prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

A & J EUROTRANS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44808101aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 24. 10. 2026
Tržby
98 355 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
A & J EUROTRANS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44808101
daňové identifikačné číslo
2022838851
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022838851
Sídlo
Šáradská 29, 947 01 Hurbanovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 24704/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
255852
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 06. 2009—
počítačové služby13. 06. 2009—
prenájom hnuteľných vecí13. 06. 2009—
administratívne služby13. 06. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 06. 2009—
vedenie účtovníctva13. 06. 2009—
reklamné a marketingové služby13. 06. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 06. 2009—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny13. 06. 2009—
výroba nápojov13. 06. 2009—
prevádzkovanie predajných automatov31. 07. 2009—
prevádzkovanie nápojových automatov na priamu konzumáciu31. 07. 2009—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne29. 12. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 12. 2016—
prevádzkovanie výdajnej stravy29. 12. 2016—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 12. 2016—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel11. 01. 2018—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu04. 07. 2018—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom09. 07. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022838851: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022838851: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022838851IČ DPH SK2022838851Obdobia daňových registráciíDIČ 2022838851: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022838851: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022838851IČ DPH SK2022838851Obdobia daňových registráciíDIČ 2022838851: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022838851: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022838851IČ DPH SK2022838851
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202283885111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 10. 2016
daňové identifikačné číslo202283885110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 24. 10. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 24. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼7 % na 19 465 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 98,4 tisíc eur.

Tržby

98 355 €

▲ 15,0 %

Výsledok hospodárenia

19 465 €

▼ 7,2 %

Aktíva

49 959 €

▲ 12,6 %

Vlastné imanie

19 732 €

▲ 7 318,0 %

Zadlženosť

60,5 %

Hrubá marža

20,8 %

Čistá marža

19,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 119 799 €. 2022: tržby 88 838 €. 2023: tržby 79 609 €. 2024: tržby 85 550 €. 2025: tržby 98 355 €.200 tis.100 tis.0119,8 tis.88,8 tis.79,6 tis.85,5 tis.98,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 119 799 €. 2022: tržby 88 838 €. 2023: tržby 79 609 €. 2024: tržby 85 550 €. 2025: tržby 98 355 €.200 tis.100 tis.0119,8 tis.88,8 tis.79,6 tis.85,5 tis.98,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 119 799 €. 2022: tržby 88 838 €. 2023: tržby 79 609 €. 2024: tržby 85 550 €. 2025: tržby 98 355 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 944 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 328 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 772 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 977 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 465 €.25 tis.0−50 tis.−45,9 tis.+4,3 tis.+15,8 tis.+21 tis.+19,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 944 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 328 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 772 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 977 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 465 €.25 tis.0−50 tis.−45,9 tis.+4,3 tis.+15,8 tis.+21 tis.+19,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 944 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 328 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 772 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 977 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 465 €.25 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 307 €, vlastné imanie −36 812 €. 2022: aktíva 23 883 €, vlastné imanie −36 484 €. 2023: aktíva 31 815 €, vlastné imanie −20 711 €. 2024: aktíva 44 351 €, vlastné imanie 266 €. 2025: aktíva 49 959 €, vlastné imanie 19 732 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 307 €, vlastné imanie −36 812 €. 2022: aktíva 23 883 €, vlastné imanie −36 484 €. 2023: aktíva 31 815 €, vlastné imanie −20 711 €. 2024: aktíva 44 351 €, vlastné imanie 266 €. 2025: aktíva 49 959 €, vlastné imanie 19 732 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 307 €, vlastné imanie −36 812 €. 2022: aktíva 23 883 €, vlastné imanie −36 484 €. 2023: aktíva 31 815 €, vlastné imanie −20 711 €. 2024: aktíva 44 351 €, vlastné imanie 266 €. 2025: aktíva 49 959 €, vlastné imanie 19 732 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 258 €, finančné účty 849 €. 2022: dlhodobý majetok 3 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 170 €, finančné účty 6 732 €. 2023: dlhodobý majetok 1 885 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 760 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 9 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 688 €, finančné účty 18 617 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 098 €, finančné účty 14 925 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 258 €, finančné účty 849 €. 2022: dlhodobý majetok 3 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 170 €, finančné účty 6 732 €. 2023: dlhodobý majetok 1 885 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 760 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 9 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 688 €, finančné účty 18 617 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 098 €, finančné účty 14 925 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 258 €, finančné účty 849 €. 2022: dlhodobý majetok 3 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 170 €, finančné účty 6 732 €. 2023: dlhodobý majetok 1 885 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 760 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 9 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 688 €, finančné účty 18 617 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 098 €, finančné účty 14 925 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −36 812 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 119 €. 2022: vlastné imanie −36 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 966 €. 2023: vlastné imanie −20 711 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 526 €. 2024: vlastné imanie 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 085 €. 2025: vlastné imanie 19 732 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 30 203 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −36 812 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 119 €. 2022: vlastné imanie −36 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 966 €. 2023: vlastné imanie −20 711 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 526 €. 2024: vlastné imanie 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 085 €. 2025: vlastné imanie 19 732 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 30 203 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −36 812 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 119 €. 2022: vlastné imanie −36 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 966 €. 2023: vlastné imanie −20 711 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 526 €. 2024: vlastné imanie 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 085 €. 2025: vlastné imanie 19 732 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 30 203 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 002 €. 2023: daň z príjmu 1 850 €. 2024: daň z príjmu 2 461 €. 2025: daň z príjmu 1 024 €.2,5 tis.1,3 tis.001 tis.1,9 tis.2,5 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 002 €. 2023: daň z príjmu 1 850 €. 2024: daň z príjmu 2 461 €. 2025: daň z príjmu 1 024 €.2,5 tis.1,3 tis.001 tis.1,9 tis.2,5 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 002 €. 2023: daň z príjmu 1 850 €. 2024: daň z príjmu 2 461 €. 2025: daň z príjmu 1 024 €.2,5 tis.1,3 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby119,8 tis.88,8 tis.79,6 tis.85,5 tis.98,4 tis.
Výsledok hospodárenia−45,9 tis.4,3 tis.15,8 tis.21 tis.19,5 tis.
Aktíva35,3 tis.23,9 tis.31,8 tis.44,4 tis.50 tis.
Vlastné imanie−36,8 tis.−36,5 tis.−20,7 tis.26619,7 tis.
Daň z príjmu01 tis.1,9 tis.2,5 tis.1 tis.
Zadlženosť204,3 %251,1 %165,1 %99,4 %60,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
98,4 tis.
Výsledok hospodárenia
19,5 tis.
Aktíva
50 tis.
Vlastné imanie
19,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
60,5 %

2024

Tržby
85,5 tis.
Výsledok hospodárenia
21 tis.
Aktíva
44,4 tis.
Vlastné imanie
266
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
99,4 %

2023

Tržby
79,6 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
31,8 tis.
Vlastné imanie
−20,7 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
165,1 %

2022

Tržby
88,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
23,9 tis.
Vlastné imanie
−36,5 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
251,1 %

2021

Tržby
119,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,9 tis.
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
−36,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
204,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API