prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Horváth DVP Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44867867aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 08. 200917 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Horváth DVP Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44867867
daňové identifikačné číslo
2022888483
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 08. 2009
V registri
17 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 59960/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
403464
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,20. 08. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,20. 08. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,20. 08. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,20. 08. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,20. 08. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,20. 08. 2009—
výroba výrobkov z papiera09. 10. 2013—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín09. 10. 2013—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom09. 10. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby09. 10. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 10. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 10. 2013—
čistiace a upratovacie služby09. 10. 2013—
reklamné a marketingové služby09. 10. 2013—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,09. 10. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 10. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti09. 10. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 10. 2013—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností09. 10. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022888483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022888483Obdobia daňových registráciíDIČ 2022888483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022888483Obdobia daňových registráciíDIČ 2022888483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022888483
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202288848310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −6 572 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−6 572 €

▼ 272,7 %

Aktíva

12 047 €

▼ 63,9 %

Vlastné imanie

−18 606 €

▼ 54,6 %

Zadlženosť

254,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 81 406 €. 2016: tržby 134 777 €. 2017: tržby 132 145 €. 2018: tržby 61 495 €. 2019: tržby 0 €.200 tis.100 tis.081,4 tis.134,8 tis.132,1 tis.61,5 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 81 406 €. 2016: tržby 134 777 €. 2017: tržby 132 145 €. 2018: tržby 61 495 €. 2019: tržby 0 €.200 tis.100 tis.081,4 tis.134,8 tis.132,1 tis.61,5 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 81 406 €. 2016: tržby 134 777 €. 2017: tržby 132 145 €. 2018: tržby 61 495 €. 2019: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 103 €. 2016: výsledok hospodárenia −22 375 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 806 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 572 €.5 tis.0−25 tis.+103−22,4 tis.−3,8 tis.+3,8 tis.−6,6 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 103 €. 2016: výsledok hospodárenia −22 375 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 806 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 572 €.5 tis.0−25 tis.+103−22,4 tis.−3,8 tis.+3,8 tis.−6,6 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 103 €. 2016: výsledok hospodárenia −22 375 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 806 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 572 €.5 tis.0−25 tis.+103201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 79 782 €, vlastné imanie 10 292 €. 2016: aktíva 108 801 €, vlastné imanie −12 082 €. 2017: aktíva 69 506 €, vlastné imanie −15 840 €. 2018: aktíva 33 375 €, vlastné imanie −12 033 €. 2019: aktíva 12 047 €, vlastné imanie −18 606 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 79 782 €, vlastné imanie 10 292 €. 2016: aktíva 108 801 €, vlastné imanie −12 082 €. 2017: aktíva 69 506 €, vlastné imanie −15 840 €. 2018: aktíva 33 375 €, vlastné imanie −12 033 €. 2019: aktíva 12 047 €, vlastné imanie −18 606 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 79 782 €, vlastné imanie 10 292 €. 2016: aktíva 108 801 €, vlastné imanie −12 082 €. 2017: aktíva 69 506 €, vlastné imanie −15 840 €. 2018: aktíva 33 375 €, vlastné imanie −12 033 €. 2019: aktíva 12 047 €, vlastné imanie −18 606 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 40 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 438 €, finančné účty 16 051 €. 2016: dlhodobý majetok 36 469 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 354 €, finančné účty 48 978 €. 2017: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 741 €, finančné účty 41 543 €. 2018: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 18 399 €. 2019: dlhodobý majetok 3 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 136 €, finančné účty 5 502 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 40 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 438 €, finančné účty 16 051 €. 2016: dlhodobý majetok 36 469 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 354 €, finančné účty 48 978 €. 2017: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 741 €, finančné účty 41 543 €. 2018: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 18 399 €. 2019: dlhodobý majetok 3 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 136 €, finančné účty 5 502 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 40 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 438 €, finančné účty 16 051 €. 2016: dlhodobý majetok 36 469 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 354 €, finančné účty 48 978 €. 2017: dlhodobý majetok 24 222 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 741 €, finančné účty 41 543 €. 2018: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 18 399 €. 2019: dlhodobý majetok 3 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 136 €, finančné účty 5 502 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 35 523 €, krátkodobé záväzky 33 967 €. 2016: vlastné imanie −12 082 €, dlhodobé záväzky 35 556 €, krátkodobé záväzky 85 327 €. 2017: vlastné imanie −15 840 €, dlhodobé záväzky 27 985 €, krátkodobé záväzky 57 361 €. 2018: vlastné imanie −12 033 €, dlhodobé záväzky 19 992 €, krátkodobé záväzky 25 416 €. 2019: vlastné imanie −18 606 €, dlhodobé záväzky 11 536 €, krátkodobé záväzky 19 117 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 35 523 €, krátkodobé záväzky 33 967 €. 2016: vlastné imanie −12 082 €, dlhodobé záväzky 35 556 €, krátkodobé záväzky 85 327 €. 2017: vlastné imanie −15 840 €, dlhodobé záväzky 27 985 €, krátkodobé záväzky 57 361 €. 2018: vlastné imanie −12 033 €, dlhodobé záväzky 19 992 €, krátkodobé záväzky 25 416 €. 2019: vlastné imanie −18 606 €, dlhodobé záväzky 11 536 €, krátkodobé záväzky 19 117 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 292 €, dlhodobé záväzky 35 523 €, krátkodobé záväzky 33 967 €. 2016: vlastné imanie −12 082 €, dlhodobé záväzky 35 556 €, krátkodobé záväzky 85 327 €. 2017: vlastné imanie −15 840 €, dlhodobé záväzky 27 985 €, krátkodobé záväzky 57 361 €. 2018: vlastné imanie −12 033 €, dlhodobé záväzky 19 992 €, krátkodobé záväzky 25 416 €. 2019: vlastné imanie −18 606 €, dlhodobé záväzky 11 536 €, krátkodobé záväzky 19 117 €.200 tis.0−20 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 741 €. 2019: daň z príjmu 26 €.1 tis.500096009607412620152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 741 €. 2019: daň z príjmu 26 €.1 tis.500096009607412620152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 741 €. 2019: daň z príjmu 26 €.1 tis.500096009607412620152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby81,4 tis.134,8 tis.132,1 tis.61,5 tis.0
Výsledok hospodárenia103−22,4 tis.−3,8 tis.3,8 tis.−6,6 tis.
Aktíva79,8 tis.108,8 tis.69,5 tis.33,4 tis.12 tis.
Vlastné imanie10,3 tis.−12,1 tis.−15,8 tis.−12 tis.−18,6 tis.
Daň z príjmu960096074126
Zadlženosť87,1 %111,1 %122,8 %136,1 %254,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,6 tis.
Aktíva
12 tis.
Vlastné imanie
−18,6 tis.
Daň z príjmu
26
Zadlženosť
254,4 %

2018

Tržby
61,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
−12 tis.
Daň z príjmu
741
Zadlženosť
136,1 %

2017

Tržby
132,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
69,5 tis.
Vlastné imanie
−15,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
122,8 %

2016

Tržby
134,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,4 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
−12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,1 %

2015

Tržby
81,4 tis.
Výsledok hospodárenia
103
Aktíva
79,8 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,1 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API