prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Victorious path s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44863772aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Victorious path s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44863772
daňové identifikačné číslo
2022860312
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022860312
Sídlo
Športová 37, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 07. 2009
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21859/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
281074
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve15. 07. 2009—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom15. 07. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby15. 07. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 07. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 07. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 07. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 07. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 07. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 07. 2009—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla15. 07. 2009—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky15. 07. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 07. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie15. 07. 2009—
sťahovacie služby15. 07. 2009—
poskytovanie služby vedenia motorového vozidla15. 07. 2009—
kuriérske služby15. 07. 2009—
skladovanie15. 07. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností15. 07. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 07. 2009—
prevádzkovanie výdajne stravy15. 07. 2009—
počítačové služby15. 07. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 07. 2009—
vydavateľská činnosť15. 07. 2009—
poskytovanie úverov a pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 07. 2009—
faktoring a forfaiting15. 07. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 07. 2009—
prenájom hnuteľných vecí15. 07. 2009—
administratívne služby15. 07. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 07. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 07. 2009—
prevádzkovanie športových zariadení15. 07. 2009—
čistiace a upratovacie služby15. 07. 2009—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne15. 07. 2009—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu15. 07. 2009—
reklamné a marketingové služby15. 07. 2009—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť15. 07. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky15. 07. 2009—
fotografické služby15. 07. 2009—
služby súvisiace s produkciou filmou a videozáznamov15. 07. 2009—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 07. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 07. 2009—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 06. 02. 2020
Oprávnená osoba
RADOSLAV TOTH | law firm, s.r.o. · od 06. 02. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022860312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022860312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022860312IČ DPH SK2022860312Obdobia daňových registráciíDIČ 2022860312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022860312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022860312IČ DPH SK2022860312Obdobia daňových registráciíDIČ 2022860312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022860312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022860312IČ DPH SK2022860312
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202286031211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 04. 08. 2009
daňové identifikačné číslo202286031210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 21 125 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

21 125 €

▲ 432,6 %

Aktíva

37 617 €

▼ 1,7 %

Vlastné imanie

−28 642 €

▲ 42,4 %

Zadlženosť

176,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 522 €. 2022: tržby 9 838 €. 2023: tržby 1 464 €. 2024: tržby 1 672 €. 2025: tržby 0 €.10 tis.5 tis.06,5 tis.9,8 tis.1,5 tis.1,7 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 6 522 €. 2022: tržby 9 838 €. 2023: tržby 1 464 €. 2024: tržby 1 672 €. 2025: tržby 0 €.10 tis.5 tis.06,5 tis.9,8 tis.1,5 tis.1,7 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 6 522 €. 2022: tržby 9 838 €. 2023: tržby 1 464 €. 2024: tržby 1 672 €. 2025: tržby 0 €.10 tis.5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 950 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 436 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 352 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 125 €.25 tis.0−50 tis.−24,9 tis.−39,1 tis.−16,4 tis.−6,4 tis.+21,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 950 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 436 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 352 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 125 €.25 tis.0−50 tis.−24,9 tis.−39,1 tis.−16,4 tis.−6,4 tis.+21,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 950 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 436 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 352 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 125 €.25 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 162 €, vlastné imanie 12 151 €. 2022: aktíva 79 131 €, vlastné imanie −26 979 €. 2023: aktíva 50 625 €, vlastné imanie −43 415 €. 2024: aktíva 38 277 €, vlastné imanie −49 766 €. 2025: aktíva 37 617 €, vlastné imanie −28 642 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 162 €, vlastné imanie 12 151 €. 2022: aktíva 79 131 €, vlastné imanie −26 979 €. 2023: aktíva 50 625 €, vlastné imanie −43 415 €. 2024: aktíva 38 277 €, vlastné imanie −49 766 €. 2025: aktíva 37 617 €, vlastné imanie −28 642 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 162 €, vlastné imanie 12 151 €. 2022: aktíva 79 131 €, vlastné imanie −26 979 €. 2023: aktíva 50 625 €, vlastné imanie −43 415 €. 2024: aktíva 38 277 €, vlastné imanie −49 766 €. 2025: aktíva 37 617 €, vlastné imanie −28 642 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 078 €, finančné účty 633 €. 2022: dlhodobý majetok 28 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 353 €, finančné účty 1 086 €. 2023: dlhodobý majetok 12 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 647 €, finančné účty 723 €. 2024: dlhodobý majetok 5 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 552 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 436 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 145 €, finančné účty 36 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 078 €, finančné účty 633 €. 2022: dlhodobý majetok 28 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 353 €, finančné účty 1 086 €. 2023: dlhodobý majetok 12 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 647 €, finančné účty 723 €. 2024: dlhodobý majetok 5 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 552 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 436 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 145 €, finančné účty 36 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 078 €, finančné účty 633 €. 2022: dlhodobý majetok 28 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 353 €, finančné účty 1 086 €. 2023: dlhodobý majetok 12 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 647 €, finančné účty 723 €. 2024: dlhodobý majetok 5 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 552 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 436 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 145 €, finančné účty 36 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 151 €, dlhodobé záväzky 39 198 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2022: vlastné imanie −26 979 €, dlhodobé záväzky 55 955 €, krátkodobé záväzky 50 155 €. 2023: vlastné imanie −43 415 €, dlhodobé záväzky 41 276 €, krátkodobé záväzky 52 764 €. 2024: vlastné imanie −49 766 €, dlhodobé záväzky 25 008 €, krátkodobé záväzky 63 035 €. 2025: vlastné imanie −28 642 €, dlhodobé záväzky 13 114 €, krátkodobé záväzky 53 145 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 151 €, dlhodobé záväzky 39 198 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2022: vlastné imanie −26 979 €, dlhodobé záväzky 55 955 €, krátkodobé záväzky 50 155 €. 2023: vlastné imanie −43 415 €, dlhodobé záväzky 41 276 €, krátkodobé záväzky 52 764 €. 2024: vlastné imanie −49 766 €, dlhodobé záväzky 25 008 €, krátkodobé záväzky 63 035 €. 2025: vlastné imanie −28 642 €, dlhodobé záväzky 13 114 €, krátkodobé záväzky 53 145 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 151 €, dlhodobé záväzky 39 198 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2022: vlastné imanie −26 979 €, dlhodobé záväzky 55 955 €, krátkodobé záväzky 50 155 €. 2023: vlastné imanie −43 415 €, dlhodobé záväzky 41 276 €, krátkodobé záväzky 52 764 €. 2024: vlastné imanie −49 766 €, dlhodobé záväzky 25 008 €, krátkodobé záväzky 63 035 €. 2025: vlastné imanie −28 642 €, dlhodobé záväzky 13 114 €, krátkodobé záväzky 53 145 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,5 tis.9,8 tis.1,5 tis.1,7 tis.0
Výsledok hospodárenia−24,9 tis.−39,1 tis.−16,4 tis.−6,4 tis.21,1 tis.
Aktíva78,2 tis.79,1 tis.50,6 tis.38,3 tis.37,6 tis.
Vlastné imanie12,2 tis.−27 tis.−43,4 tis.−49,8 tis.−28,6 tis.
Daň z príjmu000960340
Zadlženosť83,7 %134,1 %185,8 %230,0 %176,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
21,1 tis.
Aktíva
37,6 tis.
Vlastné imanie
−28,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
176,1 %

2024

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
38,3 tis.
Vlastné imanie
−49,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
230,0 %

2023

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
50,6 tis.
Vlastné imanie
−43,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
185,8 %

2022

Tržby
9,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,1 tis.
Aktíva
79,1 tis.
Vlastné imanie
−27 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,1 %

2021

Tržby
6,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,9 tis.
Aktíva
78,2 tis.
Vlastné imanie
12,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API