Súhrn
- Vznik
- 06. 08. 200917 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 550 689 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZLK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44817177
- daňové identifikačné číslo
- 2022869651
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022869651
- Sídlo
- ul. Pplk. Pľjušťa 47/1051, 90901 Skalica, Slovenská republika
- Územie
- Skalicaokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 08. 2009
- V registri
- 17 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 24160/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 914773
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 06. 08. 2009 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 06. 08. 2009 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 06. 08. 2009 | — |
| Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 06. 08. 2009 | — |
| Výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 06. 08. 2009 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 06. 08. 2009 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 08. 2009 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 08. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 08. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 08. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 08. 2009 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 06. 08. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 06. 08. 2009 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 06. 08. 2009 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 08. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 10. 12. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022869651 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 04. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022869651 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −136 879 € a znížila tržby o ▼2 % na 3,55 mil. €.
Tržby
3 550 689 €
▼ 1,9 %Výsledok hospodárenia
−136 879 €
▲ 65,8 %Aktíva
2 388 272 €
▼ 11,5 %Vlastné imanie
377 067 €
▼ 26,6 %Zadlženosť
84,2 %
Hrubá marža
−5,0 %
Čistá marža
−3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,85 mil. | 4,56 mil. | 4,91 mil. | 3,62 mil. | 3,55 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 327,1 tis. | 535,1 tis. | 358,8 tis. | −400,3 tis. | −136,9 tis. |
| Aktíva | 1,08 mil. | 1,59 mil. | 1,72 mil. | 2,7 mil. | 2,39 mil. |
| Vlastné imanie | 281,3 tis. | 703,5 tis. | 914,2 tis. | 513,9 tis. | 377,1 tis. |
| Daň z príjmu | 68 tis. | 132,2 tis. | 92,2 tis. | −61,5 tis. | −39,7 tis. |
| Zadlženosť | 73,9 % | 55,8 % | 46,7 % | 81,0 % | 84,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3,55 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −136,9 tis.
- Aktíva
- 2,39 mil.
- Vlastné imanie
- 377,1 tis.
- Daň z príjmu
- −39,7 tis.
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,62 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −400,3 tis.
- Aktíva
- 2,7 mil.
- Vlastné imanie
- 513,9 tis.
- Daň z príjmu
- −61,5 tis.
- Zadlženosť
- 81,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 4,91 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 358,8 tis.
- Aktíva
- 1,72 mil.
- Vlastné imanie
- 914,2 tis.
- Daň z príjmu
- 92,2 tis.
- Zadlženosť
- 46,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,56 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 535,1 tis.
- Aktíva
- 1,59 mil.
- Vlastné imanie
- 703,5 tis.
- Daň z príjmu
- 132,2 tis.
- Zadlženosť
- 55,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,85 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 327,1 tis.
- Aktíva
- 1,08 mil.
- Vlastné imanie
- 281,3 tis.
- Daň z príjmu
- 68 tis.
- Zadlženosť
- 73,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.