prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Pet-stav, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44818602aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pet-stav, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44818602
daňové identifikačné číslo
2022837124
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. Víťazstva 366, 05916 Hranovnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21707/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
646071
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba jednoduchých výrobkov z kovu10. 06. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 06. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 06. 2009—
prenájom hnuteľných vecí10. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 06. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022837124: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022837124Obdobia daňových registráciíDIČ 2022837124: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022837124Obdobia daňových registráciíDIČ 2022837124: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022837124
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202283712410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −1 172 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 172 €

▼ 239,9 %

Aktíva

16 620 €

▼ 1,6 %

Vlastné imanie

14 939 €

▼ 7,3 %

Zadlženosť

10,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 000 €. 2022: tržby 4 000 €. 2023: tržby 2 000 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.4 tis.2 tis.2,5 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 5 000 €. 2022: tržby 4 000 €. 2023: tržby 2 000 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.4 tis.2 tis.2,5 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 5 000 €. 2022: tržby 4 000 €. 2023: tržby 2 000 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −150 €. 2022: výsledok hospodárenia 141 €. 2023: výsledok hospodárenia 218 €. 2024: výsledok hospodárenia 838 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 172 €.1 tis.0−2 tis.−150+141+218+838−1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −150 €. 2022: výsledok hospodárenia 141 €. 2023: výsledok hospodárenia 218 €. 2024: výsledok hospodárenia 838 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 172 €.1 tis.0−2 tis.−150+141+218+838−1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −150 €. 2022: výsledok hospodárenia 141 €. 2023: výsledok hospodárenia 218 €. 2024: výsledok hospodárenia 838 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 172 €.1 tis.0−2 tis.−150+218202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 139 €, vlastné imanie 14 765 €. 2022: aktíva 15 498 €, vlastné imanie 15 056 €. 2023: aktíva 15 747 €, vlastné imanie 15 273 €. 2024: aktíva 16 890 €, vlastné imanie 16 111 €. 2025: aktíva 16 620 €, vlastné imanie 14 939 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 139 €, vlastné imanie 14 765 €. 2022: aktíva 15 498 €, vlastné imanie 15 056 €. 2023: aktíva 15 747 €, vlastné imanie 15 273 €. 2024: aktíva 16 890 €, vlastné imanie 16 111 €. 2025: aktíva 16 620 €, vlastné imanie 14 939 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 139 €, vlastné imanie 14 765 €. 2022: aktíva 15 498 €, vlastné imanie 15 056 €. 2023: aktíva 15 747 €, vlastné imanie 15 273 €. 2024: aktíva 16 890 €, vlastné imanie 16 111 €. 2025: aktíva 16 620 €, vlastné imanie 14 939 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 82 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 7 899 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 4 000 €, finančné účty 11 402 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 12 717 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 36 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 354 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 50 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 070 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 82 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 7 899 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 4 000 €, finančné účty 11 402 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 12 717 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 36 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 354 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 50 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 070 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 82 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 7 899 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 4 000 €, finančné účty 11 402 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 12 717 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 36 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 354 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 50 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 14 070 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 €. 2022: vlastné imanie 15 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 442 €. 2023: vlastné imanie 15 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 474 €. 2024: vlastné imanie 16 111 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2025: vlastné imanie 14 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 681 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 €. 2022: vlastné imanie 15 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 442 €. 2023: vlastné imanie 15 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 474 €. 2024: vlastné imanie 16 111 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2025: vlastné imanie 14 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 681 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 €. 2022: vlastné imanie 15 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 442 €. 2023: vlastné imanie 15 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 474 €. 2024: vlastné imanie 16 111 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2025: vlastné imanie 14 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 681 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 44 €. 2023: daň z príjmu 76 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000447634034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 44 €. 2023: daň z príjmu 76 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000447634034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 44 €. 2023: daň z príjmu 76 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000447634034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.4 tis.2 tis.2,5 tis.0
Výsledok hospodárenia−150141218838−1,2 tis.
Aktíva15,1 tis.15,5 tis.15,7 tis.16,9 tis.16,6 tis.
Vlastné imanie14,8 tis.15,1 tis.15,3 tis.16,1 tis.14,9 tis.
Daň z príjmu04476340340
Zadlženosť2,5 %2,9 %3,0 %4,6 %10,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
16,6 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
10,1 %

2024

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
838
Aktíva
16,9 tis.
Vlastné imanie
16,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
4,6 %

2023

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
218
Aktíva
15,7 tis.
Vlastné imanie
15,3 tis.
Daň z príjmu
76
Zadlženosť
3,0 %

2022

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
141
Aktíva
15,5 tis.
Vlastné imanie
15,1 tis.
Daň z príjmu
44
Zadlženosť
2,9 %

2021

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
−150
Aktíva
15,1 tis.
Vlastné imanie
14,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API