Súhrn
- Vznik
- 31. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 7 647 €12/2016 — 04/2017
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CONTROL.ING, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44878168
- daňové identifikačné číslo
- 2022879001
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Gozovská 80/42, 90055 Lozorno, Slovenská republika
- Územie
- Lozornookres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 07. 2009
- V registri
- 17 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 59710/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 400747
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 31. 07. 2009 | — |
| počítačové služby, | 31. 07. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 31. 07. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 31. 07. 2009 | — |
| správa bytového/nebytového fondu, | 31. 07. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 31. 07. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 31. 07. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 31. 07. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 31. 07. 2009 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia, | 04. 06. 2010 | — |
| výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení, | 04. 06. 2010 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu, | 04. 06. 2010 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérii, | 04. 06. 2010 | — |
| výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení, | 04. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 04. 06. 2010 | — |
| projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení, | 04. 06. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 04. 06. 2010 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly, | 04. 06. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022879001 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2016 — 04/2017 prepadlo do straty −27 443 € a znížila tržby o ▼97 % na 7,6 tisíc eur.
Tržby
7 647 €
▼ 97,1 %Výsledok hospodárenia
−27 443 €
▼ 1 727,7 %Aktíva
48 196 €
▼ 31,5 %Vlastné imanie
−140 586 €
▼ 24,3 %Zadlženosť
391,7 %
Hrubá marža
−353,6 %
Čistá marža
−358,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2013 — 11/2014Závierka v registri účtovných závierok | 12/2014 — 11/2015Závierka v registri účtovných závierok | 12/2015 — 11/2016Závierka v registri účtovných závierok | 12/2016 — 04/2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 287,8 tis. | 387,6 tis. | 263,1 tis. | 7,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −44,3 tis. | −64,5 tis. | 1,7 tis. | −27,4 tis. |
| Aktíva | 59,8 tis. | 54,1 tis. | 70,4 tis. | 48,2 tis. |
| Vlastné imanie | −69,4 tis. | −133,9 tis. | −113,1 tis. | −140,6 tis. |
| Daň z príjmu | — | 960 | 960 | 400 |
| Zadlženosť | — | 347,5 % | 260,7 % | 391,7 % |
12/2016 — 04/2017
- Tržby
- 7,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,4 tis.
- Aktíva
- 48,2 tis.
- Vlastné imanie
- −140,6 tis.
- Daň z príjmu
- 400
- Zadlženosť
- 391,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2015 — 11/2016
- Tržby
- 263,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 70,4 tis.
- Vlastné imanie
- −113,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 260,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2014 — 11/2015
- Tržby
- 387,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −64,5 tis.
- Aktíva
- 54,1 tis.
- Vlastné imanie
- −133,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 347,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2013 — 11/2014
- Tržby
- 287,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −44,3 tis.
- Aktíva
- 59,8 tis.
- Vlastné imanie
- −69,4 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
22. 06. 2026
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
22. 06. 2026
Iné zverejnenie konkurz
28. 05. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
28. 05. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
19. 07. 2024
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
19. 06. 2024
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
12. 06. 2023
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
03. 03. 2021
Oznam súdu konkurz
24. 04. 2019
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
20. 03. 2018
Iné zverejnenie konkurz
16. 03. 2018
Iné zverejnenie konkurz
16. 03. 2018
Iné zverejnenie konkurz
12. 03. 2018
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
13. 02. 2018
Iné zverejnenie konkurz
08. 02. 2018
Iné zverejnenie konkurz
08. 02. 2018
Iné zverejnenie konkurz
11. 01. 2018
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
24. 11. 2017
Iné zverejnenie konkurz
24. 11. 2017
Iné zverejnenie konkurz
13. 10. 2017
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.