prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LUCATRUCK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44849249aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
204 198 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUCATRUCK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44849249
daňové identifikačné číslo
2022855549
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Janigova 1325/13, 04023 Košice-Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2009
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23998/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1074246
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
stolárstvo10. 07. 2009—
sklenárstvo10. 07. 2009—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 07. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022855549: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022855549Obdobia daňových registráciíDIČ 2022855549: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022855549Obdobia daňových registráciíDIČ 2022855549: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022855549
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202285554910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 01. 10. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −10 790 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 204,2 tisíc eur.

Tržby

204 198 €

▲ 6,4 %

Výsledok hospodárenia

−10 790 €

▼ 119,4 %

Aktíva

31 312 €

▲ 112,8 %

Vlastné imanie

−9 570 €

▼ 159,5 %

Zadlženosť

130,6 %

Hrubá marža

−5,3 %

Čistá marža

−5,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 214 352 €. 2018: tržby 182 756 €. 2019: tržby 347 473 €. 2020: tržby 191 902 €. 2021: tržby 204 198 €.500 tis.250 tis.0214,4 tis.182,8 tis.347,5 tis.191,9 tis.204,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 214 352 €. 2018: tržby 182 756 €. 2019: tržby 347 473 €. 2020: tržby 191 902 €. 2021: tržby 204 198 €.500 tis.250 tis.0214,4 tis.182,8 tis.347,5 tis.191,9 tis.204,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 214 352 €. 2018: tržby 182 756 €. 2019: tržby 347 473 €. 2020: tržby 191 902 €. 2021: tržby 204 198 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 723 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 270 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 388 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 917 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 790 €.5 tis.0−20 tis.+2,7 tis.−6,3 tis.+4,4 tis.−4,9 tis.−10,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 723 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 270 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 388 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 917 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 790 €.5 tis.0−20 tis.+2,7 tis.−6,3 tis.+4,4 tis.−4,9 tis.−10,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 723 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 270 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 388 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 917 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 790 €.5 tis.0−20 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 869 €, vlastné imanie 8 260 €. 2018: aktíva 31 078 €, vlastné imanie 1 990 €. 2019: aktíva 45 178 €, vlastné imanie 6 380 €. 2020: aktíva 14 715 €, vlastné imanie −3 688 €. 2021: aktíva 31 312 €, vlastné imanie −9 570 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 869 €, vlastné imanie 8 260 €. 2018: aktíva 31 078 €, vlastné imanie 1 990 €. 2019: aktíva 45 178 €, vlastné imanie 6 380 €. 2020: aktíva 14 715 €, vlastné imanie −3 688 €. 2021: aktíva 31 312 €, vlastné imanie −9 570 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 869 €, vlastné imanie 8 260 €. 2018: aktíva 31 078 €, vlastné imanie 1 990 €. 2019: aktíva 45 178 €, vlastné imanie 6 380 €. 2020: aktíva 14 715 €, vlastné imanie −3 688 €. 2021: aktíva 31 312 €, vlastné imanie −9 570 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 125 €, finančné účty 1 421 €. 2018: dlhodobý majetok 25 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 602 €, finančné účty 320 €. 2019: dlhodobý majetok 19 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 902 €, finančné účty 6 195 €. 2020: dlhodobý majetok 10 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 929 €, finančné účty −18 868 €. 2021: dlhodobý majetok −15 223 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 250 €, finančné účty 15 285 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 125 €, finančné účty 1 421 €. 2018: dlhodobý majetok 25 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 602 €, finančné účty 320 €. 2019: dlhodobý majetok 19 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 902 €, finančné účty 6 195 €. 2020: dlhodobý majetok 10 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 929 €, finančné účty −18 868 €. 2021: dlhodobý majetok −15 223 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 250 €, finančné účty 15 285 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 125 €, finančné účty 1 421 €. 2018: dlhodobý majetok 25 156 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 602 €, finančné účty 320 €. 2019: dlhodobý majetok 19 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 902 €, finančné účty 6 195 €. 2020: dlhodobý majetok 10 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 929 €, finančné účty −18 868 €. 2021: dlhodobý majetok −15 223 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 250 €, finančné účty 15 285 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 260 €, dlhodobé záväzky 24 891 €, krátkodobé záväzky 13 718 €. 2018: vlastné imanie 1 990 €, dlhodobé záväzky 45 €, krátkodobé záväzky 29 043 €. 2019: vlastné imanie 6 380 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 38 788 €. 2020: vlastné imanie −3 688 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 18 393 €. 2021: vlastné imanie −9 570 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 40 871 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 260 €, dlhodobé záväzky 24 891 €, krátkodobé záväzky 13 718 €. 2018: vlastné imanie 1 990 €, dlhodobé záväzky 45 €, krátkodobé záväzky 29 043 €. 2019: vlastné imanie 6 380 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 38 788 €. 2020: vlastné imanie −3 688 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 18 393 €. 2021: vlastné imanie −9 570 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 40 871 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 260 €, dlhodobé záväzky 24 891 €, krátkodobé záväzky 13 718 €. 2018: vlastné imanie 1 990 €, dlhodobé záväzky 45 €, krátkodobé záväzky 29 043 €. 2019: vlastné imanie 6 380 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 38 788 €. 2020: vlastné imanie −3 688 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 18 393 €. 2021: vlastné imanie −9 570 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 40 871 €.50 tis.0−10 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 204 €. 2019: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 188 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960204960188020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 204 €. 2019: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 188 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960204960188020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 204 €. 2019: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 188 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960204960188020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby214,4 tis.182,8 tis.347,5 tis.191,9 tis.204,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,7 tis.−6,3 tis.4,4 tis.−4,9 tis.−10,8 tis.
Aktíva46,9 tis.31,1 tis.45,2 tis.14,7 tis.31,3 tis.
Vlastné imanie8,3 tis.2 tis.6,4 tis.−3,7 tis.−9,6 tis.
Daň z príjmu9602049601880
Zadlženosť82,4 %93,6 %85,9 %125,1 %130,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
204,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
−9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
130,6 %

2020

Tržby
191,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
14,7 tis.
Vlastné imanie
−3,7 tis.
Daň z príjmu
188
Zadlženosť
125,1 %

2019

Tržby
347,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
45,2 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
85,9 %

2018

Tržby
182,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
31,1 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
204
Zadlženosť
93,6 %

2017

Tržby
214,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
46,9 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
82,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API