2 tis.
- Vlastné imanie
- −95,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 112,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 703,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −50
- Aktíva
- 777,1 tis.
- Vlastné imanie
- −95,2 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 112,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 41,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2
- Aktíva
- 81,4 tis.
- Vlastné imanie
- −95,2 tis.
- Daň z príjmu
- 49
- Zadlženosť
- 216,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 81,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −122
- Aktíva
- 3,2 tis.
- Vlastné imanie
- −95,2 tis.
- Daň z príjmu
- 74
- Zadlženosť
- 3 114,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 243,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 337
- Aktíva
- 206,6 tis.
- Vlastné imanie
- −95,1 tis.
- Daň z príjmu
- 118
- Zadlženosť
- 146,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.