prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Taxatify s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44823738aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
93 217 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Taxatify s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44823738
daňové identifikačné číslo
2022847585
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022847585
Sídlo
Lány 1402/22, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21788/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
229258
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín25. 06. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 06. 2009—
počítačové služby25. 06. 2009—
služby súvisiace s počítačvým spracovaním údajov25. 06. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 06. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 06. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 06. 2009—
reklamné a marketingové služby25. 06. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 11. 2013—
Vedenie účtovníctva30. 07. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022847585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022847585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022847585IČ DPH SK2022847585Obdobia daňových registráciíDIČ 2022847585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022847585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022847585IČ DPH SK2022847585Obdobia daňových registráciíDIČ 2022847585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022847585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022847585IČ DPH SK2022847585
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202284758511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2015
daňové identifikačné číslo202284758510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 661 € a znížila tržby o ▼11 % na 93,2 tisíc eur.

Tržby

93 217 €

▼ 10,7 %

Výsledok hospodárenia

661 €

▲ 174,9 %

Aktíva

102 520 €

▼ 32,4 %

Vlastné imanie

12 722 €

▲ 5,5 %

Zadlženosť

87,6 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 96 530 €. 2021: tržby 33 270 €. 2022: tržby 171 149 €. 2023: tržby 104 442 €. 2024: tržby 93 217 €.200 tis.100 tis.096,5 tis.33,3 tis.171,1 tis.104,4 tis.93,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 96 530 €. 2021: tržby 33 270 €. 2022: tržby 171 149 €. 2023: tržby 104 442 €. 2024: tržby 93 217 €.200 tis.100 tis.096,5 tis.33,3 tis.171,1 tis.104,4 tis.93,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 96 530 €. 2021: tržby 33 270 €. 2022: tržby 171 149 €. 2023: tržby 104 442 €. 2024: tržby 93 217 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 625 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 977 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −882 €. 2024: výsledok hospodárenia 661 €.20 tis.0−10 tis.+9,6 tis.−6 tis.+11,8 tis.−882+66120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 625 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 977 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −882 €. 2024: výsledok hospodárenia 661 €.20 tis.0−10 tis.+9,6 tis.−6 tis.+11,8 tis.−882+66120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 625 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 977 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −882 €. 2024: výsledok hospodárenia 661 €.20 tis.0−10 tis.+661202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 68 724 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 83 623 €, vlastné imanie 1 148 €. 2022: aktíva 152 160 €, vlastné imanie 12 944 €. 2023: aktíva 151 620 €, vlastné imanie 12 062 €. 2024: aktíva 102 520 €, vlastné imanie 12 722 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 68 724 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 83 623 €, vlastné imanie 1 148 €. 2022: aktíva 152 160 €, vlastné imanie 12 944 €. 2023: aktíva 151 620 €, vlastné imanie 12 062 €. 2024: aktíva 102 520 €, vlastné imanie 12 722 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 68 724 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 83 623 €, vlastné imanie 1 148 €. 2022: aktíva 152 160 €, vlastné imanie 12 944 €. 2023: aktíva 151 620 €, vlastné imanie 12 062 €. 2024: aktíva 102 520 €, vlastné imanie 12 722 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 778 €, zásoby 1 326 €, pohľadávky 10 577 €, finančné účty 20 043 €. 2021: dlhodobý majetok 15 762 €, zásoby 1 551 €, pohľadávky 27 818 €, finančné účty 38 492 €. 2022: dlhodobý majetok 62 388 €, zásoby 40 576 €, pohľadávky −74 340 €, finančné účty 123 536 €. 2023: dlhodobý majetok 63 939 €, zásoby 14 144 €, pohľadávky 27 434 €, finančné účty 46 103 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 000 €, pohľadávky 19 452 €, finančné účty 57 068 €.250 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 778 €, zásoby 1 326 €, pohľadávky 10 577 €, finančné účty 20 043 €. 2021: dlhodobý majetok 15 762 €, zásoby 1 551 €, pohľadávky 27 818 €, finančné účty 38 492 €. 2022: dlhodobý majetok 62 388 €, zásoby 40 576 €, pohľadávky −74 340 €, finančné účty 123 536 €. 2023: dlhodobý majetok 63 939 €, zásoby 14 144 €, pohľadávky 27 434 €, finančné účty 46 103 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 000 €, pohľadávky 19 452 €, finančné účty 57 068 €.250 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 778 €, zásoby 1 326 €, pohľadávky 10 577 €, finančné účty 20 043 €. 2021: dlhodobý majetok 15 762 €, zásoby 1 551 €, pohľadávky 27 818 €, finančné účty 38 492 €. 2022: dlhodobý majetok 62 388 €, zásoby 40 576 €, pohľadávky −74 340 €, finančné účty 123 536 €. 2023: dlhodobý majetok 63 939 €, zásoby 14 144 €, pohľadávky 27 434 €, finančné účty 46 103 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 000 €, pohľadávky 19 452 €, finančné účty 57 068 €.250 tis.0−100 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 599 €. 2021: vlastné imanie 1 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 82 475 €. 2022: vlastné imanie 12 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 216 €. 2023: vlastné imanie 12 062 €, dlhodobé záväzky 589 €, krátkodobé záväzky 138 969 €. 2024: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 590 €, krátkodobé záväzky 89 208 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 599 €. 2021: vlastné imanie 1 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 82 475 €. 2022: vlastné imanie 12 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 216 €. 2023: vlastné imanie 12 062 €, dlhodobé záväzky 589 €, krátkodobé záväzky 138 969 €. 2024: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 590 €, krátkodobé záväzky 89 208 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 599 €. 2021: vlastné imanie 1 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 82 475 €. 2022: vlastné imanie 12 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 216 €. 2023: vlastné imanie 12 062 €, dlhodobé záväzky 589 €, krátkodobé záväzky 138 969 €. 2024: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 590 €, krátkodobé záväzky 89 208 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 202 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 452 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.03,5 tis.096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 202 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 452 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.03,5 tis.096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 202 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 452 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby96,5 tis.33,3 tis.171,1 tis.104,4 tis.93,2 tis.
Výsledok hospodárenia9,6 tis.−6 tis.11,8 tis.−882661
Aktíva68,7 tis.83,6 tis.152,2 tis.151,6 tis.102,5 tis.
Vlastné imanie7,1 tis.1,1 tis.12,9 tis.12,1 tis.12,7 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.03,5 tis.0960
Zadlženosť89,6 %98,6 %91,5 %92,0 %87,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
93,2 tis.
Výsledok hospodárenia
661
Aktíva
102,5 tis.
Vlastné imanie
12,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,6 %

2023

Tržby
104,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−882
Aktíva
151,6 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,0 %

2022

Tržby
171,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11,8 tis.
Aktíva
152,2 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
91,5 %

2021

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
83,6 tis.
Vlastné imanie
1,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,6 %

2020

Tržby
96,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
68,7 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
89,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API