prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

JOVACAR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44843437aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JOVACAR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44843437
daňové identifikačné číslo
2022854438
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022854438
Sídlo
Francisciho 901/7, 058 01 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 07. 2009
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21817/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
642378
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 07. 2009—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky11. 07. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby11. 07. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 07. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 07. 2009—
odevná výroba11. 07. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 07. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 07. 2009—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 07. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 07. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie11. 07. 2009—
vykonávanie odťahovej služby11. 07. 2009—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla11. 07. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností11. 07. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 07. 2009—
vydavateľská činnosť11. 07. 2009—
finančný leasing11. 07. 2009—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 07. 2009—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 07. 2009—
faktoring a forfaiting11. 07. 2009—
správa bytového alebo nebytového fondu11. 07. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 07. 2009—
prenájom hnuteľných vecí11. 07. 2009—
administratívne služby11. 07. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 07. 2009—
vedenie účtovníctva11. 07. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení11. 07. 2009—
čistiace a upratovacie služby11. 07. 2009—
reklamné a marketingové služby11. 07. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022854438: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022854438: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022854438IČ DPH SK2022854438Obdobia daňových registráciíDIČ 2022854438: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022854438: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022854438IČ DPH SK2022854438Obdobia daňových registráciíDIČ 2022854438: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022854438: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022854438IČ DPH SK2022854438
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202285443811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 03. 2010
daňové identifikačné číslo202285443810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 02. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −909 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−909 €

▼ 60,0 %

Aktíva

449 €

▼ 10,9 %

Vlastné imanie

−158 663 €

▼ 0,6 %

Zadlženosť

35 437,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 871 €. 2023: výsledok hospodárenia −97 326 €. 2024: výsledok hospodárenia −568 €. 2025: výsledok hospodárenia −909 €.0−100 tis.−11,3 tis.−5,9 tis.−97,3 tis.−568−90920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 871 €. 2023: výsledok hospodárenia −97 326 €. 2024: výsledok hospodárenia −568 €. 2025: výsledok hospodárenia −909 €.0−100 tis.−11,3 tis.−5,9 tis.−97,3 tis.−568−90920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 871 €. 2023: výsledok hospodárenia −97 326 €. 2024: výsledok hospodárenia −568 €. 2025: výsledok hospodárenia −909 €.0−100 tis.−909202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 100 138 €, vlastné imanie −53 990 €. 2022: aktíva 95 564 €, vlastné imanie −59 861 €. 2023: aktíva 913 €, vlastné imanie −157 186 €. 2024: aktíva 504 €, vlastné imanie −157 754 €. 2025: aktíva 449 €, vlastné imanie −158 663 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 100 138 €, vlastné imanie −53 990 €. 2022: aktíva 95 564 €, vlastné imanie −59 861 €. 2023: aktíva 913 €, vlastné imanie −157 186 €. 2024: aktíva 504 €, vlastné imanie −157 754 €. 2025: aktíva 449 €, vlastné imanie −158 663 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 100 138 €, vlastné imanie −53 990 €. 2022: aktíva 95 564 €, vlastné imanie −59 861 €. 2023: aktíva 913 €, vlastné imanie −157 186 €. 2024: aktíva 504 €, vlastné imanie −157 754 €. 2025: aktíva 449 €, vlastné imanie −158 663 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 350 €, zásoby 94 586 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 202 €. 2022: dlhodobý majetok 231 €, zásoby 94 582 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 901 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 498 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 443 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 350 €, zásoby 94 586 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 202 €. 2022: dlhodobý majetok 231 €, zásoby 94 582 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 901 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 498 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 443 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 350 €, zásoby 94 586 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 202 €. 2022: dlhodobý majetok 231 €, zásoby 94 582 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 901 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 498 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 443 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −53 990 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 153 879 €. 2022: vlastné imanie −59 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 155 425 €. 2023: vlastné imanie −157 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 099 €. 2024: vlastné imanie −157 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 258 €. 2025: vlastné imanie −158 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 159 112 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −53 990 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 153 879 €. 2022: vlastné imanie −59 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 155 425 €. 2023: vlastné imanie −157 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 099 €. 2024: vlastné imanie −157 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 258 €. 2025: vlastné imanie −158 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 159 112 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −53 990 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 153 879 €. 2022: vlastné imanie −59 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 155 425 €. 2023: vlastné imanie −157 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 099 €. 2024: vlastné imanie −157 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 158 258 €. 2025: vlastné imanie −158 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 159 112 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−11,3 tis.−5,9 tis.−97,3 tis.−568−909
Aktíva100,1 tis.95,6 tis.913504449
Vlastné imanie−54 tis.−59,9 tis.−157,2 tis.−157,8 tis.−158,7 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť153,9 %162,6 %17 316,4 %31 400,4 %35 437,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−909
Aktíva
449
Vlastné imanie
−158,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
35 437,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−568
Aktíva
504
Vlastné imanie
−157,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
31 400,4 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−97,3 tis.
Aktíva
913
Vlastné imanie
−157,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
17 316,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,9 tis.
Aktíva
95,6 tis.
Vlastné imanie
−59,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
162,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−11,3 tis.
Aktíva
100,1 tis.
Vlastné imanie
−54 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
153,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API