prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LMT obaly s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44868057aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 10. 200917 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
68 513 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LMT obaly s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44868057
daňové identifikačné číslo
2022905335
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pekná cesta 2457/15, 831 52 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 10. 2009
V registri
17 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 161999/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
429490
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 10. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 10. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 10. 2009—
reklamné a marketingové služby15. 10. 2009—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov15. 10. 2009—
výroba výrobkov z papiera15. 10. 2009—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov z jemnej mechaniky15. 10. 2009—
prenájom hnuteľných vecí15. 10. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 10. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022905335: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022905335Obdobia daňových registráciíDIČ 2022905335: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022905335Obdobia daňových registráciíDIČ 2022905335: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022905335
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202290533510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 38 312 € a zvýšila tržby z nuly na 68,5 tisíc eur.

Tržby

68 513 €

Výsledok hospodárenia

38 312 €

▲ 11 639,8 %

Aktíva

74 095 €

▲ 323,3 %

Vlastné imanie

55 554 €

▲ 222,2 %

Zadlženosť

25,0 %

Hrubá marža

70,8 %

Čistá marža

55,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 59 086 €. 2020: tržby 37 170 €. 2021: tržby 42 186 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 68 513 €.100 tis.50 tis.059,1 tis.37,2 tis.42,2 tis.068,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 59 086 €. 2020: tržby 37 170 €. 2021: tržby 42 186 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 68 513 €.100 tis.50 tis.059,1 tis.37,2 tis.42,2 tis.068,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 59 086 €. 2020: tržby 37 170 €. 2021: tržby 42 186 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 68 513 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 376 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 748 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −332 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 312 €.50 tis.0−5 tis.+376−3,7 tis.+3,9 tis.−332+38,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 376 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 748 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −332 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 312 €.50 tis.0−5 tis.+376−3,7 tis.+3,9 tis.−332+38,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 376 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 748 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −332 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 312 €.50 tis.0−5 tis.+376201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 299 €, vlastné imanie 17 426 €. 2020: aktíva 25 691 €, vlastné imanie 13 678 €. 2021: aktíva 24 671 €, vlastné imanie 17 574 €. 2022: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 17 241 €. 2023: aktíva 74 095 €, vlastné imanie 55 554 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 299 €, vlastné imanie 17 426 €. 2020: aktíva 25 691 €, vlastné imanie 13 678 €. 2021: aktíva 24 671 €, vlastné imanie 17 574 €. 2022: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 17 241 €. 2023: aktíva 74 095 €, vlastné imanie 55 554 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 299 €, vlastné imanie 17 426 €. 2020: aktíva 25 691 €, vlastné imanie 13 678 €. 2021: aktíva 24 671 €, vlastné imanie 17 574 €. 2022: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 17 241 €. 2023: aktíva 74 095 €, vlastné imanie 55 554 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 640 €, finančné účty 10 399 €. 2020: dlhodobý majetok 2 735 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 584 €, finančné účty 11 372 €. 2021: dlhodobý majetok 210 €, zásoby −50 €, pohľadávky 11 983 €, finančné účty 12 528 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby −50 €, pohľadávky 10 171 €, finančné účty 7 384 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 882 €, finančné účty 66 213 €.100 tis.0−5020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 640 €, finančné účty 10 399 €. 2020: dlhodobý majetok 2 735 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 584 €, finančné účty 11 372 €. 2021: dlhodobý majetok 210 €, zásoby −50 €, pohľadávky 11 983 €, finančné účty 12 528 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby −50 €, pohľadávky 10 171 €, finančné účty 7 384 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 882 €, finančné účty 66 213 €.100 tis.0−5020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 640 €, finančné účty 10 399 €. 2020: dlhodobý majetok 2 735 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 584 €, finančné účty 11 372 €. 2021: dlhodobý majetok 210 €, zásoby −50 €, pohľadávky 11 983 €, finančné účty 12 528 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby −50 €, pohľadávky 10 171 €, finančné účty 7 384 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 882 €, finančné účty 66 213 €.100 tis.0−5020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 17 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 873 €. 2020: vlastné imanie 13 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 013 €. 2021: vlastné imanie 17 574 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 7 046 €. 2022: vlastné imanie 17 241 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 213 €. 2023: vlastné imanie 55 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 541 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 17 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 873 €. 2020: vlastné imanie 13 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 013 €. 2021: vlastné imanie 17 574 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 7 046 €. 2022: vlastné imanie 17 241 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 213 €. 2023: vlastné imanie 55 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 541 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 17 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 873 €. 2020: vlastné imanie 13 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 013 €. 2021: vlastné imanie 17 574 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 7 046 €. 2022: vlastné imanie 17 241 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 213 €. 2023: vlastné imanie 55 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 541 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 81 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 201 €.20 tis.10 tis.08100010,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 81 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 201 €.20 tis.10 tis.08100010,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 81 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 201 €.20 tis.10 tis.0810201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby59,1 tis.37,2 tis.42,2 tis.068,5 tis.
Výsledok hospodárenia376−3,7 tis.3,9 tis.−33238,3 tis.
Aktíva34,3 tis.25,7 tis.24,7 tis.17,5 tis.74,1 tis.
Vlastné imanie17,4 tis.13,7 tis.17,6 tis.17,2 tis.55,6 tis.
Daň z príjmu8100010,2 tis.
Zadlženosť49,2 %46,8 %28,8 %1,5 %25,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
68,5 tis.
Výsledok hospodárenia
38,3 tis.
Aktíva
74,1 tis.
Vlastné imanie
55,6 tis.
Daň z príjmu
10,2 tis.
Zadlženosť
25,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−332
Aktíva
17,5 tis.
Vlastné imanie
17,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,5 %

2021

Tržby
42,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
24,7 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,8 %

2020

Tržby
37,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
13,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,8 %

2019

Tržby
59,1 tis.
Výsledok hospodárenia
376
Aktíva
34,3 tis.
Vlastné imanie
17,4 tis.
Daň z príjmu
81
Zadlženosť
49,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API