prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

CH Invest Trade Slovakia s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44826940aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
48 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CH Invest Trade Slovakia s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44826940
daňové identifikačné číslo
2022840545
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
18, 98035 Petrovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 16654/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
419740
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 06. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby19. 06. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 06. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 06. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 06. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie19. 06. 2009—
poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla19. 06. 2009—
skladovanie19. 06. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 06. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 06. 2009—
prenájom hnuteľných vecí19. 06. 2009—
reklamné a marketingové služby19. 06. 2009—
čistiace a upratovacie služby19. 06. 2009—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu19. 06. 2009—
výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu19. 06. 2009—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 06. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky19. 06. 2009—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 07. 2009—
čistenie kanalizačných systémov15. 07. 2009—
diagnostika kanalizačných potrubí15. 07. 2009—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov15. 01. 2010—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr15. 01. 2010—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení15. 01. 2010—
výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení15. 01. 2010—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov15. 01. 2010—
vydavateľská činnosť15. 01. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 01. 2010—
prieskum trhu a verejnej mienky15. 01. 2010—
projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 01. 2010—
montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania15. 01. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840545Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840545Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840545
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202284054510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2014 (rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲375 % na 4 558 € a znížila tržby o ▼2 % na 48 tisíc eur.

Tržby

48 000 €

▼ 1,6 %

Výsledok hospodárenia

4 558 €

▲ 374,8 %

Aktíva

3 661 €

▲ 31,4 %

Vlastné imanie

−10 781 €

▲ 29,7 %

Zadlženosť

394,5 %

Hrubá marža

10,2 %

Čistá marža

9,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 19 530 €. 2022: tržby 1 000 €. 2023: tržby 8 000 €. 2024: tržby 48 800 €. 2025: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.019,5 tis.1 tis.8 tis.48,8 tis.48 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 19 530 €. 2022: tržby 1 000 €. 2023: tržby 8 000 €. 2024: tržby 48 800 €. 2025: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.019,5 tis.1 tis.8 tis.48,8 tis.48 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 19 530 €. 2022: tržby 1 000 €. 2023: tržby 8 000 €. 2024: tržby 48 800 €. 2025: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 €. 2024: výsledok hospodárenia 960 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 558 €.5 tis.0−20+26−15−15+960+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 €. 2024: výsledok hospodárenia 960 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 558 €.5 tis.0−20+26−15−15+960+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 €. 2024: výsledok hospodárenia 960 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 558 €.5 tis.0−20+26−15202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 517 €, vlastné imanie −16 269 €. 2022: aktíva 27 502 €, vlastné imanie −16 284 €. 2023: aktíva 27 487 €, vlastné imanie −16 299 €. 2024: aktíva 2 787 €, vlastné imanie −15 339 €. 2025: aktíva 3 661 €, vlastné imanie −10 781 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 517 €, vlastné imanie −16 269 €. 2022: aktíva 27 502 €, vlastné imanie −16 284 €. 2023: aktíva 27 487 €, vlastné imanie −16 299 €. 2024: aktíva 2 787 €, vlastné imanie −15 339 €. 2025: aktíva 3 661 €, vlastné imanie −10 781 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 517 €, vlastné imanie −16 269 €. 2022: aktíva 27 502 €, vlastné imanie −16 284 €. 2023: aktíva 27 487 €, vlastné imanie −16 299 €. 2024: aktíva 2 787 €, vlastné imanie −15 339 €. 2025: aktíva 3 661 €, vlastné imanie −10 781 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 517 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 502 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 487 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 787 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 661 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 517 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 502 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 487 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 787 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 661 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 517 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 502 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 25 487 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 787 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 661 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 269 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2022: vlastné imanie −16 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2023: vlastné imanie −16 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2024: vlastné imanie −15 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 126 €. 2025: vlastné imanie −10 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 442 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 269 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2022: vlastné imanie −16 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2023: vlastné imanie −16 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2024: vlastné imanie −15 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 126 €. 2025: vlastné imanie −10 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 442 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 269 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2022: vlastné imanie −16 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2023: vlastné imanie −16 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 786 €. 2024: vlastné imanie −15 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 126 €. 2025: vlastné imanie −10 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 442 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250040034034220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250040034034220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250040034034220212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby19,5 tis.1 tis.8 tis.48,8 tis.48 tis.
Výsledok hospodárenia26−15−159604,6 tis.
Aktíva27,5 tis.27,5 tis.27,5 tis.2,8 tis.3,7 tis.
Vlastné imanie−16,3 tis.−16,3 tis.−16,3 tis.−15,3 tis.−10,8 tis.
Daň z príjmu400340342
Zadlženosť159,1 %159,2 %159,3 %650,4 %394,5 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
3,7 tis.
Vlastné imanie
−10,8 tis.
Daň z príjmu
342
Zadlženosť
394,5 %

2024

Tržby
48,8 tis.
Výsledok hospodárenia
960
Aktíva
2,8 tis.
Vlastné imanie
−15,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
650,4 %

2023

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
−15
Aktíva
27,5 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
159,3 %

2022

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
−15
Aktíva
27,5 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
159,2 %

2021

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
26
Aktíva
27,5 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
4
Zadlženosť
159,1 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API