prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Powersports s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44795386aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
64 365 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Powersports s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44795386
daňové identifikačné číslo
2022839720
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022839720
Sídlo
Kukučínová 917/24, 075 01 Trebišov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23845/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
745214
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 03. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave21. 03. 2024—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 06. 2009—
administratívne služby12. 06. 2009—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 03. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839720IČ DPH SK2022839720Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839720IČ DPH SK2022839720Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839720IČ DPH SK2022839720
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202283972011. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2009
daňové identifikačné číslo202283972010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲19 % na 2 240 € a zvýšila tržby o ▲150 % na 64,4 tisíc eur.

Tržby

64 365 €

▲ 149,5 %

Výsledok hospodárenia

2 240 €

▲ 19,0 %

Aktíva

28 929 €

▲ 642,5 %

Vlastné imanie

2 940 €

▲ 320,0 %

Zadlženosť

89,8 %

Hrubá marža

5,0 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 25 793 €. 2025: tržby 64 365 €.100 tis.50 tis.000025,8 tis.64,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 25 793 €. 2025: tržby 64 365 €.100 tis.50 tis.000025,8 tis.64,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 25 793 €. 2025: tržby 64 365 €.100 tis.50 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 240 €.2,5 tis.1,3 tis.0000+1,9 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 240 €.2,5 tis.1,3 tis.0000+1,9 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 240 €.2,5 tis.1,3 tis.000202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2022: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2023: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2024: aktíva 3 896 €, vlastné imanie 700 €. 2025: aktíva 28 929 €, vlastné imanie 2 940 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2022: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2023: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2024: aktíva 3 896 €, vlastné imanie 700 €. 2025: aktíva 28 929 €, vlastné imanie 2 940 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2022: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2023: aktíva 3 129 €, vlastné imanie −1 183 €. 2024: aktíva 3 896 €, vlastné imanie 700 €. 2025: aktíva 28 929 €, vlastné imanie 2 940 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 128 €, finančné účty 768 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 290 €, finančné účty 2 639 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 128 €, finančné účty 768 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 290 €, finančné účty 2 639 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 129 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 128 €, finančné účty 768 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 290 €, finančné účty 2 639 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2022: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2023: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2024: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 2 705 €. 2025: vlastné imanie 2 940 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 25 498 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2022: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2023: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2024: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 2 705 €. 2025: vlastné imanie 2 940 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 25 498 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2022: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2023: vlastné imanie −1 183 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 3 821 €. 2024: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 2 705 €. 2025: vlastné imanie 2 940 €, dlhodobé záväzky 491 €, krátkodobé záväzky 25 498 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00025,8 tis.64,4 tis.
Výsledok hospodárenia0001,9 tis.2,2 tis.
Aktíva3,1 tis.3,1 tis.3,1 tis.3,9 tis.28,9 tis.
Vlastné imanie−1,2 tis.−1,2 tis.−1,2 tis.7002,9 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť137,8 %137,8 %137,8 %82,0 %89,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
64,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
28,9 tis.
Vlastné imanie
2,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
89,8 %

2024

Tržby
25,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
700
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
82,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API