Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 019 335 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOTAL s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44811446
- daňové identifikačné číslo
- 2022833307
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022833307
- Sídlo
- 9. mája 728/24, 95803 Partizánske, Slovenská republika
- Územie
- Partizánskeokres PartizánskeTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2009
- V registri
- 17 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21726/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 361963
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 06. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 06. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 06. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 06. 2009 | — |
| výroba kožených a kožušinových výrobkov | 06. 06. 2009 | — |
| výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 06. 06. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022833307 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 08. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022833307 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲76 % na 121 232 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 1,02 mil. €.
Tržby
1 019 335 €
▲ 5,8 %Výsledok hospodárenia
121 232 €
▲ 76,3 %Aktíva
561 512 €
▲ 61,2 %Vlastné imanie
282 583 €
▲ 75,1 %Zadlženosť
49,7 %
Hrubá marža
15,2 %
Čistá marža
11,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 867,3 tis. | 1,04 mil. | 1,02 mil. | 963,1 tis. | 1,02 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 7,9 tis. | 53,7 tis. | 93,5 tis. | 68,7 tis. | 121,2 tis. |
| Aktíva | 232 tis. | 184,4 tis. | 293,4 tis. | 348,4 tis. | 561,5 tis. |
| Vlastné imanie | −54,5 tis. | −855 | 92,6 tis. | 161,3 tis. | 282,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,2 tis. | 16,4 tis. | 27,3 tis. | 21,6 tis. | 34,2 tis. |
| Zadlženosť | 123,5 % | 100,5 % | 68,4 % | 53,7 % | 49,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 121,2 tis.
- Aktíva
- 561,5 tis.
- Vlastné imanie
- 282,6 tis.
- Daň z príjmu
- 34,2 tis.
- Zadlženosť
- 49,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 963,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 68,7 tis.
- Aktíva
- 348,4 tis.
- Vlastné imanie
- 161,3 tis.
- Daň z príjmu
- 21,6 tis.
- Zadlženosť
- 53,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 93,5 tis.
- Aktíva
- 293,4 tis.
- Vlastné imanie
- 92,6 tis.
- Daň z príjmu
- 27,3 tis.
- Zadlženosť
- 68,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 53,7 tis.
- Aktíva
- 184,4 tis.
- Vlastné imanie
- −855
- Daň z príjmu
- 16,4 tis.
- Zadlženosť
- 100,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 867,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,9 tis.
- Aktíva
- 232 tis.
- Vlastné imanie
- −54,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 123,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).